• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Jak otrzymać takie pałki z AF?

microAFgrow

Member
Rejestracja
Sty 24, 2019
Postów
8
Buchów
0
Przymierzam się otrzymania takich pałek u siebie w box'ie mając do dyspozycji AF. Czy od pierwszych dni wystawić maluchy na tryb 12/12?

 

Creep

Guest
Takich pałek to ty nie otrzymasz w najbliższym czasie jeżeli chcesz af trzymać 12/12. Zrób kilka upraw najpierw a później Przymierzaj się do pałek. A i polecam dużo czuć #wiki i forum.
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
217
Buchów
0
Czemu chcesz 12/12 dla AF? AF są obojętne na to jak długo im świeci słońce bo i tak zakwitną, więc nie ma sensu automatom ograniczać światła, czytaj, czytaj i czytaj.
 

Kunek

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2018
Postów
63
Buchów
0
przełączanie na 12/12 przy automatach nic nie da, sama nazwa mówi-auto flowering. A to czy ci sie uda to zalezy od ciebie i od twoich umiejetnosci, jak sobie poscielisz tak sie wyspisz poowodzenia.
 

microAFgrow

Member
Rejestracja
Sty 24, 2019
Postów
8
Buchów
0
Cześć,

w temacie siedzę od 2008 roku, ale AF zawsze były out. Z racji tego, iż wyhamowałem z paleniem dużych ilości trawy przeszedłem na tryb uprawy większej ilości odmian z mniejszym zbiorem. Rozumiem, że takie mikrusy otrzymam tylko z normalnych odmian.
 

Góra Dół