nasiona marihuany

Jak namówić starszą do hodowli ?

Wyszukiwarka Forumowa:

ivann2

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2008
Postów
41
Buchów
0
u mnie jest problem z paleniem papierosów ... mój starszy brat ma 24 lata i mu rodzice wypominają że pali fajki. Chociaż z jednej strony mu wypominają, ale nic mu nie robią, tak samo ja miałem wcześniej tylko bo znaleźli u mnie fajki, i gadali ze mną a wcześniej im mówiłem że już nie pale, no to im wcisnąłem kit że zostało mi ze wcześniej i nie wyrzuciłem tego. no i przysięgłem im że nie będę palił, a pale dalej ale myśle że ojciec wie że pale dalej ale nic już nie mówi
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
u mnie jest problem z paleniem papierosów ... mój starszy brat ma 24 lata i mu rodzice wypominają że pali fajki. Chociaż z jednej strony mu wypominają, ale nic mu nie robią, tak samo ja miałem wcześniej tylko bo znaleźli u mnie fajki, i gadali ze mną a wcześniej im mówiłem że już nie pale, no to im wcisnąłem kit że zostało mi ze wcześniej i nie wyrzuciłem tego. no i przysięgłem im że nie będę palił, a pale dalej ale myśle że ojciec wie że pale dalej ale nic już nie mówi

to sie nazywa HARDCORE:yeahh:
 

TFD

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2009
Postów
342
Buchów
0
Chociaż z jednej strony mu wypominają, ale nic mu nie robią
Co mają zrobic rodzice 24 letniemu koniowi ktory pali fajki?
dac mu szlaban na komputer? :lol3:
 

karpioza123..

Well-known member
Rejestracja
Mar 11, 2009
Postów
97
Buchów
0
Siema, ze starym nie mieszkam i nie gadam wiedz niema problemu :D jest kawał chu*a i tyle... Mieszkam z Matką i utrzymuje z nią świetny kontakt wie że pale i woli żebym palił niż żebym chlał wode i rozrabiał bo tak jest w żeczywistości ;P po alCo mam korbe i nie kontroluje :/ a po palonku jestem łagodny jak baranek i nie tak poryty bo wiadomo ziólko jest zdrowsze. Nawet fajków mniej pale. Ostatnio załozyłem ogrodek w naszym gnieździe i wkręcałem na różne sposoby że nie robie tego co robie :D tak dla jajec ale juz po 20 dniach wyczuła że coś jedzie z piwnicy zielskiem i czy tam nic nie hoduje przypadkiem ja na to że proste przeciez to tylko tobie na reke bo za palenie płace twoją kasa a tak bede miał za free i ogólnie to zdrowsze bo niema żadnych dodatków itp.itd oczywiście niema nic przeciwko mijej małej hodowli do użytku wlasnego. Sama niepali ale niema nic przeciwko :D kocham ją za to jaka jest i cenie to bardzo bo potym co tu czytam to mam wielki skarb :) FAKT to to że jest to narkotym i trzeba z tym uważac ale jeżeli w domu wszyscy o tym wiedzą jest znacznie bezpieczniej bo będa mogli ci pomóc w razie wpadki i bedą na wszystko przygotowani a zdaje mi sie że to bardzo ważne dla spokojnego snu . Historia prawdziwa fakt że jestm nastukany mogł troche zniekształcic żeczywistość PoZdrO !!
 

SQN

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2009
Postów
257
Buchów
0
heh to jest tak jak z legalizacją, jedni są na Tak jedni na nie.. i jak akurat "Twoi" starsi są na nie to musisz się postarać żeby zmienić ich zdanie .. są już uprzedzenie a uprzedzenia ciężko naprostować . Na szczęście mnie sie to udało, jak nie miałem żadnych pestek do sadzenia to mój starszy mi dawał ale takie co miały po 20 lat i nic z tego nie powychodziło :smokee: Ale liczy się gest hehe
 
B

Bercik

Guest
Wiecie co? Najlepszym sposobem to pokazanie tego tematu starszym. Ludzie urodzeni za komuny lubią brać przykład z ludzi. Wtedy zauważają że nie są sami ze swoją decyzją i nie tylko oni pozwalają na uprawę.
:D
 

TenJedyny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2009
Postów
302
Buchów
0
ja mialem tak ze starsza moja tolerowala ze pale nawet raz jak jej zaproponowalem to na poczatku sie zgodzila ale gdy przyszlo co do czego uznala ze jednak nie bedzie ze mna jarac :) a tak to poprostu powiedz jej cala prawde ze jarasz nie odczuwasz zmian ze takie palenie jest dobre, zdrowe itp. pokaz jakis artykul z gazety i da rade <lol>
 

filipe

Member
Rejestracja
Wrz 27, 2008
Postów
22
Buchów
0
Moja matula od razu sie zgodziła. Zapoznałem ją z tematem, pokazałem artykuły w spliffie i noł problem, a dodam ze nie jestem pelnoletni.
 

Kitty

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2009
Postów
247
Buchów
0
Moja matula od razu sie zgodziła. Zapoznałem ją z tematem, pokazałem artykuły w spliffie i noł problem, a dodam ze nie jestem pelnoletni.

czyli ban ? bylo sie nie przyznawać
 
B

Bercik

Guest
Jak by tak zawzięcie zaczęli banować wszystkich poniżej 18 to by było połowę (lub więcej) ludzi mniej na forum :)
 

marciof1

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2009
Postów
239
Buchów
0
Oj już dajcie spokój. Niech się szkolą, to za parę lat może któryś jakimś uczonym albo politykiem zostanie i będzie mówił : (...)A wiem to z mojej ukochanej strony haszysz.com . Pozdrawiam ją i Mj hehe
 

zdebus

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2009
Postów
201
Buchów
1
I 99% mniej durnych, powtarzajacych sie pytan<lol>

Myślisz, że 99 % durnych wypowiedzi pochodzi od osób nie pełnoletnich?
Czy ich pełnoletność ma jakikolwiek związek z retorycznymi pytaniami, na które odpowiedzi pojawiły sie xxx razy, a nie jednokrotnie są wręcz obok nich. Często tak niestety jest (w dzisiejszych czasach wszyscy idą na łatwiznę), ale nie jest to zasadą, więc wypraszam sobie tego typu uwagi również pod moim adresem<lol>
A szczerzę powiedziawszy to sam robisz śmietnik nie wnosząc nic do tematu.

Dobra trochę odbiegłem od tematu (jak co po niektórzy), najpierw podstawą jest przekonać starszych do tego, że to wcale nie jest zło jak się mówi w tv itd. Ja np. pokazałem moim, że mimo iż palę to cały czas jestem taki sam a nawet widać u mnie poprawę na lepsze, nie przychodzę na ostrej kapie alkoholowej - która jest fatalna w skutkach(rzyganie).Uważam, że wolą jak przychodzę z czerwonymi oczkami do domu i uśmiechnięty, przyjaźnie nastawiony niż otumaniony, nie do ogarnięcia. Mimo iż teoretycznie nie pozwalają mi palić (ze względu, że boją się o mnie, że mnie zawiną kapy i przypał narobię), ale przecież co to za rodzice by byli jakby szli na wszelkie ustępstwa i nie martwili się o swoją pociechę. To jednak rozumieją mnie, przechodząc do sedna mojego przydługawego posta musisz uświadomić im, że to coś więcej niż tylko kapa, a hodowla to coś więcej niż samo jaranie.:harvest:Mam nadzieję, że wam się uda, powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
B

Bercik

Guest
Moja starsza jest na nie niestety ;/ A starszy jest obojętny na to więc tylko starszą muszę przekonać do pomidorków. Ostatnio przyniosłem sobie spliffa (rozdawali na mieście w skateshopie) i jak starsza to ujrzała to od razu podarła jak tylko popatrzyła na rysunki drzewek i tytuł :pl: a nawet strony nie zdążyłem przeczytać no ku**a nikomu nie życzę takiej matki rozumiem rodziców szanować trzeba ale jak szacunek nie jest odwzajemniany? 5x EM na chacie już topy rosły wysokie na metra kobitki to były, przychodzę pewnego dnia rano do roślinek a tam chamsko wyrwane z korzeniami :pl: dodatkowo pytam się starszej co się stało a ta że dobrze, że gówna i trucizny nie będzie trzymać na chacie, że ludzie od tego umierają, włosy i zęby ludziom wypadają i że w kable się to daje. Załamka :pl:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół