nasiona marihuany

Jak dlugo moga lezec ziarenka?

Wyszukiwarka Forumowa:

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
sleja nie wiedzialem za taki pener z ciebie, buehehe ;]. musisz wiedziec ze gdyby cie tu nie bylo to nikt by za toba nie tesknil, bo nie potrzebny cpunie jestes ze swoimi kwachami, dxm i tramadolami, muehehehe ;] powiedz mamie moze ci pomoze i na jakis odwyk zapisze, a jesli chcesz zniszczyc to forum jak hyperreala to zycze powodzenia. a na mojego zgreda mozesz sobie mowic co chcesz i tak mam to gleboko, zreszta kto by sie przejmowal wypowiedziami malolata narkomana ;]

sleja mocny w gebie, w realu pewnie zakompleksiony anemik :lol:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Jesteście kretynami, każdy kto jeszcze raz mi pojedzie niech uswiadomi sobie, że jego IQ nie jest nawet przeciętne, k***iszcze. Mam nie lada ubaw z waszego odmóżdżenia. Palcie więcej trawki.

sleja nie wiedzialem za taki pener z ciebie, buehehe ;]. musisz wiedziec ze gdyby cie tu nie bylo to nikt by za toba nie tesknil,

Przychodzisz tu by ktoś Cię pokochał i tęsknił za tobą ? Internetowy loverek ?

bo nie potrzebny cpunie jestes ze swoimi kwachami, dxm i tramadolami

Jestem tu tak samo potrzebny jak ty.

powiedz mamie moze ci pomoze i na jakis odwyk zapisze

Powiedz mamie, żeby zapisała Cię do podstawówki, bo z czytaniem masz ogromny problem.

a jesli chcesz zniszczyc to forum jak hyperreala to zycze powodzenia

Gdybym chciał, to już by go nie było.

a na mojego zgreda mozesz sobie mowic co chcesz i tak mam to gleboko
Nigdy nie pojmiesz absurdu.

zreszta kto by sie przejmowal wypowiedziami malolata narkomana ;]

Kolejny znak, że czytanie nie jest twoją mocną stroną.

sleja mocny w gebie, w realu pewnie zakompleksiony anemik

Mocny w gębie i to ty sie wkuwiasz i piszesz na mnie wielkie wyzywki. Skopąłbym Cię chÓjku i zamknąłbyś pysk.
 

sangria

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2006
Postów
73
Buchów
0
sleja napisał: - 'Shogo obciąga po stukroć lepiej niż tfujstary cnsdpg'.

sleja może mi pociągnąc, tyle to on może, jak i ojcom innych bywalców forum też. Chłopaku nie ważne w ilu postach sie udzielasz uwazaj na siebie bo ktoś może ci kiedyś pitola w odbyt wsadzić za obraze rodziny. Swoje frajerskie poczucie chumoru mnie nie bawi nie wiem jak u ciebie ale stąd skąd pochodzę za takie słowa walą w mordę.

To mój pierwszy post i jest mi z tym dobrze

[ Dodano: 2006-03-09, 17:36 ]
I Nawet jakbyś miał okolo 200 iq nie zmieni to faktu, że poważni ludzie nie będą się ztobą liczyć kondonie.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Ehehehehe, upierasz się przy głupocie. Normalni, poważni ludzie nie są głupi i wiedzą o co chodzi, a ty jesteś zwyczajnym idiotą i pie****isz, nie mając o niczym pojęcia.
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
sleja plebsie nikt ciebie i twojego poczucia humoru nie rozumie! to przez te dragi cpunku, sprobuj dostrzec zycie bez uzywek !
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
N!x napisał:
sleja plebsie nikt ciebie i twojego poczucia humoru nie rozumie! to przez te dragi cpunku, sprobuj dostrzec zycie bez uzywek !

Hahah, pie****isz. Są ludzie, których to bawi. W innym temacie napisałem już Ci, że idioci nie lubią absurdu, nawet w dużych dawkach.
 
K

krystian

Guest
Kumpel 2 lata temu przywiozl mi z holandii ziarenka MJ mi to wtedy nie bylo potrzebne i dalem to kumplowi ale on przez prawie dwa lata nic z tym nie zrobil, lezaly mu caly czas w szafce, po dwoch latach zachcialo mi sie pobawic w farmera :) czy moge bez obaw wykorzystac te "stare" ziarenka?
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
Mysle ze raczej tak dobre nasiona wytrzymuj a nawet 4 lata ;) mozesz sadzic najwyzej nic nie wyrosnie ;) ale powinny jka zrobisz im good klimat
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
PRZECIEŻ TAKI TEMAT JEST ZARAZ OBOK TWOJEGO TEMATU

DO USUNIĘCIA POWINIEN BYĆ
 
R

Rider

Guest
Pie****icie wszystcy bez reszty.
Ja jestem miedzy narodowym patriarcha spokoju i chaosu.
sleja, sie wami bawi, asurd jego mocna strona, ogulnie debil, jest samowystarczalny. Nie liczy sie z wami i waszymi chÓjami i rodzinami, recepta? olej...
N!x, prawdziwy czlowiek, zwraca uwage na wszystko, nadaje sie na moderatora, wrazliwy, ambity, troche luzu mu brakuje,
cnsdpg, kat sleji, jego pierwszy post tyczy sie sleji, sleja przyciagnol jego uwage... Sleja mozesz sie poczuc zauwazony.
Prosze bardzo mozecie sie oblezac machinami matajacymi tekstami przeciwko bezbronym jednostka wyposazonymi w zapore ogniowom, prosze bardzo ile tylko chcecie ale forum nie smieccie ;]
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Predazzo napisał:
sleja, sie wami bawi, asurd jego mocna strona, ogulnie debil, jest samowystarczalny. Nie liczy sie z wami i waszymi chÓjami i rodzinami, recepta? olej...

Absurd nie jest moją mocną stroną, w wielu tematach zgadzamy się, wiec jak to mozliwe, ze ja jestem debilem, a ty nie ? Hehe, nie oleją mnie- sam widzisz, że nie potrafią. Ogólnie twoja analiza jest chÓjowa i jest Szczecińsko bezpodstawna.
 
R

Rider

Guest
sleja napisał:
a ty nie ?
hehe sam sobie na to odpowiedz ;]
Absurd jest twoja mocna stronom, co jest... absurdem ;p czyli poprostu jestes ponad, masz zalety i wady psychoanalityka. Zrozum to zle a bedziesz oswiecony.

[nic nie przekrecilem]
 
R

Rider

Guest
sleja napisał:
Ogólnie twoja analiza jest chÓjowa i jest Szczecińsko bezpodstawna.
tarfne spostrzezenie... ale nie na miejscu w tym wymiaze, to nie jest analiza tylko psychoanaliza, uwazaj co czytasz !

niemyl szczecina z jego wrogiem na miare "wojny", o glownie zboze i inny handel z czasow wczesnego sredniowiecza [castro zitarigroda*]
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
Hehe, nie oleją mnie- sam widzisz, że nie potrafią.

poprostu moze niektorzy maja ciebie dosc i juz nie che im sie pisac ;p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół