nasiona marihuany

Jak to jest z tym mieszaniem nawozów

Wyszukiwarka Forumowa:

sayWHAT

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2021
Postów
30
Buchów
4
Cześć, ma ktoś może dostępne jakieś opracowanie na temat mieszania nawozów mineralnych i organicznych? Na forum są różne opinie, sam obecnie używam na roślinach nawozu organicznego (biohumus) i czasem zamiennie podleje mineralnym (agrecol żel). Raz tylko podlałem mixem jednego i drugiego nawozu. Przez to m.in. ciężko mi samemu stwierdzić, które nawozy działają lepiej/szybciej/które są bezpieczniejsze dla początkującego.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,322
Buchów
4,333
Odznaki
13
Cześć, ma ktoś może dostępne jakieś opracowanie na temat mieszania nawozów mineralnych i organicznych? Na forum są różne opinie, sam obecnie używam na roślinach nawozu organicznego (biohumus) i czasem zamiennie podleje mineralnym (agrecol żel). Raz tylko podlałem mixem jednego i drugiego nawozu. Przez to m.in. ciężko mi samemu stwierdzić, które nawozy działają lepiej/szybciej/które są bezpieczniejsze dla początkującego.
Biohumus to nie nawoz ma znikome substancje odżywcze, to bardziej aktywator gleby pomaga rozwinąć bakterie glebowe, wszystkie nawozy działają szybko odpowiednio użyte w odpowiedniej chwili i w odpowiedni sposób, wszystkie są bezpieczne jeśli się to robi z głową, nie pal więcej na noc, chodz wcześniej spać to nie będziesz wymyślać, jakie było pytanie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół