nasiona marihuany

JAK I KIEDY NASWIETLAC?

Wyszukiwarka Forumowa:

KRS

Member
Rejestracja
Lip 1, 2006
Postów
9
Buchów
0
Nigdzie tego nei znalazlem wiec postanowilem napisac tu. Dokaldniej chodzi mi o odmiane California Orange. W jakich okresach i po ile czasu naswietlac, zakladajac ze roslina bedzie rosla 8 tygodni ?
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
What? Co ty piszesz? Ze co? Wez poczytaj najpierw bo wywnioskowalem, ze myslisz ze roslina bedzie rosla 8 tygodni a to jest tylko kwitnienie.

Naprawde poczytaj, przygotuj i dopiero sadz.
 

KRS

Member
Rejestracja
Lip 1, 2006
Postów
9
Buchów
0
Źle wywnioskowales. Chodziło mi o to, że chce od początku naświetlać 24\0, ale nei wiem po jakim okresie czasu przełączyć na 12/12 i na ile czasu. A może oswietlac inaczej? Prosze o rade ;)
 
H

haszyszekk

Guest
Sam regulujesz długość wega (24/0.20/4,18/6)... jeżeli masz małego boxa to daj tydzień-dwa, jeżeli wysokiego daj im nawet 6 tygodni weg.
Flo (12/12) w zależności od odmiany ma różny koniec. Może trwać od 7do9tyg. a niektóre i jeszcze więcej... dojrzałość rośliny poznajesz po kolorze trichomów lub ilości białych i brązowych włosków (80% brązowych - harvest time).
Wszystki info masz na www.hasyzsz.com i na forum. pzdr
 

KUBELEKDESKA

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
66
Buchów
0
Wega mozesz sam sobie do własnych warunkow dostosowac najlepiej jak najwiecej ale pamietaj ze roslina urosnie jeszcze przynajmniej 1/3 dotychczasowej wielkosci alemysle ze 4-5 tygodni swobodnie wystarczy :tongue:
 

KRS

Member
Rejestracja
Lip 1, 2006
Postów
9
Buchów
0
W okresie Vega roslina sie rozrasta, ale nie wypuszcza topoów, tak? a czym wieksza bedize przed przestawieniem na 12\12 tym wiekszych plonow mozna sie spodziewac ?
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
No to sorki zle zrozumialem ale sam przyznaj ze pokreciles za***iscie

To jest tak... stosuje sie takie "naswietlania"

Weg: 24/0 lub 18/6
Flo: 12/12

Oczywiscie wszystko zalezy od twojej inwencji... ponizej 15 godzin swiatla na dobe roslina zaczyna juz kwitnac.

Wega konczysz wtedy kiedy uznasz za stosowne.. powinno sie przyjmowac iz roslina w wegu powinna zajmowac 1/3 miejsca na nia przeznaczone bo na flo urosnie reszte czyli 2/3 Jednak stosujac rozne techniki(LSt i FIM) mozesz miec to w dupie i robic co ci sie podoba z ta roslinka.
 

KRS

Member
Rejestracja
Lip 1, 2006
Postów
9
Buchów
0
No pomieszale ale to nie koniecznie moja wina :king: :rendeer: heheh

No juz teraz czaje, a co do treningu tez mam maly problem, chce stosowac LST Fim i ScrOG ale nie abrdzo wiem jak to polaczyc i w jakiej kolejnosci. Bo w praktyce jeszcze teog nie probowalem a nie chce nic z***ac...
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Zaczynasz od LST kiedy roslina ladnie sie rozkrzaczy mozesz zaczac FIM i to nie tylko na szczycie ale na odgalezieniach tez na samym koncu dopiero Scrog caly czas pilnojac LST tak zeby rosliny nie za bardzo przerastaly przez Scren :tongue: Heh chyba troche zamotalem :D
 

KRS

Member
Rejestracja
Lip 1, 2006
Postów
9
Buchów
0
Troche? Człwoeiku teraz to ja juz nic nie rozumiem :geek: :tongue: hehehe

Dasz rade to jakos rozpisac lub troszke prościej opisać ?
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
LST zaczynasz powiedzmy w chwili kiedy masz miedzy 4 a 6 pieter lisci i trenujesz sobie roslinke az ladnie nie popuszcza galazek potem na galazkach i i szczycie wlascfiwym przeprowadzasz sobie FIM i znow roslina pusci ci nowe galazki z czasem kiedy podrosna montujesz siatke tz. Scren caly czas trenijac rosline w taki sposob zeby przerastajace przez siatke galazki za bardzo sie nad nia nie wyciagnely z mojich doswiadczen wynika ze na FLO 12/12 przelaczasz kiedy 1/3 oczek siatki jest zapelniona reszta zapelni sie juz w trakcie trwania FLO :thumright: Heh mam nadzieje ze teraz lepiej troche zbakany bylem :D :tongue:
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
a mam takie pytanie ile maxymalnie moze trwac weg zeby niezaczela roslinaka kwitnac?? naprzyklad mozliwe jest przetrzymanie na wegu roslinki naprzyklad z 3miesiace albo nawet wiecej...?? czy cos sie stanie...benda mniejsze plyny czy cos??
troche offtop sorki!!
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Na wegu możesz trzymać ile chcesz. Słyszałem jeszcze, że na 18/6 po bardzo długim czasie rośliny w końcu same zakwitną, a na 24/0 nigdy.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Im dłużej trzymasz na wegu tym większe będą rośliny = większe zbiory.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół