nasiona marihuany

jak podlewac kielki???

Wyszukiwarka Forumowa:

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Jak i czym nalezy podlewac kielki jesli sa juz w ziemi ale jeszcze nie wyszly na powierzchnie??? Trzeba lac czesto i malo czy rzadziej i wiecej? czym nalezy je podlewac????????????
 

Bito

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2005
Postów
54
Buchów
0
Podlewac woda...wtedy gdy ziemia jest sucha...proste...zadne nawozy niesa potrzebne nowa ziemia dostarczy potrzebnych skladnikow na kilka dni zycia roslinek...
 

kfjatek

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2006
Postów
167
Buchów
0
Podlewaj co 2-3 dni 250 ml wody... bedzie dobrze!
i podlewaj tak kilka tygodni... i z czasem zwiększ troche tą dawke!

Pozdro.
 
H

haszyszekk

Guest
Co wy za bzdury wypisujecie :pr: hbsh, pytał o małe kiełki, któr sa tuż, tuż pod powierzchnią ziemii...
Najlepiej kiedy masz spryskiwacz. Podlewaj je letnią wodą, bez zadnych nawozów co kilka godzin (ok. 5-6) tak aby ziemia była z wierzchu mokra, ale nie lej tyle wody żeby błoto sie zrobiło. Na początku trzeba to robić często. Kiedy roślina wyjdzie z ziemii nadal podlewamy ja za pomoca spryskiwacza aż do momentu kiedy ma ok. 1-2 tygodnie... wtedy można sie przeżucić na konewke.
kfjatek napisał:
Podlewaj co 2-3 dni 250 ml wody... bedzie dobrze!
Kiedy jest już większe to tak.... ja radziłbym podlewać ją regularnie co 2 dzień 100-150ml wody od 2 do 3 tygodnia, 250 od 3-5 tgodnia i potem w zalezności od wielkości doniczki od 300-500ml wody i tak trzymac na flo.
Ja przy doniczce ok. 17l daje co 2 dzień właśnie 500ml... kiedy sie spóźniam klapną im liście, więc dawka jest idealna. pzdr
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Nie mam zadnego spryskiwacza! moje roslinki juz wyszly na powierzchnie, maja juz pare listkow. Podlewam je malym kieliszkiem, malymi kropelkami 0,5 cm od lodyzki co 6 godz! Moze byc tak????
 

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
spryskiwacz mozesz zrobic z butelki do mycia szyb. a jezeli moge wiedziec to jaką odmiankę posadziłeś i w ile dni ci się wybiła nad ziemię?
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Mam LR. perwsza pestka puscila kielek po 30h, ostatnia po 5 dniach. Az wyjdzie z ziemi czekalem 48h (wsadzilem na glebokosc 1 cm, kielek byl na 1 mm).
 

Rekord

Member
Rejestracja
Cze 9, 2006
Postów
5
Buchów
0
to w koncu jak czesto je podlewałes jak jeszcze kiełki niewyszły z ziemi??
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
intuicyjnie. Jak mialy dosc sucho to podlewalem.
 

BiG Devil

Member
Rejestracja
Lip 3, 2010
Postów
10
Buchów
0
Mam Pytanie

siema.... dziisaj zobaczyłem ze moj kiełek wyszedł ze skrupki i włozyłem go do ziemi na okolo 2-3 cm ... dobrze zrobiłem ?? :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół