nasiona marihuany

jabłoń;]

Wyszukiwarka Forumowa:

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
u mnie w pokoju leżał 3 dniowy ogryzek po jabłku;] z ciekawości roz***ałem go bo chciałem zobaczyć nasiona;] i szok! nasionko z kiełkiem na 1cm! szybka akcja! wyciągam doniczke daje ziemie i nasiono do ziemi;] po 24h wyszło z ziemi;] narazie roślinka ma kask;] jestem ciekaw co z tego bedzie;] może jak zakwitnie to bede miał jabłka z własnej uprawy;] jak zasadze konopie to dam tą jabłoń do boxa i zobaczymy co z tego będzie;] hehe w sklepie jak u dila;] sprawdzasz towar jakiego nasiona masz;]
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
pare latek minie zanim ci jabłko wyrośnie :p
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
hehe jablka dobry biznes ;]
 
W

Wuyo

Guest
joincik napisał:
u mnie w pokoju leżał 3 dniowy ogryzek po jabłku;] z ciekawości roz***ałem go bo chciałem zobaczyć nasiona;] i szok! nasionko z kiełkiem na 1cm! szybka akcja! wyciągam doniczke daje ziemie i nasiono do ziemi;] po 24h wyszło z ziemi;] narazie roślinka ma kask;] jestem ciekaw co z tego bedzie;] może jak zakwitnie to bede miał jabłka z własnej uprawy;] jak zasadze konopie to dam tą jabłoń do boxa i zobaczymy co z tego będzie;] hehe w sklepie jak u dila;] sprawdzasz towar jakiego nasiona masz;]
heheh przeczytałem tego posta i odrazu siegnelem po jabłko ktore zucilem na fgrzejnik pare dni temu wyskrobalem 8 pieknych ciemnobrazowych ziarenek z bialymi koncóweczkami i posadzilem 8 jabłonek moja mamusia z zamiłowania ogrodniczka sie ucieszy ze synek potrafi cos innego 'urodzic' niz cyt. (cuchnąca trawa) ale co ona moze wiedziec nie wnikała wczesniej niech teraz bnie wnika :)
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
bedziesz stał na ryniaczu i sprzedawał jabłka :farao: hahahaha :cheers: :cheers:
 
S

sdfsdf

Guest
hehe ;] ja posadzilem ale juz 2 lata temu 4 jablonie i ten post mi o nich przypomnial ;] niedlugo bede musial sie przejsc na ogrod popatrzyc czy JESZCZE sa ;]
pozdro!
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
sadzilem cytryne ;-) mialem ją rok po czym uległa nieszczęsnemu wypadkowi ;-)
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
hehe moje już umarły;] połąmały sie (zapomniałęm podlać a były wyciągnięte bo hps'a nei używałem przy jabłoni;])
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
a moja stara by taką sadzonke wy***ał po 3 dniach bo by myslała ze to jakś roslina z której się robi nakotyk;] ma powody: juz sadzięłm zielsko i bieluna:D
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Sadziłeś bielunia z nasion ? Ile lat potrzebował by zakwitnąć ?
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Heh , jak byś był na moim miejscu to byś mnie zjechał ze jestem ******m tempakiem... Ale luz

Jedno w***ałem do doniczki na parapecie i zaczeło rosnąć.Cieniutka łodyga malutkie liscie... i stara mi wy***ała wszysko.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Czyli bieluń potrzebuje dużo słońca, jak konopia ?

Heh , jak byś był na moim miejscu to byś mnie zjechał ze jestem ******m tempakiem... Ale luz

Czyli zjechałbym samego siebie ? Co za nonsens.
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
ku**a ,jak ty mnie wk***aisz... Nie rozumiesz czym jest przenosnia... Ale ch*j z Toba, pokłucimy się gdzie indziej...


Już mówiłem postawiłem na parapecie i rosło. Bo to roslina wieloletnia, lepiej gdzieś znaleś.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Później wywalę.

Heh , jak byś był na moim miejscu to byś mnie zjechał ze jestem ******m tempakiem... Ale luz

Gdzie tu jest jakaś przenośnia ? Ujawnij proszę.
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Nie bende odpowiadał na Twoje głupie pytania , dowiedziałes sie czego chiałeś?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół