nasiona marihuany

Jak myślicie .. MArihuana a Hiphop??

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

zielony pan

Guest
JAk myślicie ...czy Mrihuana pomaga wszsytkim raperom polskim zeby byli coraz lepsi??AJ slyszalem ze kazdy MC musi przed freestajlem lub konceretm przynajmniej zajarac bata... a co by bylo gdyby nie zajaral...?? Prosze o wasze komentaze :bball:
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
niemusi nic zajarać,ale napewno zielsko porusza wyobraznie i sie ma lepszą zajawke.. tak samo wrajterzy ... ale gdyby niezajarali tez by dawali rade ...
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
ja niegdys na zabitce nauczylem sie beatbox do dzis zarzucam heheh:) odnosnei freestyle hm czea byc zdolnym:) zaczol sie juz wogle konkurs tegoroczny poslkiego wbw??
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Ak myślicie ...czy Mrihuana pomaga wszsytkim raperom polskim zeby byli coraz lepsi?
Kiedyś tak było,dziś pomaga coco :pr:
 
E

Ewer

Guest
tak.... pewnie ze tak tylko w wiekszosci wszytsko zalezy od ciebie, ale powieksza twojego wkreta tak samo jezeli chodzi o djembe czy inne bebny.... wiem bo gram i pale:) peace
 
R

Rider

Guest
czesto wala fete przed pozadnym freestylem np ostry, dolar...
 
D

Di-O

Guest
oczywiscie ze pufaja ;p nawet ja pufam czasami jak chce zrobic jakis mixtape przy ktorym faza sie powieksza jak sie go slucha ;p kiedys jak zrobilem jeden mixtape to ziomek sluchajac go dostal zadyszki i monitor mu zaczal uciekac ;p to musielismy wylaczyc monit a on z 30 sekund dochodzil do siebie xD
 

blask

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
93
Buchów
0
Predazzo napisał:
adehade napisał:
Skąd Ty to wiesz ?
przedewszystkim z ich twórczości [tekstów] i rozmowy w żywe oczy.

dolar tak wali? a co znasz go? bo on ode mnie jest z miasta,mam kolege co go zna.

No Ostry to na pewno :) Możliwe więc że i Dolar
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
większość rapuje że pali a tylko paru naprawdę baka
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
wiekszosc mysli ze rapuje a tylko niewielu RAPUJE
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół