nasiona marihuany

Jak długo rośliny poradzą sobie same?

Wyszukiwarka Forumowa:

Greenpea

Member
Rejestracja
Sty 11, 2021
Postów
7
Buchów
0
Witam forumowiczów
Przychodzę do was z zapytaniem. W nadchodzącym sezonie out mam w planach zasadzić 4x auto speed bud, które mają dojść w 2 miesiące. Po 2 miesiącach od wysadzenia roślinki muszę wyjechać na 2 tygodnie. Moje pytanie brzmi, czy jeżeli zasadzę parę pełnosezonówek, i zostawię je na te 2 tygodnie to jest szansa że przeżyją? Na jak długo kiedykolwiek zostawialiscie swe rośliny? czy przed wyjazdem podlać je na zapas nawozem?
Z góry dzięki za odpowiedź
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Mi zdarzało się odwiedzać spoty 3 razy. Raz w czasie sadzenia, drugi w czasie początku kwitnienia by zrobić selekcję, a trzeci raz na zbiory.
Roślina sobie poradzi, chyba że jakieś zwierze je zniszczy.
 

Mutylator

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2020
Postów
229
Buchów
229
Jeżeli nie masz pewności dodaj hydrożel i na spokojnie wytrzymają te 2 tyg nawet dłużej jak jakiś deszczyk się trafi
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Autosy w 2 miesiące na oucie? W Polsce? Ciekawy temat.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Średnio potrzeba 100 dni od kiełka do ścinki co do automata
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
z nawozami na zapas srednio się cos da chyba ze w tabletce wolno rozpuszczającej się bo jak dasz na zapas zebys ich nie spalil nawozami
a reszta zalezy od warunków jak teren przesuszajacy się to moze troche bidnie byc bez wody jak trafisz na susze
ale generalnie to jak chwast wiec radzi sobie dosc dobrze samo znam takich co ida dwa razy na spota sadzenie i zbiór i tez cos zbieraja :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół