nasiona marihuany

Jak natrafiłeś/aś na forum Haszysz?

Wyszukiwarka Forumowa:

Jak natrafiłes na forum Haszysz?


  • Łącznie głosujących
    608

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
za dzieciaka zazenowany iloscią dilowskich teczek, kupywalem dr auto od kumpla , przy okazji polecł mi # ;)
 

Pan życia i śmierci1555

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2011
Postów
310
Buchów
0
haszysz.com
jakoś szukałem czegoś na temat MJ i tu nagle forum:D
Na początku nie wiedziałem jak się wchodzi gdy z niego wyszedłem:p
 

Gandziom

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2011
Postów
121
Buchów
0
Szukałem jak zrobić żarówkę, wiadro i chyba coś tam jeszcze. No i tak tu trafiłem :D
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
ja nie szukalem, to forum znalazło mnie<joint>
 

Maczeta

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2011
Postów
354
Buchów
0
Interesowalem sie jak zrobic hasz/jak jest robiony no i po chwili juz drapalem sie po glowie ile tu tego o ja pie***le z bananem na ustach przegladajac kolejne zdjecia krzakersow :yeahh: 1 rok na forum a 2 ogladalem jakos.Jak tak teraz popatrzec na to wszystko to normalnie masakra wszystko czesto napisane jak na dloni uprawa/lampy/fajki bonia i caly ten przydatny szajs to az bym pogratulowal zalozycielowi tego forum za to forum <joint>a pomyslec ze np 10 lat temu jak sie uprawialo auta to wiedza praktycznie zawsze pochodzila z doswiadczen starszych w boju a no i pamietna ksiazeczka w moim wypadku Wszelka Wiedza o Mary Jane ehhh az sie lezka w oku kreci a teraz wystarczy 1 rok na forum i masz taka wiedze jak przez 10 lat bez neta eheeh

Nie wiem kto to forum zakladal i kto wpadl na taka faze z takim forum ale dzieki ziomus bo te forum rozpie****a system i good job<wodna>
 

Logotyp

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2011
Postów
147
Buchów
0
Ja tu trafiłem gdy szukałem informacji o tym jak sadzić :) Generalnie najpierw wszedłem na haszysz.com no a potem wiadomo, że jak taka stronka ma forum to żal nie sprawdzić.

Tar roślinka(passion1) w moim profilu jest efektem wiedzy tu zdobytej :D Co prawda jest tu na zdjęciu jeszcze z miesiąc przed ścinką.
 

gauganjos

Member
Rejestracja
Lut 19, 2012
Postów
9
Buchów
0
Wiedzialem o tym forum z haszysz.com ale nie zakladalem konta. Dzisiaj zalozylem zeby zadac pytanie dlaczego na marihuane mowi sie Mary Jane:D i nawet spodobalo mi sie tu:D
 

Kermito

Member
Rejestracja
Lut 20, 2012
Postów
22
Buchów
0
Ja od dłuższego czasu też czytam forum dzisiaj się zarejestrowałem zobaczymy jak to będzie
 

Kermito

Member
Rejestracja
Lut 20, 2012
Postów
22
Buchów
0
Też tam myślę że dostanę bana za tamtą wypowiedź którą na pewno już przeczytałeś. Ale to tylko potwierdzi to co tam napisałem :zjarany:
 
G

Gość

Guest
Na haszysz trafiłem całkiem przypadkowo szukając informacji na temat marihuany.
Po paru dniach założyłem konto i ciągle przeglądam forum w poszukiwaniu interesujących dla mnie informacji <palacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół