nasiona marihuany

Jak to jest z tym LST

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sfn

Guest
Witam
Dzisiaj podwiązałem moje roslinki. Jak to jest z tym wiazaniem czy trzeba pozbyc sie sznurka jak roslina sie uksztaltuje czy zostawic go do samego konca. Martwi mnie to ze jak zostawie je tak powiazane a one bedą rosły to czy sznurek wrośnie się w łodyge i czy to w jakiś sposob nie załatwi rośliny na amen?? :pale:
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Ja sznurki zostawiam bo jak je usuniesz to roślina się zacznie prostować. Chyba, że łodyga zdrewnieje to już jej ch**j nie ruszy.
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
dlatego warto miejsce gdzie sznurek ma byc zaczepiony obwiazać czymś miękkim lub coś miękkiego podłożyć - patentów jest wiele, napewno na coś wpadniesz. :)
 
P

predator

Guest
Ja wziołem sznurki z torebek urodzinowych są mięciutkie i się nadają :thumleft: [shadow=red:6c23ac8bba]Uwaga [/shadow:6c23ac8bba]pamiętaj żeby nie wiązać zwykłą nitką bo nitka może przeciąc roślinke.
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Bull Shit! Ja wiąże nitką (taką grubszą i mocniejszą) i jak narazie nic nie przecięło. Owszem... były wgniecenia w łodygach ale, żeby przeciąć to trzeba by hadrcoreowo uciągać żyłką.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
tylko że te "wgniecenia" zpewnością szkodzą roslinie
 
S

sfn

Guest
THC_SeeD napisał:
Ja wziołem sznurki z torebek urodzinowych są mięciutkie i się nadają
Dobry pomysł ale nigdy nie dostałem aż tylu prezentów na urodziny :mrgreen:
 
D

DaVIDeK

Guest
Proste i efektywne ..... o czym wiecej gadać ... najleprzy jest sznurek z łazienki .. taki na ktorym mama wiesza pranie ... jest wystarczająco gruby i ma odpowiednią wytrzymałość !!
 
C

canabuz

Guest
Czesc!
a kiedy można zacząć przycinać ? jak są 3 pary 5-palczastych listków to już można?
 
S

sfn

Guest
te sznurkami z torebek poddały mi pomysł coś podobnego ucziachałem z jednej bluzy i kaptura od kurtki powiazalem jeszcze raz i gra gitara :cheers:
Dzięki za pomysł THC_SeeD :thumleft:
 

Wojtek

Member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
22
Buchów
0
a w którym dniu zaczynacie trenowac? Bo w 20 łodyga jest już zdrewniała
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
A nie lepiej zastosować sznurek naturalny (szary, konopny albo lniany)?? Jest wytrzymały, naturalny, i na tyle gruby by nie pociąć planta. Ja taki będę stosował przy indoorze.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
a moze kupic wstążki ? ja zamierzam użyć kilku warstwowej flizeliny, delikatna ale 3 warstwy są dosyć mocne w dodatku na tyle jest szeroka że nie porani naszej planty.

Ale to tylko teoria, dopiero będę testował ... o ile co kolwiek mi wyrośnie :D
 

Ziolo

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2006
Postów
115
Buchów
0
żyłki wedkarsie, to jest to, czego wam trzeba :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół