nasiona marihuany

jak to jest z tymi hermami?

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
S

sdfsdf

Guest
witam!
wlasnie zobaczylem ze moja jedna z roslinek pokazala jajeczka :/ mysle lipa :( no ale obrucilem ja i co patrze?:) 2 dluugie wloski wiec herma :)

no i tu mam pytanie czy jak sie ma herme to jak to jest z pestkami? bo spotkalem sie na forum z takim czyms ze po hermie wyrosla komus nastepna herma :| wiec od czego to zalezy? bo szukalem i nie moge znalesc :/ bo po co komu nasiona z pokoleniem nastepnych hemafrodyt? no jesli pesteczki beda zenskie to szykuje sie opeen seed :) odmiana to easy sativa od quake :) mi pestki nie sa potrzebne tzn nie az tyle zwlaszcza ze za rok o tej porze wolalbym inna odmiane zazucic sobie :)
no wiec od czego to zalezy? czy jesli zostawie rosline zeby wyrosla to jakie beda nasiona? zenskie w 99% czy hermy?? bo nigdy sie nie spotkalem z herma :p mam ja pierwszy raz :p
Pozdro!
 
S

sdfsdf

Guest
hmm.. a od czego to zalezy? co trzeba zrobic by byly zenskie?
 
H

haszyszekk

Guest
Ja mam aktualnie 8 herm :) wszystkie z www.swiatnasiona.bazarek.pl i hu***
Z każdej zapylonej hermy nasiona zawsze będą hermą... Ci z tego sklepu pewnie mieli jakieś hermy i je dla nasion rozmnożyli żeby sprzedać...
Najczęściej hermafrodyci to siejka/przemysłówka...
Absolutnie nie rób z ewentualnych pestek openseeda bo jak ktoś to weźmie i wychoduje sobie herme to sie będzie pluł o to ;) Najlepiej wywal tą herme, ablo zrób jak ja...
postaw przy oknie i niech sobie stoją :pr: pzdr

[ Dodano: 2006-05-07, 11:39 ]
Bielak napisał:
co trzeba zrobic by byly zenskie?
NIC :pale: niestety nie da sie w żaden sposób tego dokonac... Herma juz zawsze będzie dawała hermopestki ;) najlepiej poczekan ja jakies palenie z niej i pestki wyżuć daleko daleko ;) pzdr
 
S

sdfsdf

Guest
hmm dzieki wielkie bogusik2, o to mi chodzilo :) szkoda ze to herma :( no ale nic :p mam inne dobre jeszcze :)
dzieki i pozdro!
 
H

haszyszekk

Guest
Nie ma sprawy :) znam dobrze ten ból :pale: Dużo kasy i czasu poszło a tu herm pie*** :puker: Albo jak u mnie... 8 :bounce:
 

Scooterr

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2006
Postów
296
Buchów
3
Nie chce tworzyć nowego posta dlatego zapytam tutaj.....jak pozbieram pyłek z hermy i zapyle tym inne drzewko to z pestek wyjdą normalne drzewka?czy dalej hemy? :scratch:
 

Majkel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 10, 2006
Postów
929
Buchów
5
hermy. hermy. hermy. hermy.
feminised + hermy = hermy!
regular + hermy = hermy!
hermy + hermy = hermy!
zawsze i nie odwracalnie.
 

Trepanator

owner
Weteran
Rejestracja
Wrz 25, 2007
Postów
722
Buchów
17
Na ryby weż te pestki płoć kocha wyprażone nasiona konopi,a i lin,zresztą prawie wszystkie ryby spokojnego żeru to lubią! :queen:
 

teston

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2007
Postów
341
Buchów
6
gobo115 napisał:
Na ryby weż te pestki płoć kocha wyprażone nasiona konopi,a i lin,zresztą prawie wszystkie ryby spokojnego żeru to lubią! :queen:

Tylko jak potem suszyć te ryby i jak je spalić? :tongue:
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół