nasiona marihuany

Jack Daniels vs Walker Red Label

Wyszukiwarka Forumowa:

venom

symbiot
Rejestracja
Gru 20, 2015
Postów
67
Buchów
2
koks - jack daniels + cola i z 2/3 kostki lodu.
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Taka za***ista wódka na myszach to zdecydowanie Martell. Jack, i Johnny, to dużo niższy poziom.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Glen Orchy 5YO z lidla jest IMO lepsza od obydwu wymienionych trunków.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Ja się nie ubieram w sklepiku u tego typa tylko wklejam bo objaśnia po polskiemu o co chodzi z whisky.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Przeca to jakis zmanierowany ciec, a jego koledzy na filmiku jeszcze lepsi. Ladne majo lakierki i zęby.
 
U

Usunięty 58869

Guest
chyle czoła przed wami że jesteście w stanie takie alkohole konsumować ze smakiem, ja spróbowałem z dwa razy w życiu, morde mi poskręcało i na wymioty ciągło.
Te wszystkie Burbony,whiskey i inne wynalazki są ku**a przecież niesmaczne...

czysta i tylko czysta bez karmelu...
 

PatryczekZombie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
133
Buchów
1
chyle czoła przed wami że jesteście w stanie takie alkohole konsumować ze smakiem, ja spróbowałem z dwa razy w życiu, morde mi poskręcało i na wymioty ciągło.
Te wszystkie Burbony,whiskey i inne wynalazki są ku**a przecież niesmaczne...

bo to nie tak jak trują du*ę, że do tego smaku trzeba dorosnąć/dojrzeć ch*j-dupa-kamieni kupa trzeba nauczyć się tego pić zupełnie jak jeść oliwki. Przecie są niedobre? a jednak niektórzy wpie****ają na kilogramy. Sam ich nie cierpiałem ale jakoś tak wyszło, że często pod ręką były i szamałem a teraz szukam tego smaku. Tak samo jest z kolorowymi wódami. Z czasem jak już przebolejesz smak kartonu i krzywy ryj od "karmelowego shitu" okazuje się, że nie jest to takie złe a i jakieś dodatkowe niuanse zapachowo-smakowe możesz wyłapać. Maria też na początku krztusiła, gryzła a teraz wyłapiesz na jakim nachyleniu stoku rosła i w jakiej części świata :D
 

venom

symbiot
Rejestracja
Gru 20, 2015
Postów
67
Buchów
2
Napalm a gdzie można dostać tego Johnie White Walker ? Mhh bo jak widze to zdjęcie/fota sciągnięte z google - np: w Czechach niedostępny.

<peace>
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
W Westeros to robia.
 

LajkTM

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2016
Postów
35
Buchów
0
Janusz to jest mój mentor :D z picia wódki zrobił sztukę :D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Smakoszem whiskey nie jestem, ale z tych co pilem i co szło pić to balantajs grants bushmils black label ale red label to straszna chu*nia...lepiej sie czystej napić
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Najlepszy jest Johnie White Walker. Pic z samym lodem.



nie ma czegos takiego jak Dead Label . . .

fota to zwykły fake


ps. chciałbym zobaczyć jak wypijasz 0.7 whisky na dwóch z samym tylko lodem . . . jak dla mnie zero przyjemności . . . skosztować dla smaku jak najbardziej tak ale pic więcej czystą to raczej męka . . .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół