nasiona marihuany

Jak suszyc plony ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Lukiii

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
43
Buchów
0
Czy można suszyć plony na słońcu ? Wiem ze to odbierze im troche kopa ale czy będą jakies inne skutki uboczne ? Bende miał tez możliwość suszenia na strychu (co jest dużo lepszym rozwiązaniem). Podacie jakiegoś linka albo cos jak wykonać taka "suszarkę" ?
 
R

ruski wentylator

Guest
najlepiej weź pod uwagę ciemne , bardzo ciemne pomieszczenie no i przewiewne, suche-mało wilgotności ,i żeby nie było za goraco, a reszta to mniejszy problem,
jak zrobić suszarke ? szafa, beczka, kosz na smieci ,pudlo kartonowe, bagażnik samochodu w garażu...według intencji pomyslowosci...
 

Lukiii

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
43
Buchów
0
Spoko. Chyba wrzucę na strych do kartonu i powieszę je na patykach. Jedyny problem ze tam nie jest przewiewnie. Czy dobrym pomysłem jest do kartonu wrzucić takie te co wilgoć wchlaniaja ?
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
kolego to że Ci coś wyrosło to raz..
a dwa suszenie jest mega ważnym procesem, poczytaj trochę -to nic nie kosztuje.
 
R

ruski wentylator

Guest
do tego pudla kartonowego dolacz maly wentylatorek 12v komputerowy (z programatorem czasowym wylacznikiem), ale niejakiegos dużego potwora tylko cos małego żeby powietrze się "tylko ruszalo", i tu zasada jak najwolniej susz, bo jak wysuszysz 2kg w 2 dni to smak ch***wy..
możesz dac tez suszarke do wlosow siostry lub sąsiada do tego pudla....
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
i tu zasada jak najwolniej susz, bo jak wysuszysz 2kg w 2 dni to smak ch***wy..
możesz dac tez suszarke do wlosow siostry lub sąsiada do tego pudla....


Sam przeczysz sobie. Najpierw piszesz żeby suszyć jak najwolniej, a później piszesz o suszarce do włosów która wydziela mega dużo ciepła przez co moment wszystko wyschnie.



Smiało możesz do kartonu dać pochłaniacze wilgoci lub zwykły ryż w torebkach
 

Kojot194

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
112
Buchów
0
suszarka może też dmuchać zimnym powietrzem. Na słońcu gdzie to bedziesz suszył? Na podwórku? Jak tak to wsadź do kartonu, żeby był cień porób jakieś dziury... Jak na strychu to patent z ryżem ciekawy pomysł, nie słyszałem <peace>
 

sidbank.pl

www.sidbank.pl
Rejestracja
Sty 7, 2009
Postów
17
Buchów
0
Nie susz na słońcu ! słońce wytraca z baki kannabinoidy w tym thc. suszenie jest równie ważne co uprawa dlatego trzeba to zrobić dobrze . przede wszystkim totalna ciemnia wilgotność ok 40% i wiatrak który NIE MOZE BYC SKIEROWANY NA TOPY ! pamiętaj też że nie może być wysokiej temperatury bo przesuszysz topy
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Jak na strychu to patent z ryżem ciekawy pomysł, nie słyszałem <peace>

W tamtym roku jak suszyłem automaty w szopie to pogoda była kiepska i nic nie chciało schnąć i zauważyłem pleśń na niektórych topkach. Nie miałem innej możliwości żeby w domu w cieple suszyć. Wziąłem wilgotny temat popakowałem do dużych słojów (1/3 słojów topy) i wrzuciłem worki ryżu które zmieniałem. Wszystko pięknie ładnie wyschło.
 
R

ruski wentylator

Guest
do KAMILTHC :
jak weznie pudlo ( tylko ciekawe ile tego do suszenia?) to programator wyłącznik czasowy i ten wentylator pare razy niech zalaczy na pare minut, wiadomo niech nie kieruje strumienia na susz tylko jakis obieg, maly ruch powietrza - o to mi chodzilo. Może wogole bez wentylatora ale niech jakies otworki, klapy zrobi w sciankach
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
Na podwórku? Jak tak to wsadź do kartonu, żeby był cień porób jakieś dziury..
Ta i za 3 dni pleśń.
Podobno dobrze jest suszyc razem z korzeniami do gory nogami powieszona
MIT
Czy można suszyć plony na słońcu ?
nie nie można, promienie uv niszczą prawie wszystko.
Chyba wrzucę na strych do kartonu i powieszę je na patykach.
Nie wrzucaj do kartonu do papieru przykleja się twoja drogocenna żywica.
Chyba wrzucę na strych do kartonu i powieszę je na patykach.
Zostań przy tym: wrzucę na strych i powieszę je na patykach
 

DobryDrJoint

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
95
Buchów
0
To moze jeszcze ja nawine swoj pomysl bo chyba niezabardzo bedzie opcja na hacie suszyc

Znajde jakies za***iscie ustronne miejsce w lesie, wpakuje topy do kartonu w ktorym beda woreczki z ryzem i cytryna dookola, karton ***ne do prowizorycznego namiotu. No i te topki jakos pozawieszam tak zeby byl przewiew miedzy nimi, przejdzie??
 

Kojot194

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
112
Buchów
0
Przeszło by tylko musiał byś często jeździć doglądać, bo najgorzej jak by plecha złapała zaraz po twojej wizycie i za dwa dni wbijasz a tu lipka :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół