nasiona marihuany

Jak nosic palenie.

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Jak juz sie na Ciebie wezmom to i tak znajdą... Jeszcze nigdy mi w gaciach nie szperali...
Wiec może tam:D?
 
R

Rider

Guest
UWAGA: nigdy nie chowajcie zielska w skarpetkach bo to drugie miejsce po standardowym trzepaniu ktore maga sprawdzic! z zycia wziete.
 
A

Arti2784

Guest
Komar_THC napisał:
Jak juz sie na Ciebie wezmom to i tak znajdą... Jeszcze nigdy mi w gaciach nie szperali...
Wiec może tam:D?

Jak cie zawiozą na dołek to i w gaciach tego nie ukryjesz.
 
M

marko-1

Guest
ja mam w buciku zrobiony specjalny schowek i to jest raczej pewny sposób
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
Lord_Dariusz napisał:
bluzy malita schowek w kapturze
ale 5g się tam nie zmieści.. gdzie nosić 5g< ?

marko-1 napisał:
ja mam w buciku zrobiony specjalny schowek i to jest raczej pewny sposób
w jaki sposób zrobiony jest ten schowek ? ile shitu się tam zmieści? :alien:
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Ja tez myslałem o zrobieniu schowka w bucie ale... to musi byc but z wysoka podeszwką... bo ja chciałem zrobic w podeszewie... teraz jest zima to akurat chodze w takich butach no ale juz sie kończy więc nie opłaca mi się robić:p
 
L

Lord_Dariusz

Guest
co do butów to ja jezdze na desce
i w domciu mam dwie pary butów IPATH (www.ipath.com)
to buciki w reggea klimatach
i w każdych so schowki na ziółko w języku (na rzep)
www.skateshop.andegrand.pl
tam macie jakies przecenione niestety starsze i brzydsze modele
ale cos znajdziecie
a jesli bedziecie mieli okazje kupic buciki ipath to polecam bo ja bardzo ich lubie za te ich rasta klimaty (zobaczcie stronke ;) ) to wybierzcie se fajne rasta kolorki (do niektórych butów używajo ciekawych tkanin np. len:D
pozdrawiam ;]
 

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
HAHHAHAH SPOKO temat zarzuciliście hehe ciekawe ile suk teraz bedzie wiedziało gdzie trzymacie stuf podczas transportu ahha brawo ! poprostu to nie jest te :salut: mat na forum
 
K

koziol14cf

Guest
pod podeszwe przewaznie chowam albo w gacie pod czapke nie radze do kaptura tesh nie
bo jush nie raz mnie trzepali ale na szcęście nic nie miałem :cheers:
:pr: policji :pr: policji :pr: policji :pr: policji :pr: policji :pr: policji :pr: policji
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Ja sobie nosze na legalu w kieszeni nie chowam, bo przy mniejszych ilościach niema sensu. A druga sprawa to dlaczego mieli by mnie trzepać? Kiedyś miałem taki przypadek , że siedzieliśmy na ławce i inhalowaliśmy się dymem . I idzie sobie młody gość wiek ok 17 lat i się paczy. Poszedł dalej stanoł na takiej górce ok 150 metrów od nas i rozmawia przez telefon i się na nas patrzy. Skończyliśmy palić wracamy z parku i tu nagle podjeżdrzają psy i temacik , że było wezwanie , że palimy zioło !!! I to był ten młody konfident. Ale pies mówi tylko was spiszemy bo pewnie już wszystko wyżuciliście. :scratch:
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
***ani konfidenci zabil bym wszystkich tepym nozem ;]
 

kreha_pl

Member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
15
Buchów
0
Niestety w naszej rzeczywystości często zdarza sie że ktos nam przeleci po kieszonce. Nie radze chowac w kieszenie bo często zaczynaja od słonika :( Najlepiej jakas dobrze spiskana kieszonke najlepiej sprytnie doszyta :) :geek: Moim zdaniem dobrze jest trzymac w jakims opakowaniu typu jajko po kinder niespodziance bo mozna w pore wyrzucic np jak bedą Cie transportowac na rewizje na komendzie. Ogólnie trzeba zachowywac sie cały czas spokojnie nawet jak przejezdzaja psy czy nas mijaja (pamietaj do konca spokojnie ;d)

Miałem kiedys taki przypadek, że gosc jadac policyjna suka schował palonko pod pokrowce na siedzonku. Dosc długo go piskały psy i nie mieli sie do czego czepnac. Jego stara zainterweniowała i psiarze musieli odzwiezc go tą samą suka do domu dalej wiecie co sie działo hehehe :thumleft:
 
S

Snajperov

Guest
jest www.marihuana.prv.pl dobry sposob na jointa. kupujemy paczke szlugow i wysypujemy polowe od gory, bierzemy tipa (filterek) i przygotowywujemy (np z gotowych tipow, biletu autobusowego itp, kartoniku). no i wyciagamy ze szluga filtr prawdziwy i wkladamy nasz przewiewny, wsypujemy z gory ziolo dobrze zmielone w grinderze i ubijamy, z daleka wyglada jak szlug. jak kiedys mialem 20g i tak cala paczke zrobilem szlugow. super bylo
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół