nasiona marihuany

Jak nosic palenie.

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
P

Pyski

Guest
wkoncu ktos myslacy sie odezwał :thumright: . nie piszcie nic wiecej bo karzdy spoub jest dobry do penego czasu . a jesli chodz o przypał z pałami to nie ma miejsca w którym by nie sprawdzali wiec nie ma co sie trudic bo i tak znajda jak bedom chcieli .
 
R

Raz

Guest
mój koleszka schował lufke w odbytnicy(nie w przedziale)
był mega przypał i udał że się drapie, pomysł po***any ale uchronił nas od dalszej przejażdżki, oczywiście lufka do wy***ania

śmieszy mnie to do tej pory
 
C

canabuz

Guest
dokladnie, jak beda mieli powod - a jak chca zawsze znajda, chociaz dzieciakow raczej nie biora - to zawina was i na psiarni juz kaza obnizac bokserki i robic przysiady, nawet w dupie nie schowasz
chociaz - co mnie po prostu roz***alo - koles ktory siedzial w celi obok mnie z moim kumplem - nas rodzielili bo 1 sprawa i zawsze dziela po celach - schowal i przemycil piguly za ta "przednia metka" na bokserkach i jeszcze wszamal je w tej celi, a kto siedzial choc kilka h to wie jakiej szajby mozna dostac jak jestes przez kogos trzymany, wiec wyobrazcie sobie to po pigulach, gdzie jeszcze szlugow w celi aresztu se nie popalisz bo tylko klawisz ma zapalniczke i ci podpala jak wychodzisz do kibla
dodam jeszcze, ze - choc pewnie malo kto uwierzy - nawet pelne wazone 30 g mozna trzymac za gumka bokserek w takim podluznym hermesie, wiem z dosw., ale wredne psy sprawdzaja dokladnie i wiedza ze wiekszosc dilow nosi siatki za gaciami, zadna tajemnica
 
Ł

łogerro

Guest
Mnie ani razu policja nie badała,widocznie mieliście pecha ,albo policja was po ubraniu kojarzy z zielonym(dredy,skejtowskie ciuchy).Możnaby włożyć do środka opakowania po płycie CD-widziałem jak kumpel chował kasę w tym.
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
moje kumpla raz przeszukiwaly psy to wsadzil palenko w dredy i psy nic nie znalazly ;]
 
T

tym3k89

Guest
NIE NO ku**a TO CO ROBICIE TO JEST MEGA FHUJ PSZYPAL.PO ch*j PIE****ICIE A PSIARNIA TEZ TO CZYTA ku**a BARDZIEJ ZAPIE****ACIE SPRAWE TYMI POSTAMI NIZ POMAGACIE *****e PO***Y!!!!!!!!!!!













Moze teraz zrozumieja:)

[ Dodano: 2006-08-24, 23:33 ]
...
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
z tymi po***ami to troche przesada ale w sumie głupie są takie tematy i weźcie się troche chamujcie z tym co piszecie bo o przypał nieproblem.pzdr
 

Jamal

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
51
Buchów
0
przyznam ze ciekawy temat (szczegolnie dla tych niebieskich) proponuje go zamknac a nie kazdy sie wymienia doswiadczeniami jak i gdze kitra jaranie pamietajcie ze nie jestesmy tu sami jest tez psiarnia
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
tym3k89 napisał:
NIE NO ku**a TO CO ROBICIE TO JEST MEGA FHUJ PSZYPAL.PO ch*j PIE****ICIE A PSIARNIA TEZ TO CZYTA ku**a BARDZIEJ ZAPIE****ACIE SPRAWE TYMI POSTAMI NIZ POMAGACIE *****e PO***Y!!!!!!!!!!!

A dla ciebie warn za nie cenzuralne wypowiedzi i temat do kosza !!
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół