nasiona marihuany

Jak uniknąc wpadki ,oraz dużego wyroku na uprawie indor w PL

Wyszukiwarka Forumowa:

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
562
Buchów
5
Przeczytałem od dechy do dechy no i powiem, że trochę informacji zostało w głowie. Przydatny temacik. Powodzonka Volvo. A szukałem właśnie tematu o tych odbłyśnikach Twoich bo był mega temat
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
gratulacje volvo , teraz jeszcze postaraj sie wlasnie o odroczenie kary a jeslibys musial cos odbywac to ogarnij tak ze siedzisz se w domu np. majac opaske czy tam cos , jak stonoga mial areszt domowy. oby dalo rade bez odsiadki w puszce.

Nie, lepiej idź z nimi na taki dil jak Pablo Escobar, że pójdziesz do więźnia jakiego sobie sam zaprojektujesz i zatrudnisz swoich strażników i będą ci tam dziwki i szampana dowozić.
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,323
Odznaki
1
Nie, lepiej idź z nimi na taki dil jak Pablo Escobar, że pójdziesz do więźnia jakiego sobie sam zaprojektujesz i zatrudnisz swoich strażników i będą ci tam dziwki i szampana dowozić.


Coś czuje, że oglądałeś serial Narcos?:) a jeśli nie to polecam;)
 

VOLVO

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2013
Postów
378
Buchów
7
VOLVO, to ty jestes w trakcie odbywania kary? Bo sie pogubilem w tym :d

Ja pier***ę czytaj uważnie po 10 miesiącach kiblowania sąd uchylił mi areszt tymczasowy tuż po ogłoszeniu nieprawomocnego wyroku,była apelacja i dalej już wiesz. Teraz jak nic nie zrobię to dostanę bilet jak do wojska i do ciurmy.

---------- Post Zaktualizowany 23:14 ---------- Data pierwszego postu 23:08 ----------

Zmieńcie nazwę tematu na "Jak wpaść przy uprawie komercyjnej i nie dostać odsiadki". Dopiero im będzie gula latać w psiarni. Jak z zarzutu wielkie ilości mają tylko jednego człowieka odpowiedzialnego to już jest przegięcie pały i pewno ktoś dawno za to dostał wpie****, a teraz jeszcze apelacja i tylko 2 latka jednak wyszło. ch*j im tam w ryja :D

Tobie volvo szczere gratulacje.

Ja pier***ę świetny pomysł-ciekawe czy można to edytować,trzeba to koniecznie dopisać,albo lepiej nie drażnić LWA,juz sam nie wiem.
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
562
Buchów
5
Nazwisko da rade zmienić, twarz też, miejsce zamieszkania też odbiorców zostawić i można działać. Życzę powodzenia.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
I płeć. Wróci jako Toyota.
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Volvo współczuje oczywiście. Jedyne co mogę doradzić to "przerwa w karze". Zakładam że już wiesz o takiej możliwości. Podam Ci przykład z życia. Osobnik którego znam wpadł za produkcję amfy ok 10 kg. Dostał 3 bezwzględnego, po 8 m-c sankcji wyszedł i wystartował o przerwę. Sąd mu przyklepał, i teraz jest wolny, kolejny krok to przedłużenie przerwy a kolejny to już start o zawieszenie.
 

VOLVO

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2013
Postów
378
Buchów
7
Volvo współczuje oczywiście. Jedyne co mogę doradzić to "przerwa w karze". Zakładam że już wiesz o takiej możliwości. Podam Ci przykład z życia. Osobnik którego znam wpadł za produkcję amfy ok 10 kg. Dostał 3 bezwzględnego, po 8 m-c sankcji wyszedł i wystartował o przerwę. Sąd mu przyklepał, i teraz jest wolny, kolejny krok to przedłużenie przerwy a kolejny to już start o zawieszenie.
Dokładnie tak jak mówisz idę w podobnym kierunku,może mi się pofarci,jutro wkleję ciekawe fotki. Zapraszam na edukację.
 

VOLVO

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2013
Postów
378
Buchów
7
Zgodnie z obietnicą macie tutaj finał mojej sprawy w postaci wyroku z Sadu Apelacyjnego,wyrok jest już prawomocny, teraz mogę jedynie ubiegać się o odroczenie kary z jakiegoś powodu. Niektóre dane pousuwałem ze zrozumiałych względów,ale ważne jest sedno sprawy,czyli "z nieustaloną osobą" oraz 2,8 roku z 3,5 w pierwszej instancji. Tak trzymać.





To tyle albo,aż tyle jeszcze trochę podyskutujemy jak ktoś ma jakieś pytanie lub ochotę- i zamykamy temat.

---------- Post Zaktualizowany 09:12 ---------- Data pierwszego postu 09:09 ----------

a czemu nie da sie np. zawiasow wywalczyc ?



Bo to jest duża uprawa komercyjna,i już mam zawiasy w innej sprawie,ale nawet gdybym ich nie miał to i tak byłoby na "twardo"
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Volvo, w tvnie mowili, ze jeszcze Twoja kobiete aresztowali (chyba ze dozor policyjny dostala) - jak jej sytuacja wygladala w tej sprawie?
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Media podawały, że uprawą zajmowało się rodzeństwo, a kobieta dostała tylko dozór. Stawiam, że Volvo wziął wszystko na swoją klatę. A rodzina I stopnia może odmówić składania zeznań które mogą obciążyć członka rodziny.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,963
Buchów
969
Odznaki
3
Jak czytam teraz i oglądam to co media i psiarze mówili to po wyroku muszą mieć ładnego gula, tyle znaleźli a w sumie śmieszny wyrok. Za***iście gościu to rozegrałeś, jesteś mistrzem :)!
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Skąd wiedzieli że były cztery cykle uprawowe?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół