nasiona marihuany

Język na forum

Wyszukiwarka Forumowa:

lufas

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
47
Buchów
0
No żesz ku**a ludzie jak się czyta posty to przecież ponad połowa jest totalnie bez sensu napisana i tylko przez domyślenie się wiadomo o co chodzi... ja rozumiem, że nie każdy musi od razu używać literackiej polszczyzny ale chociaż zachowanie podstaw gramatyki i ortografii by się przydało :pl: każdy popełnia błędy oki no ale nie 5 w 3 wyrazach...
przecież nawety przeklinać można po polsku no ja pier***ę ku**a ch*j i piz*a a nie bierze jeden z drugim fajansiarz komentuje i opie****a innych za wypowiedzi a sam nie potrafi dwóch sensownych zdań sklecić... a żeby się przyznać do jakiegoś błędu... zapomnij...
NO żesz ku**a mać i ja pier***ę trochę ku**a samokrytyki z***y genetyczne jeden z drugim... :farao: :farao: :farao:
a żebyście zrozumieli to:
nasza pisać że wasza mufić trudna jazyka i dużo trudno zrozumić co pisać bo to barzo dużo wielka kłopoty i nie wiedzieć o co wasza chodzi prze brak sensu u wasza pisanie

No to się trochu uniosłem... ale co o tym myslicie bracia (i nieliczne siostry) forumowicze...
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Myślisz, że taki post coś zmieni? :sunny:
 

lufas

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
47
Buchów
0
Myślę, że nie :scratch:
Ale normalnie już nie zdzierżyłem jak jeden z drugim dają warny i krytykują a sami nie potrafią poprawnie po polsku ułożyć wypowiedzi... i przypie****ają się bez potrzeby
:flower:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Kto daje warny, a nie potrafi ułożyć wypowiedzi ?
 
L

lukabrasi

Guest
sleja, on chyba wysunął do Ciebie jakąś aluzję....
P.s Ja wiem kto daje warny a :jocolor: nie potrafi ułożyć wypowiedzi....
 

lufas

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
47
Buchów
0
Otóż polecam przeczytanie postów Jendrola
 
R

Rider

Guest
Otóż polecam przeczytanie postów Jendrola
o niego ci chodzi?! ku**a stary ja tam nie widze tu zadnego problemu,

[ Dodano: 2006-04-27, 15:17 ]
...to sleje powinniscie nadziac na pal i na stosie zjarac ! :pr:
 

lufas

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
47
Buchów
0
Ja problemu tez nie widze po prostu nie lubię jak ktoś opie****a innych a sam się zachowuje jak walony szczypcami ginekologicznymi przez zrytego bażanta zgwałcony w kanał pierdopęd z pi**y pytona w dodatku rozjeżdżany przez bandę goryli obsraniec co się kąpie w fekaliach!!
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Jendrol popełnił kilka błędów we wszsystkich swoich postach i to pozwala Ci mówić "nie potrafią ułożyć wypowiedzi" ?! Przesadzasz. Temat do kosza.

Predazzo napisał:
.to sleje powinniscie nadziac na pal i na stosie zjarac !

Luzuj suty, szmato. To już twój kolejny górnolotny tekst. Predazzo, dawaj dalej. Pośmiejemy się razem.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
ja za to mam duzy problem z domysleniem sie sensu zakladania takiego tematu...
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Ja problemu tez nie widze po prostu nie lubię jak ktoś opie****a innych a sam się zachowuje jak walony szczypcami ginekologicznymi przez zrytego bażanta zgwałcony w kanał pierdopęd z pi**y pytona w dodatku rozjeżdżany przez bandę goryli obsraniec co się kąpie w fekaliach!!

Teraz przegiąłeś ku**a!
Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, ze moje posty są zrozumiałe dla innych userów. Dając warna pisałem wyraźnie, że nie czepiałbym sie gdyby chodziło o kilka błędów, ale jeśli wypowiedź staje sie nieczytelna i to praktycznie w każdym poście, to juz zdecydowane przegięcie.
Więc pie**ol sie dziwko i ciesz się, że nie dostałeś warna, za bezpodstawne pojechanie komuś.
Zanim zaczniesz sie dopie****ać do mnie, to lepiej sam ku**a spójrz na siebie, z***ie genetyczny.
0 Kultury ku**a...
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
masz kolo faze... modowi jedziesz... pfff
 
R

Rider

Guest
lufas napisał:
Ja problemu tez nie widze po prostu nie lubię jak ktoś opie****a innych a sam się zachowuje jak walony szczypcami ginekologicznymi przez zrytego bażanta zgwałcony w kanał pierdopęd z pi**y pytona w dodatku rozjeżdżany przez bandę goryli obsraniec co się kąpie w fekaliach!!

żeś się ku**a teraz popisał stary, że lepiej uluzuj tam gdzie cię ciśnie i zapal i zmień nastawienie albo szczytuj dalej i idz w piz*u... masz wybur.

sleja napisał:
Luzuj suty, szmato. To już twój kolejny górnolotny tekst. Predazzo, dawaj dalej. Pośmiejemy się razem.
czochraj bobra tranzystorze, tak sleja, daje ci dalej, ssij szmato !
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Predazzol napisał:
czochraj bobra tranzystoże, tak sleja, daje ci dalej, ssij szmato !

czochraj bobra - fresh style 90s
Tranzystor, prosta zasada odmienia się r-rz. Kretyn. Nawet nie umiesz poprawnie napisać swoich "tekstóf".
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół