nasiona marihuany

Jak dodać zdjecie?! Poczatkujacy pod ochrona!:p

Wyszukiwarka Forumowa:

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
Witam, jestem tu nowy, jak dodac zdjecie? :lol:
mam pare krzaczkow ale nie wiem co to jest za shit?!
Z góry dzieki za wyrozumiałość :wink:

Jak cos to potem do kosza z tematem :cyclops:
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
Zdjecia mozesz dodać na 2 sposoby albo wgrywasz je gdzies na darmowy serwerek np. http://img280.imageshack.us/ i podajesz tutaj linka do fotek lub do dyspozycji masz nasz album w ktorym rownież mozesz dodać foty
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
thx man :D
...juz sie robi :idea:
 
G

gacek

Guest
koyot,
siemanko
tam wczesniejn w jakiejs odpowiedzi napisales ze podales linka do stronki na kturej mozna kupis tanio uzywane hps-y z niemiec,niestety niemoge znalezc tego linka w podanym przez ciebie dziale/multimedia-internet/wes podaj go jesce raz
pozdrowka
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
powiem Ci tak...tanie uzywane hps sa do dupy...dałem za nia 90zl z przesylka...przez 3 dni sie pierd z oprawa do niej...potem z***ał mi sie kondensator ktory w ogole nie był potrzebny...no i montaz tego kurestwa wazacego ok 10kg...

ta lampe co kupiłem bede prawdopodobnie miał jednorazowo...nastpna jaka kupie bede mial pewnie na lata...Tobie tez radze kupic raz a pozadnie...

pozdrawiam
 
G

gacek

Guest
hhuk masz racje,tak terz zrobie ciulalem tyle czasu na te lampe teraz jak juz mam to niebede zalowal,
elo
 

rolnik1950

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2008
Postów
102
Buchów
0
Jak mam dodac zdjecie wklejam w galeri w moj album dodaj plik wybieram album do ktorego ma byc wklejone zdjecie i pisze mi blad krytyczny ten plik nie moze byc obslugiwany przez biblioteke GD o co tu kur***** chodzi? jak to zwykly plik JPEG z aparatu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół