nasiona marihuany

Jak palić hasz?

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
mozesz rozgrzać haszyk i zmieszać z tytkiem, wtedy tak jakby "wtopi" się w tytoń. Możesz palić sam hasz w faji wodnej.

[ Dodano: 2006-05-11, 15:14 ]
bogusik2, napisalismy w tym samym czasie bo jak ja pisalem to nie bylo zadnej odpowiedzi ;]
 
H

haszyszekk

Guest
lubo napisał:
w tym samym
hehe niezłe zgranie ;)
xprotect napisał:
a można z lufki palić hasz czy nie za bardzo
Nie polecam... takjak lubo napisał jest duszący i nie będziesz mial przyjemności z palenia go... po co z lufki skoro można z fajki wodnej :scratch: pzdr
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
bogusik2 napisał:
po co z lufki skoro można z fajki wodnej

dokładnie, do lufki montujesz butelke i masz wodniaka
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
pomieszaj troche z tytexem i pal z wiardra !!! Maxymalna faza ;D
 

xprotect

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
47
Buchów
0
jak sie pali przez wiadro, nie znalazłem opisu na stronie..
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Napełniasz wiadro wodą, ucinasz denko od butelki w korku montujesz szkło, zanurzasz odkręconą butelke do wody zakręcasz korek z nabitym szkłem. Podpalasz i powoli ciągniesz butelke ku górze w ten sposób materiał ze szkła się spala i wpada do butelki jak już z ciągniesz całą rure odkrecasz nakrętke przystawiasz usta do gwinta i walisz butelką w dół, wykonując ten ruch cały dym z butelki wpie****a ci się do płuc. :p zamiast wiadra możesz użyć poprostu większej i mniejszej butelki. HEHE chyba za późno napisałem :) ale to bedzie dla tych co nie umieją szukać :) Pozdro ;p
 
F

freedom smoker

Guest
Tak na prawdę to tu jest mały błąd..... nie ciągnie się butelki w górę żeby dym leciał tylko przechyla się ją na różne storny żeby tak jakby "tańczyła".... wtedy można wessać tyle dumy ile się chce a nie tlkyo tyle ile isę ciągnie w górę bo kiedyś sie skończy denko i lepsza faza, kumple-jaracze mi tka powiedzieli
 
P

Pyski

Guest
hasz mozna palic ze wszystkiego bo w przeciwienstwie do zioła jest z reguły na tyle mocny ze zawsze sie za***iesz . a jak zapalisz z wiadra to padasz na plecy i tyle twojej fazy :joker: . a jesli nie jarasz jakiegos scierwa tylko dobra kosteczke to smak tez jest znosny :thumright:
 
H

haszyszekk

Guest
Pyski napisał:
a jak zapalisz z wiadra to padasz na plecy i tyle twojej fazy
Z tym bym sie nie zgodził ;) Hasz z wiaderka jest niezastąpiony i ma sie po nim genialną faze :queen: pzdr
 
G

golota23

Guest
Protektus napisał:
Napełniasz wiadro wodą, ucinasz denko od butelki w korku montujesz szkło, zanurzasz odkręconą butelke do wody zakręcasz korek z nabitym szkłem. Podpalasz i powoli ciągniesz butelke ku górze w ten sposób materiał ze szkła się spala i wpada do butelki jak już z ciągniesz całą rure odkrecasz nakrętke przystawiasz usta do gwinta i walisz butelką w dół, wykonując ten ruch cały dym z butelki pier**** ci się do płuc. :p zamiast wiadra możesz użyć poprostu większej i mniejszej butelki. HEHE chyba za późno napisałem :) ale to bedzie dla tych co nie umieją szukać :) Pozdro ;p

to przepis na tłoka polecam najbardziej hardcorowy sposób Elo dla tych co wiedzą
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół