nasiona marihuany

Jak rozpoznać syntetyczna MJ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
zwykłe zioło, jak masz już takie paranoje to może odstaw maryśkę na jakiegoś miecha bo wariować zaczynasz.
gorzkie jest w smaku dlatego że pewnie są jeszcze resztki chlorofilu, zresztą kto normalny rozpozna po smaku naturalny weed od syntetyka ?
krótka przerwa będzie dobrym rozwiązaniem, tak myślę.
 

tymbark92

Member
Rejestracja
Lis 28, 2015
Postów
22
Buchów
0
Mowisz zwykle ziolo, a ja sie wole upewnic, bo nie wiem jak syntetyk wyglada. Poza tym to nie chodzi o to ze ja podejrzewam to akurat tylko ogolnie chcialem wiedziec jak wyglada syntetyk, cos tam juz wiem.

Zadziwiajace jest to, ile ludzi nie zna sie na temacie, a uwaza sie za wielkich znawcow. Znam typa, ktory nie diluje ale obrocil w chooy tego, przynosil kozak tematy, opowiadal co to nie on, na innych proszkach tez sie zna. Ale jak mi wy***al ze z automatu mial 80g to malo nie wy***alo mnie z butow. Malo tego! Mowie no dobra 80g ale po wysuszeniu straci w ch*j, a on na to "jak dobrze zywiczne to duzo nie straci" ku**a mistrzowskie zdanie. Tak absu****ne jak rządy platformy. Przynosil mi plesnie i mowil ze to dobre jest, sam to przy mnie palil.

Ludzie nie czaja co to jest pleśń, chemola ciezko im odroznic ale jak widocznie mokry to juz ciezko zaprzeczyc. Ale z plesnia maja kur***ki problem. NIE ROZUMIEJA ZE brazowe gówno = PLEŚŃ a nie ku**a brązowa odmiana, pokazcie mi odmiane ktora jest cala brązowa, CAŁA ku**a bez zielonego listka nawet. Nie ma takich odmian, chyba ze gdizes ku**a w Mogadiszu. Nastepny fakt to zapach. ***ie starociem a oni nie zwracaja na to uwagi. Wk***ia mnie to, bo jakby kazdy wiedzial ocb to dilerzy by musieli sie wysilic zeby im to jaranie nie gniło do chu*a wafla. Idioci nie zalegalizują tego krzaka nigdy, choc pozytywow z delegalizacji brak. Bo o pozytywach legalizacji mozna mowic wiele, Ale ja sie pytam ku**a co daje delegalizacja? NIC. Nie ma ludzi ktorzy nie pala bo to jest nielegalne, nie ma takich ludzi.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
przecież pleśń wyczujesz nawet po zapachu ale to już wiesz. wzrokiem też dajesz radę ogarnąć spleśniałą baczkę więc skoro rozróżniasz to po co w ogóle wplątujesz takie stwierdzenie w temacie o syntetyku ? i jeszcze z platformą wyjechał....
gubisz się chłopie, sam nie wiesz o co ci chodzi.
odstaw ćpanie bo Ci nie służy.
zajaraj to się dowiesz, mnie się wydaje że jest to najzwyklejsze, przesuszone zioło.
jak masz wątpliwości to zioło do kosza, masz tam tyle tego że naprawdę nie powinno być Ci żal.
albo zmień dillera
 

tymbark92

Member
Rejestracja
Lis 28, 2015
Postów
22
Buchów
0
ze co? xd tylko lekką dygresją zajechałem, chu**we wnioski nasuwasz, jesteś tu od maja, z paleniem też taki staż? cwaniaczku mozesz swoje rady wsadzić sobie w buty, bo sie przypie****asz do wszystkiego, wielki znawca sie znalazł , mentor, po 2 postach stwierdził że świra mam i mnei na odwyk zapisuje, może ty ku**a z monaru jesteś? taki pasterz co zagarnia owieczki do zagrody
 

tymbark92

Member
Rejestracja
Lis 28, 2015
Postów
22
Buchów
0
beka to z ciebie typie, robisz z siebie jakiegoś guru, a jesteś zwykłą płotką :)
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Syntetyk to nic innego jak zwykłe wytrzepane topy z żywicy i nasączone chemicznymi związkami. Ciężko jest coś takiego rozpoznać po zapachu czy wyglądzie. Najszybciej przekonasz się co to jest paląc to. Po syntetyku bania łapię cię bardzo szybko jest mocna i szybko schodzi (podobnie jak po jakichś dopach). Naturalne dobre jaranko łapie po jakimś czasie wchodzi powoli i trzyma długo. Sam się na ten temat trochę naczytałem
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,176
Buchów
5,063
Hmm a aparatem makro się nie rozpozna?
Wątpliwa sprawa. Chyba, że dodano przy okazji jakiegoś wypełniacza.

Niewielki dodatek powierzchniowo nawet, substancji bardzo aktywnej wagowo : czasem aktywniejszej od THC setkę i więcej razy.

=>


do wyboru do koloru _ wiele grup substancji _ => : kolejnych inkarnacji i dziwnych pochodnych dla obejścia zakazów. Czasem obecnych w ilości np: kilka mg/gr.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół