nasiona marihuany

jak sie czuje osoba najarana !!!

Wyszukiwarka Forumowa:
F

franek

Guest
siemka mam pytanko chiałabym sie dowiedziec jak sie czuje osoba najarana tymi zołkami czy to jest tak jak po 2 browkach a i palenie ma swoj zapach jak mozna sie go pozbyc by nikt nie poczol ze paliło sie go?
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
człowieku musisz sam sprobowac i bedziesz wiedzial ale moge ci zagwarantowac ze o wiele lepsza faza niz po dwoch piwach a co do zapachu to jakas gume albo cukierka se wez i luz ;)
 

czeryna

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
54
Buchów
0
heh... czujesz slodycz i susze w gardle :) pozniej stajesz sie glodny, wydaje ci sie ze to sen a to zycie :) normalnie jestes luzak nic sie nieboisz :) niemeczysz sie ;] tylko nielap doła :>
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
bania w duzej mierze zalezy od osobowosci ale powyzsze efekty wystepuja globalnie :tongue: Najlepiej sprobuj :queen:
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
osoba po ziółku czuje się zrelaksowana, spowolniona, i pozytywnie nastawiona ale jak masz zamiar próbować pierwszy raz to zapal jednego macha i poczekaj 15min. :bounce:
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
mnie najbardziej wkurza to zasychanie w gardle... Nie ma się śliny i przynajmniej ja musze mieć picie pod ręką...
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
kapcia w ryjq da się wytrzymać,poprostu jak o tym nie myślę to luzzz.Gorzej z pacmanem^^ jak dopadnie to nie da rady nie jeść ^^
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Gazometer napisał:
jak dopadnie to nie da rady nie jeść ^^

Dokładnie ^_^ Wczoraj wpie****iłem 6 snikersów, 5 kanapek i jeszcze coś tam było. Jeszcze myślałem, że jestem na Saharze i wypiłem z 1l Lifta i ciągle byłem głodny hyh...
 
M

Michu33

Guest
Co do zabicia zapachu to polecam Mambe swietnie zabija zapach fajke i ziółka.
A co do pacmana to najlepsze są banany :p niewiem czemu ale szybciej po nich głód przechodzi
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
A co do pacmana to najlepsze są banany :p niewiem czemu ale szybciej po nich głód przechodzi[/quote]
może w bananach są jakieś przeciwciała temu napadowi głodu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół