nasiona marihuany

Jak chodowac na parapecie???????????????????????

  • Autor wątku naturaHigh
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
N

naturaHigh

Guest
Witam mam pytanie jestem poczatkujacym i chcialem spytac doswiadczonych jak chodowac na parapecie.Mam 2 rosliny i chcialbym wiedziec jak sie powinno nimi zajmowac zeby nie zdechly i zeby byl z tego w miare dobry material.Roslinki maja juz liscie.
 
A

ania22x2

Guest
napisz na dobry początek jakie to odmiany, skąd miałeś nasionka...
 
K

kaplica87

Guest
jak uprawiać? odpowiedź jest prosta wwal roślinki na parapet gdziejest jak najwięcej światła i troszcz się o nie ja aktualnie tez choduje na parapecie (orange big bud) i robie tak w moim pokoju okno jest od wschodu więc stoją tam od samego rana mniejwiecej do 12 wtedy przenosze je do pokoju obok (okno od południa) i tam się rozwijają aż do wieczorka ... następnie spowrotem przenosze je do mojego pokoju i tak w kółko ... mają coś koło miesiąca i już są całkiem niezłe z 15cm w góre i rozpiętość tak ok. 10cm ,zaczynają mi sie wytwarzać listki trój-palczaste i chyba od 2 dni używam biohumusa (nawóz organiczny z dżdżownic kalifornijskich/ ok.9.90 za litr gdzie proporcje do mieszania z wodą to nakrętka na litr wody) ... i rosną a ja sie ciesze :D :king: :thumright:
życze powodzenia :queen:
 
A

ania22x2

Guest
kaplica87 napisał:
mają coś koło miesiąca i już są całkiem niezłe z 15cm
kaplica87 napisał:
zaczynają mi sie wytwarzać listki trój-palczaste i chyba od 2 dni używam biohumusa
prawdziwa uprawa indoor
pozdrawiam i życzę owocnych plonów
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół