nasiona marihuany

jak jarac zeby sie dobrze najarac?;)

Wyszukiwarka Forumowa:

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
co trza robic zeby sie ujarac 3-4 chmurami moj kumpel mowi ze trza sie zaciognąc i trzymac dym w plucach jak dlugo sie da ibecnie jaram przez fajeczke taka goralską. i jescze jedno czy czyste zioło trza posiatkować tzn pociąć na male częsci czy nie trzeba?
 
R

Rider

Guest
na wszystkie powyzsze pytania w tym poscie sam sobie tymi sugestiami udzieliles odpowiedzi, ja je potwierdzam. Niema najlepszego sposobu jarania kazdy jara jak mu wygodniej jedni wolom juz za jednym machem sie zbakac mondtujac bongo grawitacyjne tzw. wiadro, drudzy lubiom sobie skreta skrecic i sie dylektowac dymkiem a trzeci wymysla rozne cuda. Przy malej ilosci sprzetu polecam wiadro, choc jestem zwolenikiem clasic blunt :wink:

[ Dodano: 2005-12-30, 20:44 ]
a zeby wszystko bylo jasne to palenie trzeba obrucic w drobinex tylko nie zamocno zeby nie bylo maki :D
 

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
no blunta bym zajaral ale aktualnie nie mam bibulkow;)
 
R

Rider

Guest
jeszcze przed sylwkiem zdazysz kupic jezeli masz zamiar krecenia i jarania :wink: tylko kup bletki setki albo wieksze bo 60siatki sie wg mnie nienadaja :roll:
 

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
a jescze w sprawie zioła czy trza je siatkować tzn pociac na mniejsze częsci czy jesli tego sie nie zrobi bedzie mialo slabsza moc?
 
R

Rider

Guest
Dębal napisał:
a jescze w sprawie zioła czy trza je siatkować tzn pociac na mniejsze częsci czy jesli tego sie nie zrobi bedzie mialo slabsza moc?
tak. powinienes je pociac skruszyc na drobinki tylko nie za mocno zeby nie bylo mąki, wtedy bedzie sie wszystko ladnie palilo, bo jak dasz wieksze kokonki to moze troszke gozej sie jarac
 

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
No ja się nie zgodzę, najlepiej nie kruszyć zbytnio bo w tedy jest większy dostęp powietrza i powstaje większa temperatura spalania, a w tedy dużo cząsteczek THC jest spalanych zamiast dotrzeć do płuc. Ogólnie to polecam nawilrzać zioło jeśli jest suche. Im mniejsza temperatura spalania tym lepiej, a zupełnie najlepiej to metoda bez żarową. Bądźmy ekonomiczni.
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
To jest sposób żeby zaj***ć się jednym buchem: Sciagasz takiego żywca, zaciagasz sie i zamiat wypuscić w atmosfere to dmuchasz do balona, z balona spowrotem do płuc i tak pięć razy i jesteś happy :)
 
R

Rider

Guest
Komar_THC napisał:
To jest sposób żeby zaj***ć się jednym buchem: Sciagasz takiego żywca, zaciagasz sie i zamiat wypuscić w atmosfere to dmuchasz do balona, z balona spowrotem do płuc i tak pięć razy i jesteś happy
to jest dobre, robilem to pomaga, ekonomia na maxa, taka rada najlepiej dmuchac w kondoma :safe: bo fajnie to wyglada :mrgreen: i ma pare zalet np: bez problemu wtlaczasz dym, a w przypadku niektorych balonow jest z tym problem dla juz mocno przyjaranego pluca :wink:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
ja tak próbowałem z tym kondonem i było dobrze ale po pewnym czasie(ostro za***any) zapomniałem o tym kondonie :D
 
T

tybet

Guest
Ja mam pytanie czy jest różnica w paleniu haszu gdy:
- rozkruszy się go na proszek
- albo na małe kawałki lbu większe kawałki

Daje jakoś inaczej?
Aha i czy dobrze się jara ze zwykłej fajki. Bo właśnie zakupiłem. Czy dobrze się jara maryje i hash(z tym chyba gorzej no bo to proszek).
 
A

Arti2784

Guest
Żeby zaj***ć sie jednym buchem to moj przepis na to jest taki: Musisz miec dobrą rurkę najlepiej taką do której wchodzą dwie zwykle pajpy, nabijasz dobrą rurke i palisz to z wiadra lub innego zbiornika wodnego. Mam nadzieje ze wiesz jak to zrobic.
Ja z kumplami ostatnio palilismy z jeziora, spore było i lód też był gruby. Przez 15 min rabalismy ten ***any przerembel ale w koncu sie udało. Teraz woda jest za***iscie zimna i dobrze schładza dym i to powoduje ze walimy wieksze chmury. To jest za***isty sposób palenia bo nic sie nie marnuje hehe
 
R

romanziom

Guest
PROSTE STARY KUPUJESZ SOBIE BALONA W SKLEPIE I JAK JARASZ TO TRZYMASZ W PLUCACH TAK DLUGO JAK SIE DA A POTEM WYDMUCHUJESZ DYM DO BALONIKA - CHWILA ODPOCZYNKU - I WCIAGASZ DYM Z BALONIKA 2-3 RAZY I MASZ BANIE :D A I ZIOLKO SIE TAK NIE MARNUJE...
 

kreha_pl

Member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
15
Buchów
0
Predazzo napisał:
Komar_THC napisał:
To jest sposób żeby zaj***ć się jednym buchem: Sciagasz takiego żywca, zaciagasz sie i zamiat wypuscić w atmosfere to dmuchasz do balona, z balona spowrotem do płuc i tak pięć razy i jesteś happy
to jest dobre, robilem to pomaga, ekonomia na maxa, taka rada najlepiej dmuchac w kondoma :safe: bo fajnie to wyglada :mrgreen: i ma pare zalet np: bez problemu wtlaczasz dym, a w przypadku niektorych balonow jest z tym problem dla juz mocno przyjaranego pluca :wink:



To fakt z kondoma super sie jara <spoko> :sunny: Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół