nasiona marihuany

Jak sprawdzić czy ktoś był na miejscówce ? - Warto poczytać ;)

Wyszukiwarka Forumowa:

farmer4711

Well-known member
Buchów
0
Siemka . Gdzieś słyszałem o tym jak sprawdzić czy ktoś odwiedził kiedykolwiek nasz spot - oczywiście prócz Nas samych :)

Do tego potrzebne będzie nic drogiego , tą rzecz chyba każdy cywilizowany człowiek w domu posiada - Mianowicie chodzi o Nić .

Sposób jest bardzo prosty, wystarczy np. koło ścieżki do spotu przywiązać do drzewa z jednej i z drugiej strony ścieżki nić tak na wysokości kostek, można trochę wyżej .

Najważniejsze aby odpowiednio naciągnąć nić , tak aby przy ruszeniu jej np. nogą podczas kroku od razu się zerwała .

Oczywiście nikt inny niż My sami nie wie dokładnie gdzie są nici , więc lepiej zapamiętać gdzie się stawia pułapkę :smokee:

Osobiście przyznam się że z ok. 10 zawiązań sam przypadkiem rozerwałem dwie - po prostu nie spodziewałem się że ona może tam być , a to dziwne ponieważ sam ją tam wieszałem :lol3:

Najlepiej użyć ciemnej lub zielonej nici , najlepsze kolory, które wtapiają się w teren.

Osobiście używam brązowej i dobrze się maskuje .

Pozdrawiam i życzę by żadna nić nie była zerwana - no chyba że przez Nas samych :spalony:

farmer4711

Well-known member
Buchów
0
Nie zostawiaj ścieżek

Chodziło mi o takie , które sami wydeptaliśmy w trawie . Nie o takie , po których chodzą ludzie .

i bez nitek się obejdziesz.

To jest dobry i tani sposób, dobry dla początkujących ( w tym przypadku też mnie ) , chyba że stać Cię na kupowanie np. browarów czy ramek fajek i zostawianie ich w lesie czy tam na polanie .

Ja osobiście wolę być pewien czy ktoś wbił mi na spot czy też nie .

aro-zek

Well-known member
Buchów
0
a jak sarna albo inny zwierz ci zerwie nitkę, to się posrasz ze strachu i więcej na spota nie wrócisz :pr:

aro-zek

Well-known member
Buchów
0
głupi to cię chyba robił :zjarany:

po prostu twój pomysł jest bez sensu, zerwana nitka nic nie znaczy, bo może to zrobić zwierzak, a uważać trzeba zawsze,
z fartem

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół