nasiona marihuany

Jak sprawdzić kiedy w szybkowarze bez zegara jest 15psi

Wyszukiwarka Forumowa:

A lonely Wolf

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
47
Buchów
13
Szczerze to nie wiedziałem,[nie należę do tych co wszystko wiedzą;)] to mówisz ze mój ma max 12psi?
Co do mierzenia temperatury miałem na myśli mierzenie przykrywki w ustalonym miejscu np. tam gdzie umieściłeś krople wody, trzeba byłoby zrobić testy jak zmienia się tam temperatura. Moje pierwsze testy pokazały 47C-50C po 5 minutach odzyskania max ciśnienie, później mierzyłem kilkakrotnie i wynik był podobny.
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Szczerze to nie wiedziałem,[nie należę do tych co wszystko wiedzą;)]
Ja też nie więc kiedyś wpisałem w wyszukiwarce zapytanie… co oznaczają te skróty
Trochę dziwny odczyt biorąc pod uwagę, że przy 15psi wewnątrz szybkowaru jest miedzy 120 a 130*C

A sprawdzałeś opcję z kroplą… jak się zachowuje ?
 

A lonely Wolf

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
47
Buchów
13
Tak robiłem test z kropelką, ale wynik nie będzie miarodajny bo widzę ze wywala trochę parę z pod uszczelki, muszę zmienić tylko mam teraz ból głowy czy chińska za 60zł na aledrogo czy w serwisie tefala 94+koszty wysyłki 30zł.


ostatecznie oryginał znalazłem na alledrogo
za 79zł
 
Ostatnia edycja:

jerzy pietruszka

New member
Rejestracja
Cze 9, 2023
Postów
1
Buchów
1
Założyłem tu konto bo aż mnie rozbolał łeb od głupot które przewalają się na polskich forach obsranych gównem.
Sterylizacja jest wypadkową temperatury i czasu.
Tureckie garnki robiące 10PSI nadają się ŚWIETNIE do sterylizacji i jedynym problemem jest tu konieczność wydłużenia procesu.
Większość sterylizacji w małych przydomowych farmach np. w USA odbywa się w sterylizatorach własnej roboty zbudowanych z np. stalowych beczek które zazwyzaj NIE ZBLIŻAJĄ się nawet do 5PSI.
Instrukcję do budowy owego udostępnia nawet legenda Rodger Rabbit.
Zresztą użytkuję 17litrowy turecki garnek robiący 10psi i doznałem jak na razie 1 sytuacji w której pleśń zaatakowała substrat przed 3cim flushem co równie dobrze mogło być spowodowanie tym że nie używam flow hoodu przy transferze g2g bo uważam go za zbędny co w skali kilkuset pojemników jest wręcz pomijalne.
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Całe nasze „obsrane gównem” forum jest ci wdzięczne za to sprostowanie
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Gosciu chce zrobic prezentacje tureckich garnkow, pewnie promocja jest.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
w tym temacie zielony jestem ale co chodzi o pomiary temp to termometry do ciała z mozliwoscia badania zewnetrznego odczytu strzału w cos to lipa tam wyniki mocno beda odbiegac chodzby z parametrów przedmiotu czy cieczy a np pirometr ma funkcje ustawien na czym ma byc robiony pomiar ja uzywam pirometra i w warsztacie i w domu mierze rozne ciecze i sie sprawadza naprawde niezle tam skala sie nie skonczy ciekawe jakby mierzyc pirometrem tam gdzie dajesz krople
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Powiem szczerze że nigdy nie miałem do czynienia z tym urządzeniem… ale faktycznie jak ma ustawienia co do różnych typów powierzchni to teoretycznie powinien się sprawdzić.
I nazwa mi się podoba :gand:
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
uzywam jakis czas i naprawde sie mi to sprawdza do sprawdzania temperatur na metalu i na płynach szybko reaguje na zmiany temperatur super sprawa moglbym ci przetestowac np na garnku z woda i pokrywka jaka bedzie roznica w temp na wodzie a temp na pokrywce moze cos by ci to zasugerowało ja swoj kupilem za 50zl z alledrogo jakis lekko uzywany ale jak nowka niby ten model nowy chyba ok 150/200 kosztowal wtedy to ci moge podeslac jaki mam swoj bo działa dobrze
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół