nasiona marihuany

Jak natrafiłeś/aś na forum Haszysz?

Wyszukiwarka Forumowa:

Jak natrafiłes na forum Haszysz?


  • Łącznie głosujących
    608
A

aga

Guest
kotl3t zaszalal ;) podal namiary i oto jestem pozdrawiam :thumleft:
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
toplista z gugla :mrgreen:
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
a ja na pewnej imprezie poznałem dzidka potem zkminiłem sobie jego gg i kiedys zapytał mnie czy siedze czasem na haszysz.com na forum odpowiedziałem ze nie pierwsze siedziałem na OG I POSTAWIŁEM TAM ZNICZ [*] potem na kanaba tam tez tylko został znicz [*] no i pomyslałem niejestem na zadnym forum to moze sie wkrence tam na haszysz.com i tak dzieki dzidkowi i troche stronie haszysz.com bo zawsze byla fajna ale bardziej dzieki dzidkowi jestesm tu zwami
pozdro all
 
R

Rider

Guest
Chyba chaszczu.
wlasnie co sie dzieje z chaszczem? :scratch:

...moze jednak jest tu z nami? :geek: nikt z tad tak sobie nie odchodzi :king:

[ Dodano: 2006-04-03, 12:25 ]
SCuN, spojrz na ankiete, mozesz byc z siebie dumny :farao: :pl:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
ja z kolegą kiedyś sie zjaraliśmy, on siedział przy kompie i chodził po necie, znalazł haszysz.za.pl (jeszcze com nie było ani forum na haszyszu) i na jeszcze niezłej za***ce szukaliśmy najfajniejszego sposobu palenia;] najlepszy był rower;] później codzennie sprawdzałęm czy admin dodał nowe ceny zioła , po jakimś czasie dodałęm cene z moich okolic;] póxniej zauważyłęm coś o forum na haszysz.za.pl ale to ignorowałem, w końcu na rośłinkach zaczeły mi wyrastać jakieś "banany" i chciałęm sie dowiedzieć czy to topy czy coś innego i zarejestrowałęm sie na forum;]
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Predazzo napisał:
wlasnie co sie dzieje z chaszczem? :scratch:

Wydaje mi się, żę od tamtego czasu już z nim nie gadałem.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
U mnie to sie zaczelo juz pare latek temu, jeszcze na starym forum zakonu Mari, pod przewodnictwem RK, na poczatku bylo chyba kikunastu userow heh :)
Z łezką w oku wspominam tamte czasu... a znalazlem to forum przez google chyba, w pewnym momencie nie wystarczylo mi samo palenie i chcialem sie dowiedziec jak to "dziala", sklad chemiczny itp itd. Wtedy jakos wpadlem na forum i wessało mnie z siłą 3000 watowego odkurzacza :)
Pozdro
 

golden1983

Member
Rejestracja
Kwi 4, 2006
Postów
8
Buchów
0
ja szukałem coś o reklamie zewnętrznej (czyli OUTDOOR ...)...reszte już znacie outdoor... to wyjaśnia wszystko hehe
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
ha a ja trafiłem na to forum jako pierwszy :p pozniej dzieki wspołpracy z haszysz.com forum stało się takie jakie jest teraz :) :flower:
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
najdluzszy starz ;) niedlugo roczek skoczy ;p stara dupa
pozdrawiam
 
R

Rider

Guest
agna napisał:
najdluzszy starz ;) niedlugo roczek skoczy ;p stara dupa
Agnieszko forum działa od 3 lat... :joker: z tym że po zmianie własciciela, a reczej jego zaginięciu, trzeba było zacząć wszystko od nowa.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół