nasiona marihuany

Jak namówić starszą do hodowli ?

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Siyo

Guest
Siemka!
Mam takie pytanko, gdyż moja starsza mi nie ufa i uważa że jak będę palił MJ to że sięgnę po amfetaminę, kokainę, morfinę itp.
Kiedyś byłem uzależniony od kodeiny i dowiedziała się nawet nie wiem skąd ...
Chciałbym jakieś wypowiedzi argumentujące pozytywne działanie MJ oraz jakieś wypracowanko na ten temat :p
Jestem z lajta wkur%%%ny bo dzisiaj mi zrobiła rewizję...
Znalazła lufkę, 3g i 16 nasionek.
Wiedziała też że paliłem, palę...
Napiszcie też jak jest u was czy wam pozwalają, jeżeli tak to czemu? Powody jakieś:)
Uważa, że to moje towarzystwo, a to kur%% nie prawda bo ja sam chce hodować, palić z przyjacielem, ale go o to nie podejrzewa.
Nie wiem co mam zrobić...
To jak pomożecie ? Mam nadzieję że mogę na was liczyć :D
Pozdro ;)

[ Dodano: 2005-12-15, 21:35 ]
Sorry, chyba nie ten dział.
Proszę o przeniesienie :p
 
R

Rider

Guest
Mosisz przekonac mame ze napewno nie bedziesz palil anie bral nieczegoinnego, wiadomo ze wtedy bedzie latwiej majac zaufanie a to najwazniesze. Mozesz pokazac artykoly z calom prawdom o szanownej mery jane. [Z checiom bym podal pare linkow ale jestem aktualnie zjarany i niechce mi sie...] Potem musisz zaprawic mame by przekonac ja do hodowli w taki sposub by udowodnic ze hodowla nie konczy sie na podlewaniu roslinki a na czyms wiecej... wiadomo... wogule ze hodowla to zajecie, rozrywka, odpowioedzialnosc itp. ze fajna z nia przygoda itd. Mosisz podac wiele argumetow np: takich co przemawiaja za legalizacja. A moze Ci sie uda, a nawet namowisz mame wspoludzial w hodowli... hehe zycze powodzenia!! peace :alien:

Ps: napisalem chyba zbyt duzo razy slowo "mosisz" - nic nie musisz a mozesz :wink:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
powiedz ze chcesz uprawiac dla samej uprway a nei dla plonow i palenia....a plony w 90% wyrzucisz albo spalisz w piecu :lol: ...uprawiasz dla nasion i chcesz krzyzowac gatunkki w przyszłosci...dodatkowo kup, wez sadzonki z innych kwiatkow i posadz na parapecie...wtedy zauwarzy ze nie tylko konopia cie interesuej tylko ogolnie botanika :D

i powiedz ze o konopiach nikomu nie pwoiesz...i powiedz ze takie uprawy "na dwa krzaki" policja daje do sadu ale za to sa minimalne kare w posataci kilku set zlotych...

heh ale ze mnie konspirant :D

[ Dodano: 2005-12-15, 23:43 ]
mozesz pocisnac rozne kity...najlpiej powiedziec cała prawde zmieniac kilka szczegołow i wziasc pod uwage to ze mama sie nei zna na uprawie... :lol:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ja powiedzialem ze mam przemyslowke ale na pewno keidys powiem prawde. Moze nie teraz ale kiedys na pewno. Na www.kanaba.info jest raport WHO wydrukuj go mamie.
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
ale siyo raczej nie moze powiedziec ze to nie na palenie, albo ze to przemyslowka, bo go starsza zlapala na jaraniu, jakby mnie sczaili ze jaram to by mi wy***ali moja"przemyslowke" :D:D
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
ja tęż kręciłem starej śrube że mam przemysłówki.i tak się skapnęła.pogadałem z nią i ze starym o nieszkodliwości itp i ostatnio zrzucili się na 0,5g żebym im kupił :D
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
nieno luz :) synku masz skolowac polowke palenia bo bym cos przybakala??
-tak mamusiu :D
ku**a zazdroszcze szczerze rodzicow
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
no ja mam znajomego ktorego starsza kopci...smieszna sprawa jak babka po 40 podaje ci jointa :wink:
 
R

Rider

Guest
...tez moj koles mial sw. mamuske ktora normalnie tak zniczego i okazji z nami przypala, nawt dbala o jego krzaczki... strasznie mi zal kobiety[*]
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
ja mam ze starsza dobre uklady tylko co zrobic jak drugi rodzic jest zdecydowanym przeciwnikiem gandzi :?: :?: :?:
 
R

Rider

Guest
skoro jest z niego taki dobry obywatel, to pewnie szanuje demokracje, a wiec zorganizuj debate rodzinnom na temat uprawy konopij przez Ciebie w ostatecznosci przeprowadzcie glosowanie :mrgreen:
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
hehehe dobre tylko czekaj u mnie mieszka 5 osob w rodzinie czyli:
- mama ......... jest na tak
- tata............. jest na nie
- siostra ........ zdecydowane tak :D
- ja................ :D
- dziadek........ nie

Czyli 3 osoby sa w rodzinie na TAK a 2 na NIE, czyli wg. "demokracji w rodzinie" mam prawo hodowac sobie moje pomidorki
 
R

Rider

Guest
zauwazyles ze wszystkie osoby na TAK to kobiety?? :lol:

Czyli problem masz rozwiazany?? :D
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
hmmm no niby tak ....ale ja tez jestem na tak ale jestem mezczyzna :p

tylko jak mam zaczac rozmowe z rodzicami na taki temat co mam jako pierwsze powiedziec.
...ojciec mowi zebym sobie z glowy wybil hodowanie pomidorkow, czyli zawsze bedzie mial jakies bule do mojej hodowli, jak rozpoczne taka rozmowe to moze wyniknac powarzna klutnia w rodzinie :)
 
R

Rider

Guest
MaoVi napisał:
hmmm no niby tak ....ale ja tez jestem na tak ale jestem mezczyzna
hehe podchwytliwe pytanko chcialem Cie wkrecic :p

[ Dodano: 2006-01-03, 23:35 ]
a to juz twoja decyzja, ja zawsze starym wytykam bledy tak ze przynaja mi racje potem sa mi na reke...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół