nasiona marihuany

Jak przygotować glebę do automatów na out dokładnie jakie proporcje

Wyszukiwarka Forumowa:

Jontszog420

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2021
Postów
6
Buchów
0
Witam jestem tu nowy chce posadzić 10krzakow 5 AK 47 auto i 5 gorilla glue auto jak przygotować ziemię (i jaka ziemię wybrać)pod krzaki naturalnie(najlepiej jak ktoś by podał proporcje ile czego ) wszystko na out w którym nie będzie brakowało słońca ale ziemia jest słaba więc hodowanie w doniczkach
Buszek z wami wariaty
 
Ostatnia edycja:

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
nie ma proporcji
sprawdz Ph wyreguluj .. urzyźnij .. napowietrz .. przekop np. z obornikiem, .. przekop .. i jak jeszcze raz przekopiesz np z perlit keramzyt ? .. to jeszcze tylko jeden raz przekjop .. :D

z tym przekopywaniem to delikatny żart oczywiście im wiecej przekopywania tym wiecej natleniona ziemia tym lepiej ..
a Ph oczywiscie badaj i reguluj i urzyznianie jak najbardziej
na powaznie to obornik kurzy perlit/keramzyt .. jesli fundusz niski :) to chociaz pokrzywa ? trzcina w kawalkach na wiosne przekopac no i jakis hydrozel co tam Ci rozsadnego do glowy wpadnie ..

w przyszlym roku czesc AF zrobić organicznie bez zadnej chemii z zasady czlowiek mysli ze wiecje bedzie lepeij a wrzeczywistosci tak nie jest .. w tym przypadku.

przekopuj juz teraz na jesien kupa pokrzywa trzcina chociaxz to reszte pozniej na wiosne lub w rkcie
 

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
teraz jeszcze mozesz dac kore popruchniale kawalki drewna oczywiscie drzew lisciastyh jak da rade okreslic
 

Jontszog420

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2021
Postów
6
Buchów
0
Funduszem aż tak się nie martwię chodzi żeby było dobre ekologiczne palenie
 

Jontszog420

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2021
Postów
6
Buchów
0
słaba gleba ?.idziesz wiosną przekopujesz,na dno dołka dajesz obornik granulowany ~3l.

po 3 tyg. idziesz ,przekopujesz,sadzisz
Gleba jest trochę piaskowa gliniasta
Mam też upatrzony drugi spot gdzie rosną pokrzywy wysoka trawa i jest ziemia torfowa/czarnoziem ale trochę ryzyko przypalu
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
dobra ziemia troche piaskowa .ma być luzna,nie zbita, a obornik zrobi robotę na wega pod względem pożywienia .jak sucho to dodaj hydrożelu do tego .i sadz w glebe bez donic .bo za mokro to pewnie tam nie ma?
 

Jontszog420

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2021
Postów
6
Buchów
0
Do obydwóch spotów mam 400m mogę być tam dzień dnia żeby podlac czy obserwować panienkę a co polecasz na flo ?
I jaki ten obornik ?
 

Jontszog420

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2021
Postów
6
Buchów
0
Co ty na to żeby wykopać dołki kupić ziemię ze sklepu ogrodniczego o odpowiednim ph (ziemię pod warzywa )wymieszać ja z obornikiem i w to sądzić Panny ?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
a co polecasz na flo ?
polecam poczekać :)

lub : na flo polecam coś na flo po prostu

spokojnie ,masz jeszcze czas ,niech zaczną rosnąć

Co ty na to żeby wykopać dołki kupić ziemię ze sklepu ogrodniczego o odpowiednim ph (ziemię pod warzywa )wymieszać ja z obornikiem i w to sądzić Panny ?
zawsze możesz dodać

I jaki ten obornik ?
np.bydlęcy + kurzy byle granulowany
 
U

Usunięty 78332

Guest
nie ma proporcji
sprawdz Ph wyreguluj .. urzyźnij .. napowietrz .. przekop np. z obornikiem, .. przekop .. i jak jeszcze raz przekopiesz np z perlit keramzyt ? .. to jeszcze tylko jeden raz przekjop .. :D

z tym przekopywaniem to delikatny żart oczywiście im wiecej przekopywania tym wiecej natleniona ziemia tym lepiej ..
a Ph oczywiscie badaj i reguluj i urzyznianie jak najbardziej
na powaznie to obornik kurzy perlit/keramzyt .. jesli fundusz niski :) to chociaz pokrzywa ? trzcina w kawalkach na wiosne przekopac no i jakis hydrozel co tam Ci rozsadnego do glowy wpadnie ..

w przyszlym roku czesc AF zrobić organicznie bez zadnej chemii z zasady czlowiek mysli ze wiecje bedzie lepeij a wrzeczywistosci tak nie jest .. w tym przypadku.

przekopuj juz teraz na jesien kupa pokrzywa trzcina chociaxz to reszte pozniej na wiosne lub w rkcie
Z tym pH to chu*a w tym roku tylko dolomit i obornik w ziemię i bez problemu planty idą w tamtym roku mineralne w ziemię ładowałem i był problem z pH oporowo
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
a ja radze poczytac forum
poprzegladac fotorelacje
ogolnie poswiecic czas na dokrztałcenie sie
samo zadanie pytanie i czekanie na złote rady nic nie dadza
liczy sie wiedza a ja zdobedziesz czytajac to forum
powodzenia
 

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
czytając forum możesz zdobyc ale kołowrotka w głowie :D co i tak nie Cię nie minie :) jednak gdzię wychwytywać informacje musisz :D nie wspomnę o czacie tam nie pytaj o nic ;p wariatkowo jak sie patrzy :D pozytywne chłopaki :D

nikt Ci nie powie co masz zrobić żeby kosić kozaki .
(bo nie ma na to podręcznikowego patentu!!!)

możesz się jedynie sugerować co wpłynęło i jak na czyimś spocie na roślinę

a podstawowe informacje bijące w cel czytaj na wiki.# "

kilka outdoorów z rzędu wyjaśni Ci większość pytań tegorocznego out'a :D

sadzić sprawdzać + modlić się o piękną pogodę i ciepłą suchą jesień w przyszłym roku

a po mojemu to: jak sam nie zrobisz i nie sprawdzisz to chu* się dowiesz...

PS. a z tymn Ph chodziło mi o to ze że na weg i flo jest inne i regulacją jego sam sterujesz pobieraniem przez rosline składnikami z ziemi które najbardziej są jej potrzebne w danym okresie życia
 

CrazyRick2.0

Member
Rejestracja
Maj 24, 2021
Postów
13
Buchów
6
Witam jestem tu nowy chce posadzić 10krzakow 5 AK 47 auto i 5 gorilla glue auto
Idąc moim sposobem..(waliłem około 15-stu krzaków na palcu +/- 3m x 2m). Na poczatek spotową ziemie nawiozlem obornikiem z skoszonej trawy, liści, i tego co się przez całe lata wyrzucalo na pryzme. Następnym krokiem było przekopanie i dokładne rozbicie brył. I tak zostawiłem to na 2 tygodnie. Później jedyne co zrobiłem, to dodałem około 200l kupnej ziemi(ważne żeby kupić ja świeżą, tuż przed sadzeniem) i wszystko ponownie przekopalem. Nie stosowalem dolomitu, ani innych wstępnych nawozów. To chyba tyle co mogę dodać od siebie. Polecam Ci przed sezonem ułożyć sobie wizję, tego jak byś chciał żeby wyglądał twój rok i za wszelką cenę do tego zapierdzielac. Wtedy każdy kolejny rok to poezja.
Z Buchem PnK
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół