nasiona marihuany

Interesujący sposób na podlewanie

Wyszukiwarka Forumowa:

FYAH

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
236
Buchów
0
Hej, nie wiem czy było, ale pomysł jest całkiem spoko. Im większy upał i susza tym skuteczniejszy staje się ten system. Sam raczej nie panikuje podczas upałów i właściwie nigdy nie podlewam roślin. Stosuje nawozy o powolnym uwalnianiu jeszcze przed zasadzeniami oraz szukam miejsc z widoczną zawartością gliny. W zeszłym roku deszcz padał u mnie raz na 3 tyg jak w zegarku. Rośliny rosły pięknie, a właściwie był to mój najlepszy out z wieloma sztukami AF po 200, a nawet 300g. Tak czy siak, system może się komuś przydać więc go tu zostawię.

 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Rośliny rosły pięknie, a właściwie był to mój najlepszy out z wieloma sztukami AF po 200, a nawet 300g. tu zostawię.
Hahaha, 200-300g z auto. Chłopie, to nie forum miłośników baśni.
 

FYAH

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
236
Buchów
0
Kiedyś też bym nie uwierzył. AF'y z obecnych generacji dają bardzo wysokie plony. Oczywiście nie wszystkie odmiany i nie każda sztuka, ale trafiają się potwory. Ja miałem najwięcej takich wśród Black Master'ów #2. Rośliny AF posadzone w dobrym momencie mają znacznie lepsze warunki do kwitnienia od pełnosezonówek ze względu na długie i nieporównywalnie lepsze nasłonecznienie niż jest na jesieni kiedy jest króciutki dzień, dużo chmur, mało uv, deszcz i niskie temperatury. Af'y w pogodne lato dochodzą w idealnych warunkach więc i plon hiszpański.

 

Raffi

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2012
Postów
448
Buchów
1
Do księgi guinnessa sie zgłoś
 

Bruniasty

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2014
Postów
56
Buchów
0
Ja ten sposób sam stosuje, przyznam naprawdę nie trzeba się martwić o podlewanie.
 

Rebelia

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2013
Postów
71
Buchów
0
Zrobię to w moim ogródeczku ;)
Pomysł na 5+
Pzdr.
 

FYAH

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
236
Buchów
0
Najlepiej kiełkować na początku maja i wysadzać w glebę w maju po zimnych ogrodnikach. Ziemię przygotować w kwietniu... obornik kurzy, bydlęcy, dolomit i "Planta ogród". Na flo posypać małą dawką Planta ogród + Plantafoska. Po 2-3 tyg flo mała dawka Plantafoski. Zazwyczaj obchodzę się bez podlewania (ostatnio deszcz padał raz na 2-3tyg), lecz ziemia z widoczną zawartością gliny. Miejsce nasłonecznione maksymalnie, a miejscówka zawsze w okolicy pokrzyw, ewentualnie innych ruderalnych roślin. Odmiany AF najbardziej plenne. Siatka do pasa wokół spota.

Prostota przede wszystkim.
 
P

PanBanan

Guest
Świetny pomysł kolego! Tego potrzebowałem, na spocie będę mógł być raz na tydzień, więc z podlewaniem lipa. Dzięki wielkie, buch leci. :)
 

HenDi

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2014
Postów
74
Buchów
1
Przyznam że mnie zaciekawilo ;D na następny rok zrobię takie cos. Jakie nawozy preferujecie o powolnym uwalnianiu składników? Czy można wlać biohumus do tamtej wody i tez tak wyparuje?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół