nasiona marihuany

Jak myślicie ?

Wyszukiwarka Forumowa:

AnonymousX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2022
Postów
132
Buchów
287
Odznaki
3
Jak myślicie, ścinać? Gorilla glue auto dzień 111, rośnie bardzo powoli. Chcę żeby mocno kopało.

 

AnonymousX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2022
Postów
132
Buchów
287
Odznaki
3
To podpowie ktoś coś, bo naprawdę nie wiem czy nie zacznie się psuć czy coś w tym stylu jak jeszcze ją zostawię. Więc ścinać czy nie ?
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
Wiesz jak się sprawdza czy jest gotowa?
To podpowie ktoś coś, bo naprawdę nie wiem czy nie zacznie się psuć czy coś w tym stylu jak jeszcze ją zostawię. Więc ścinać czy nie ?
 
U

Usunięty 83061

Guest
Wiesz jak się sprawdza czy jest gotowa?
Wszyscy piszą "spójrz na trichomy pod lupą" no i ok, patrzę tylko co dalej, nie wiem jak one powinny wyglądać podczas dojrzałej. Podpowiedź coś patrząc na załączone zdjęcia ?
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,607
Buchów
6,984
Odznaki
11
kup se lupe kieszonkowa x60 na popularnym portalu i sprawdzaj trichomy, jak sa przezroczyste to nie tniesz

/edit @KacperoM1000 dlatego mowie, kupcie lupe kieszonkowa z przyblizeniem 60x i wtedy bedziecie wiedzieli o co chodzi :)
 
U

Usunięty 83061

Guest
Też mam gorilkę tylko już ściętą na oko, ale. Techniki nie znam dalej, także jakby ktoś wytłumaczył o co z lupą chodzi to by super było.
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
Wszyscy piszą "spójrz na trichomy pod lupą" no i ok, patrzę tylko co dalej, nie wiem jak one powinny wyglądać podczas dojrzałej. Podpowiedź coś patrząc na załączone zdjęcia ?
To poszukaj jak powinny wyglądać... Masz drzewo w takim stadium, a nie miałeś nawet czasu żeby się zainteresować co, jak i gdzie? Na następny raz wpisz swoje pytanie w google, to ci podpowie co i jak, jeśli nie chce Ci się czytać wszystkiego i nabywać wiedzy samemu o kierunku, którym się zajmujesz??
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
111 dni automat ?
Cos musialo pojsc nie tak , albo rozmawiamy o sezonowce , albo nie wiem o co biega.
Automaty to maksimum 70 dni i kosa, zdarzy sie ze moze i 80,ale ponad 100 dni , to jakies nieporozumienie.
Moze masz nie takie warunki w growboxie , nie mam pojecia.
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
Osobiście strzelam że jest poblokowana przez złe pH, ale po jego podejściu nawet o to nie pytam. Robi to od niechcenia to i roślina taka wlasnie wyszła - Też od niechcenia
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Osobiście strzelam że jest poblokowana przez złe pH, ale po jego podejściu nawet o to nie pytam. Robi to od niechcenia to i roślina taka wlasnie wyszła - Też od niechcenia
Kwiaty wydaja sie byc juz dojrzale , ale trichomy jak sa mleczne to raczej wplyw mogly miec tutaj warunki uprawowe.
Z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec , ze sa odmiany , ktore wola cieplejszy klimat i to on wplywa na dojrzalosc materialu.
Wiec nieraz trzeba zaglowac warunkami zeby innej odmianie dogodzic.
Na przyklad Amnesia Lemon AF dojrzala mi w okolo 65 dni , a zas PineapleExpress w 70.
I ta druga dokwitla po podkreceniu temperatury w pudle , takze raczej cos w tym jest.
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
Zgadza się, masz rację jak najbardziej. Ale po prostu już mi ręce opadły... Ja nie mówię, żeby nie zadawać pytań czy coś, bo od tego to forum m.in. jest, ale poziom tych pytań jest POWALAJĄCY. Ma odpowiedzi na swoje pytania w internecie.. wystarczy wpisać w google.. "Wszyscy mu piszą" że ma sprawdzić trichomy, a on dalej nie wie co zrobić? Że oprócz zobaczenia ich i pooglądania sobie, trzeba by też wiedzieć jakie muszą być, no nie? ? Weźcie najlepiej przyjedźcie do mnie chłopaki i sprawdzcie czy się nadaję hahahaha No ku**a ?
 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
111 dni automat ?
Cos musialo pojsc nie tak , albo rozmawiamy o sezonowce , albo nie wiem o co biega.
Automaty to maksimum 70 dni i kosa, zdarzy sie ze moze i 80,ale ponad 100 dni , to jakies nieporozumienie.
Moze masz nie takie warunki w growboxie , nie mam pojecia.
są automaty rosnące dłużej ;)
 
U

Usunięty 83507

Guest
Powiem ci tak, też jestem świerzak i własnie zakonczyłem swój pierwszy projekt. Jezeli chodzi o pomoc na tym forum, to tego nie ogarniam. Bywa róznie, na jedne posty odpiszą i pomogą, na inny zero odzewu.
Jezeli chodzi o podstawy to najlepiej poczytać w necie, jest tego od cholery. Od A do Z.
Bardzo istotna rzeczą jaką dowiedziałem sie na tym forum( od kolegi @Żul )czego wcześniej nie doczytałem. Jest sprawdzanie trichomów. Ja patrzyłem na listki gdzie trichomy szybciej przechodzą w bursztyn, a należy patrzeć na pąki. Gdybym wtedy zasugerował się listkami, pewnie paliłbym bezwartościowe siano. Moj automat poszedł pod nóz po 71 dniach od wykiełkowania, więc te ponad 100 dni wydaje sie zbyt długim okresem. Ale moge sie mylić, przecież jestem nowicjuszem.
Myślę ze powinieneś już zakończyć ten projekt, bez względu na efekty i wystartować z kolejnym.
Tylko z odpowiednim sprzętem, nawozami, zaangażowaniem i sercem. Ja tak wkręciłem sie w swoją pierwszą roślinę, że wstawałem w nocy żeby sprawdzic czy ma odpowiednie warunki, żeby ją obrócić i szepnąć kilka miłych słow.
Roslinka mimo 50 cm odwdzięczyła mi się 40 gramami wysuszonej radości.
 
U

Usunięty 83061

Guest
111 dni automat ?
Cos musialo pojsc nie tak , albo rozmawiamy o sezonowce , albo nie wiem o co biega.
Automaty to maksimum 70 dni i kosa, zdarzy sie ze moze i 80,ale ponad 100 dni , to jakies nieporozumienie.
Moze masz nie takie warunki w growboxie , nie mam pojecia.
Słabe światło
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół