nasiona marihuany

Jak to się konsumuje?

Wyszukiwarka Forumowa:

lch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2016
Postów
150
Buchów
0
Zebrałem troche kiefu
Jak to zużyć?
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Zeskrub wykalaczka badz lopatka mini ktora daja do mlynka posyp joints i baila bongo :) albo ulep kulke i w*** w rure :) pozdrawiam wpisz sobie na google jak sie robi haszysz czekolade :) wyskoczy piekny film z sadola ktory polecam obejzec :) badz film el nino jak marokanczycy graja na bebnach wyciagaja pyl z krzewow na prawdziwy maroko hasz :) pozdrawiam
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
jak kolega wyżej napisał - ulep kulkę, dodaj do gibona lub zmieszaj z odrobiną weedu i nabij w bonio :]
podobno jest patent na dobre odzyskanie całości kiefu ale nie wiem czy to nie chodzi konkretnie o kief czy o to co się przykleiło do młynka podczas mielenia stuffu:
mianowicie wsadź tam monetę, zamknij i do zamrażalnika ciepnij na 2-3 h
po wszystkim wyjmij i mocno zacznij trzepać tak, żeby moneta obijała się mocno o ścianki. po otwarciu wydobędziesz 99% tego co się przykleiło.
sam tak nie robiłem tylko gdzieś wyczytałem więc najlepiej by było jakby któryś mądrzejszy doprecyzował:]
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Wykalaczka pieknie zeskrobiesz a ta lopatka to wogole i syp sobie na lolka wzdlorz ja tak robie :) lubie pyl fajnie kopie a z moneta to nie wiem z sitka juz chyba sie nie przecedzi sitko od mlynka tak mam zajechane ze juz chyba nic nie spada mam go z 2lata badz 3 i czas na nowy metalowe gridery rulez :)
 
B

biohujus

Guest
Dosypałem tego sporo do joincika i myślałem, że zwymiotuję. Ładnie mną poszargało.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
no taki pyłeczek to miód malina przeca, ja zawsze czekam az naprawdę dużo sie go zbierze i wtedy bomba znakomitsa! :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół