nasiona marihuany

Jak nosic palenie.

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Ziemniak

Member
Rejestracja
Gru 22, 2005
Postów
13
Buchów
0
Witajcie. Jestem nowy, i tak sie zastanawiam na jedna rzecza, jak nosic palenie, zeby nie bylo przypalu, macie jakies patenty, zeby w razie kontroli miec luzik, ja zawsze nosze w majtkach bo jak nie zrobia rewizji osobistej to mam luzik totalny. Ewentualnie nosci w reku, i albo wywalic, albo trzymac caly czas w trakcie kontroli. I jeszcze jedna opcja specjalnie sie przewrocic i wywalic do sniegu palenie.
 
R

Rider

Guest
heh ...ja ma taki zwyczaj ze nieczuje na ogul przypaly wiec na luzie podazam wolnym krokiem z 5g w kieszeni, ale jak juz to moge jedynie polecic specjalne ciuszki ktore maja specjalne wmoatowane firm np: MASS, Clinic - mam taka specjalnom bluze uratowala mnie z 10 razy nosze ja juz przeszlo 3 lata, B3, Fubu i wiele innych sa naprawde skuteczne schowki, moga to byc buty, portfele i inne gadzety ktore mozesz kupic w skateshopach [www.andergrand.pl] a jezeli za bardzo ci nie odpowiada styl hh to mozasz poszukac po innych sklepach, ja mam np: takie spodnie znanej firmy LEVIS maja wewnatrz taka specjalistycznom kieszoneczke.... a innym sposobom to tak jak mowisz w gaciach :p ...
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
ziemniak mam nadzieje ze nie jestes powiazany z organami scigania :alien:.
 

Ziemniak

Member
Rejestracja
Gru 22, 2005
Postów
13
Buchów
0
Pewno ze nie, teraz mam jarania za 10 zł, i czekam, na tyton, bo towarku nie jest za duzo :(, bralem z niepewnego źrodla i dali malo, i trzeba rozmieszac, i sie spale, troche a do tego jeszcze z 3 browarki.
 
S

superadamcio

Guest
w sumie najlepiej wysypać przy panach policjantach bo dowodu juz wtedy nie ma,
druga sprawa ze psy mogą wszystko zatrzymają ciebie i podrzucą ci jakiś towar który nie jest twój i co wtedy ci skorumpowani oczywiście nie mówie ze karzdy niebieski jest taki ale pies to pies,wiele szłyszałem o takich sprawach nie wiem czy są prawdziwe ale karzdy musi uwazac :roll:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
ja mam pasek z firmy malita w którym jest kieszonka;-) ale jak mam jaranie to zawsze trzymam je w ręku a ręke w kieszeni i jak by minie mieli sprawdzać to wyrzuce to;-)
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
jak jest ciemno to moze ci sie uda wyzucic, ale suki strasznie patrza czy nic niewypie****asz, ja w sytuacji podbramkowej polknalbym stuffik ;)
 
Z

ziiba1

Guest
JEDNYM Z LEPSZYCH SPOSOBÓW JEST TRZYMANIE SAMEGO MATERIAŁU W RĘKU (BEZ TYTKI) WTEDY JAK WYRZUCISZ JEST MAŁE PRAWDOPODOBIEŃTWO ZNALEZIENIA A TRZYMANIA W RĘKU W TYTCE NIE POLECAM BO SAM SIĘ PRZEKONAŁEM ŻE TO NIESKUTECZNE TAK SAMO CHOWANIE POD JĘZYK ITD..
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
przypalowo tak bez tyty :/ jakos mi to nei przypasi raczej.
Ogolnie gacie to standard, znam wiare ktora robi sobie specjalne wszywki i kieszonki w bokserkach...
Ogolnie jest kilka ciakwych sposobow, ale do tego trzeba dojsc samemu :p
Kiedys na przypale nosilem w portwelu i przez dluzszy czas nei moglem sie odzwyczaic od tego brzydkiego nawyku, ale zawsze jakos mi sie fukslo nawet przy kontroli...
Pozdro i zycze wam zebyscie nei musieli sie przekonywac o skutecznosci skrytek...
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
chłopaki wazne zeby nierobic przypału zachowaniem i wtedy niema problemu nawet jak masz przewieszone przez szyje ja wam powiem historyjke znalezlismy z kumplem sieje jakąs kompletne guwno do tego było to w pazdzierniku pd koniec wiec to juz ledwo zyło zerwałem sobie na przypał cały taki ok 60cm krzaczek i szedłem ulica i go sobie skubałem listki z gałozek zdejmowałem sedłem sobie tak po ulicy i tu nagle jadą psy a ja do nich macham tą gałązką perfidnie tak a oni nic nawet sie niezatrzymali pojechali dalej dodam ze mieszkam w gadansku i po drodze widziało mnie w h*j osub zero podejrzen nic ku**a niemogłem z tego warzne nierobic przypału jak bym to bunkrował zaraz ktos by sie przypluł (wiem ze moje zachowanie było godne bicia batem po plecach za cos takiego ale h*j tam z tym) niby kompletny przypał a tu nic wiec mysle ze bake mozna by nosic nawet na szyji przewieszoną oczywiscie w breloczku jakims i by niebyło przypału niewarzne w sumie nawet gdzie trzymasz zachowuj sie normalnie to podstawa psy są durne i tylko po zachowaniu moga cie conajwyrzej złapac albo jak mają fart :p :mrgreen:
 
M

madness

Guest
No chłopcy wy to moze i macie problem... Jeżeli juz mam chowac to do stanika, a tam raczej zaden pan policjant nie bedzie zaglądał. Pamietam kiedys jak szlismy na koncert to chlopaki mi wpakowali pelno baki, piksow i prochu do stanika, bo przeszukiwali kazdego przed wejsciem... Smiesznie było z wyciganiem tego bo szlam z kolegami do jednej toalety a oni "no wez to wyjmuj szybciej" "rozbieraj sie kobieto bo mi sie juz chce"a po jakims czasie smiech nas wszystkich, dziwnie moglo to wygladac dla osoby ktora to slyszala a nie wiedziala o co chodzi.. :lol: Wiec widzicie kolezanki sa przydatne...
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Hehe :D Musze się z Toba zaprzyjaźnić to mi też będziesz nosiła staffik w staniku:D Zgadzasz się ? :p
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Ja mam spodnie jeansowe firmy moro które mają w środku małą kieszonkę na stuff. W gaciach nie ma co nosić bo chodzę w bokserkach i nie chcę potem szukać tego w nogawach spodni :)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół