nasiona marihuany

Intensywny zapach?

Wyszukiwarka Forumowa:

Jatoja

Member
Rejestracja
Paź 10, 2005
Postów
14
Buchów
0
Witam wszystkich na forum :eye: Ja mam takie pytanie : czy rośliny, które hodowaliście w domu wydzielały intensywny zapach tak że było go czuć w całym domu? bo mama jest uczulona na zapach marihuany :roll:
 
T

Tamull

Guest
Ja jeszcze nie hodowałem, ale już przy uwzględnianiu kosztów zaznaczyłem jonizator powietrza, żeby nie wydzielał się ten intensywny zapach. Hmmm, to co? Kwitnie Ci już na pewno :D :clown:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Wydzielaja zapach a intensywnosc zalezy od odmiany. Oczywiscie najwieksza intensywnosc jest podczas kwitnienia.

Zapach wypelnia box i moze pokoj... ale musi juz naprawde mocno pachniec zeby przedostalo sie do mieszkania. Skunka i tym podobne odmiany oparte na jego genetyce Ci odradzam poniewaz smierdzi przerazliwie. Jezeli twojej mamie naprawde przeszkadza zapach gandzi to musisz sie zaopatrzec w jonizator. Na allegro mozesz kupic.

A nigdy nie slyszalem, zeby ktos byl uczulony na marihuane :p Ja jestem na brzoze, olche i leszczyne. Na cannabis nie... i cale szczescie :D
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
bialy misiu no nie udawaj ze nie zalapales :lol: moze mama wie ze to pachnie palonko i synek znow cpa. zeby nie bylo ze cpa, tak tylko starzy czesto uwazaja. marihuana zabija, toz to narkotyk
 
G

greenlife

Guest
co do zapachu to uwierz mi jezeli bedziesz miala boxa w pokoju to bez odpowiedniego filtra zapach bedzie wyczowalny nie zaleznie od tego jaka odmiane wybierzesz moze nie byc czuc podczas wegu natomiast jak zacznie kwitnac to w pewnym momencie nastapi wydzielenie zapachu
 

Jatoja

Member
Rejestracja
Paź 10, 2005
Postów
14
Buchów
0
dzięki za odpowiedzi, narazie na jonizator mnie nie stać heh narazie się zaopatrzyłam w kadzidełka :mrgreen: BiaLy_MiS mysle że mama ściemnia, udaje i chce żeby mi było jej żal, narazie tylko podejrzewa :alien: , mam odmiane maroc X afghan może ktoś coś kiedyś miał z nią do czynienia ? :wink:
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
N!x napisał:
moze mama wie ze to pachnie palonko i synek znow cpa.
Chyba raczej córeczka :p
Co do jonizatora, to osobiście mialem dwa razy pożyczony, bo z chajsem oczywiscie bylo ciężko wiec swojego nie kupilem nigdy... no i musze powiedziec, ze faktycznie troche dawalo to urzondzonko, jednak chyba z rajci jego "wieku" czy tez poziomu zużycia, sporo zapachu dalej umykalo poza boxa (przy czym byl on szczelny)... Jak to jest u was? 100% brak zapachu czy jednak coś sie wydostaje?
A jesli chodzi o kadzidelka to dobry pomysl :) calkiem ok jest tez uzywanie jakis odświerzaczy powietrza takich np wkladanych do kontaktu... ja bralem zawsze zapach lasu czy jakos tak, bo nic bardziej zblizonego do zapachu MJ nie znalazłem...
Pozdrowionka... i w razie potrzeby życze mamuśce drobnego katarku... ;)
 
C

ckmisior

Guest
a zapachz maryski to raczej cuchnacy czy to ladny zapaszek jest?????????
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
ZAlezy od odmiany... niektore pachna jak brzoskwinie inne jak kawa a inne jak zdechly ser.
 

Jatoja

Member
Rejestracja
Paź 10, 2005
Postów
14
Buchów
0
oj mam nadzieje że nie hoduje zdechłego sera :mrgreen: bo chyba niczym tego nie wytłumacze :roll: :alien:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
No to byl tylko taki przyklad... bo nie spotkalem sie zeby smierdzialo serem. Ale to obrzydliwy zapach wiec na porownanie idealny.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
chyba jednak nei idealny, bo zapach rosnącej MJ raczej nie nalezy do obrzydliwych...
Chcialem jeszcze raz spytac: jak to jest z tymi jonizatorami?
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ale brzoskwinie i kawa chyba nie byly takie zle co? :mrgreen:
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
hehe nie nie:p
Sorki nie doczytalem ze mówiłeś ze jechało zdechlym serem, jesli tak to porownnanie jest ok :D ale osobiście nie mialem (nie)przyjemności spotkac sie z takim zapachem konopi :p
Pozdro
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
To bylo porownanie do np. skunka. Raczej nie pachnie ladnie. No moze niektorym sie podobac. Ale to juz od gustu zalezy.

Dzisiaj np palilem siejke co pachniala kawa. Myslalem ze to EM ale sie siejka okazala. Zapaszek zupelnie jak Early Misty.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół