nasiona marihuany

Jack Herer Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

ogrodnik79

Active member
Rejestracja
Cze 17, 2017
Postów
32
Buchów
0
Cześć i czołem ;)
Chciałbym abyście ocenili moje dwie pierwsze roślinki. Trochę mnie niepokoi ich wolny wzrost. Odmiana to Jack Herer Auto. Pestki wysadzone w pierwszych dniach maja. 18 Maja wyglądała tak:

Natomiast dziś tak:



Kupiłem wczoraj phmetr do gleby i pokazuje mi 6ph podsypałem trochę dolomitu. Od czasu do czasu podlewam wodą z dodatkiem gnojówki z pokrzyw. Podpowiedzcie proszę jak można jej pomóc bo chyba trochę słabo ten wzrost im idzie.

Pozdr.
O.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Kolego musisz dodać zdjęcia do galerii haszysz.com bo taki jest regulamin i te twoje zostaną usunięte.
 

ogrodnik79

Active member
Rejestracja
Cze 17, 2017
Postów
32
Buchów
0
Donica 30cm średnicy i 25cm wysokości. Rośliny są cały czas na dworze od strony południowej mają jakieś 2h cienia w okolicach 15-17.
Dopiero tydzień temu przesadziłem do tych donic bo były w mniejszych i jak przesadzałem to widać było że korzenie juz nie miały miejsca. Więc może teraz dostaną kopa :)

---------- Post Zaktualizowany 12:17 ---------- Data pierwszego postu 12:16 ----------

nie można edytować postów po wysłaniu?
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Donica 30cm średnicy i 25cm wysokości. Rośliny są cały czas na dworze od strony południowej mają jakieś 2h cienia w okolicach 15-17.
Dopiero tydzień temu przesadziłem do tych donic bo były w mniejszych i jak przesadzałem to widać było że korzenie juz nie miały miejsca. Więc może teraz dostaną kopa :)

---------- Post Zaktualizowany 12:17 ---------- Data pierwszego postu 12:16 ----------

nie można edytować postów po wysłaniu?

To jak nie miały miesca to dlatego stanęły ale po przesadzeniu mogły się tez zestresować daj im kilka dni i na pewno pójdą w górę. Można edytować.
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
po co przesadzać automaty to ja nie wiem, walić w docelowe i tyle.
teraz to i 2 tyg może stać, opryskaj je asahi sl albo czymś na stres jak zależy ci na czasie.
 

ogrodnik79

Active member
Rejestracja
Cze 17, 2017
Postów
32
Buchów
0
Chciałbym do pierwszego posta dodać fotki z galerii ale nigdzie nie widzę opcji edycji.
 

ogrodnik79

Active member
Rejestracja
Cze 17, 2017
Postów
32
Buchów
0
Cześć i czołem ;)
Chciałbym abyście ocenili moje dwie pierwsze roślinki. Trochę mnie niepokoi ich wolny wzrost. Odmiana to Jack Herer Auto. Pestki wysadzone w pierwszych dniach maja. 18 Maja wyglądała tak:

Natomiast dziś tak:



Kupiłem wczoraj phmetr do gleby i pokazuje mi 6ph podsypałem trochę dolomitu. Od czasu do czasu podlewam wodą z dodatkiem gnojówki z pokrzyw. Podpowiedzcie proszę jak można jej pomóc bo chyba trochę słabo ten wzrost im idzie.

Pozdr.
O.

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/95397/normal_IMG_7661~0.jpg
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/95397/normal_IMG_7660~0.jpg
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/95397/normal_IMG_7658~0.jpg
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/95397/normal_IMG_7657~0.jpg
 

ogrodnik79

Active member
Rejestracja
Cze 17, 2017
Postów
32
Buchów
0
Witam po przerwie.
Moja roślinka weszła już chyba w fazę kwitnienia ale widać na niej oznaki przenawożenia jak sądze po przypadkach tutaj opisywanych na forum. Zakupiłem nawóz do roślin kwitnących MORZE KWIATÓW 0,5 l TARGET i się zastanawiam czy w takiej sytuacji jest sens dawać jej dodatkowe żarcie jeżeli ma go za dużo.

Tak wygląda roślinka:





 

nemo_green

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2017
Postów
25
Buchów
0
przenawożenie+ dolomit sypnięty dość hojnie, ale zbyt blisko łodygi.

DOLOMIT sypie się dookoła doniczki- przy jej krawedziach, a na spocie w odleglosci/promieniu przynajmniej stopy od łodygi-- moje obserwacje.
Bezpośredni kontakt łodygi z wapnem, to śmierć. RIP
 

ogrodnik79

Active member
Rejestracja
Cze 17, 2017
Postów
32
Buchów
0
przenawożenie+ dolomit sypnięty dość hojnie, ale zbyt blisko łodygi.

DOLOMIT sypie się dookoła doniczki- przy jej krawedziach, a na spocie w odleglosci/promieniu przynajmniej stopy od łodygi-- moje obserwacje.
Bezpośredni kontakt łodygi z wapnem, to śmierć. RIP

Robiłem kilka razy flush czy jakoś można jeszcze jej pomóc?
 

nemo_green

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2017
Postów
25
Buchów
0
ratuj głowny korzeń/ łodygę, odgarnij dolomit na ile się da i dokarmiaj dolistnie tymczasowo, oprysk co 3dni, możesz zapodać ukorzeniacz, lub/i naturalną herbatkę z wierzby( młode pędy wierzby pociete na kawalki potrzymaj we wodzie 48h po czym tym podlej- naturalny ukorzeniacz) spokojnie, to mocna roslina, a twoja nie wyglada tragicznie
 

ogrodnik79

Active member
Rejestracja
Cze 17, 2017
Postów
32
Buchów
0
ratuj głowny korzeń/ łodygę, odgarnij dolomit na ile się da i dokarmiaj dolistnie tymczasowo, oprysk co 3dni, możesz zapodać ukorzeniacz, lub/i naturalną herbatkę z wierzby( młode pędy wierzby pociete na kawalki potrzymaj we wodzie 48h po czym tym podlej- naturalny ukorzeniacz) spokojnie, to mocna roslina, a twoja nie wyglada tragicznie

Mogę ten nawóz "morze kwiatów" rozcieńczyć nieco bardziej i nim robić oprysk? Dolomitu chyba się już w znacznym stopniu pozbyłem a przynajmniej w obrębie łodygi.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Mogę ten nawóz "morze kwiatów" rozcieńczyć nieco bardziej i nim robić oprysk? Dolomitu chyba się już w znacznym stopniu pozbyłem a przynajmniej w obrębie łodygi.

Po co chcesz nawozić dolistnie? Dolomitu za dużo to też nie dobrze, bo może lekko nadpalić mode korzonki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół