nasiona marihuany

Jak usunąć rośliny męskie???

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Marholt

Guest
Jak pozbyć sie osobników męskich?? Normalnie obciąć je całe? sory jak juz ten temat był poruszany, ale nie mogłem znaleść. Jesli byl to moglibyście dać link? :tongue:
 
G

ggg

Guest
Jak się ich pozbyć?....hm.... wyrwać, spalić, zjeść, wyrzucić, zadeptać, zakopać, utopić, wysłać na orbitę :thumleft: Masz wiele do wyboru :tongue: . Poprostu je wyrwij z ziemi i wywal. To wszystko.
 
M

Marholt

Guest
Nie o to mi chodzilo. Nie hce owalać calego krzaka tylko to kulki ktore wyrastają przy lodydze, ktore oznaczaja ze jest to krzak męski, i zeby byla to roslina zenska z meskiej
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
nie rozumiem twojego pytania nie chcesz wyrywac krzaka męskiego tylko go wykastrować :scratch: hehe!! ku**a i jak roślina żenska z męskiej?? jak umiesz zmieniac płeć to podaj technike jaką to ku**a robisz hehe;] :joker:
 
M

Marholt

Guest
Czekajcie to jak to jest, jesli wiadomo ze krzak jest męski to co juz nie bedzie z niego palenia? tylko nasiona? nie można w zaden sposób zrobić zeby z takiej rosliny bylo palenie??
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
NASIONA będą jak zapyli pyłkiem z tych jajek rośłinę żeńską ....palenia w ogóle nie bedzie ale możesz zrobić sobie makumbe ....CZYTAJ!!


No chyba że jesteś czarodziejem i umiesz zmieniać płci roślin ...:pl:
 
S

Snajperov

Guest
no mozna ja niby zhermic i potem wykastrowac faceta?
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
maciekmarley napisał:
Nie o to mi chodzilo. Nie hce owalać calego krzaka tylko to kulki ktore wyrastają przy lodydze, ktore oznaczaja ze jest to krzak męski, i zeby byla to roslina zenska z meskiej

maciekmarley napisał:
Czekajcie to jak to jest, jesli wiadomo ze krzak jest męski to co juz nie bedzie z niego palenia? tylko nasiona? nie można w zaden sposób zrobić zeby z takiej rosliny bylo palenie??

Zamiast zakladac glupie tamaty i pisac takie durne posty moze lepiej poczytaj
bo twoja wiedza o MJ jest praktycznie zerowa :pl:
A tak wogole to gdzie ty przeczytales ze z meskiej mozna zrobic zenska? :neutral:
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
hmm.... pierw poczytaj FAQ, pozniej powiedz skad wiesz ze mozna(a nie mozna) zmienic plec krzaczkowi?

nasiona -> wydaja je zenskie osobniki zapylone przez meskie krzaczki

chyba wszystko co chcialem powiedziec ;)
 

hlor

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
127
Buchów
2
Jesli masz meskie osobniki i je "wykastrujesz" (obetniesz te kuleczki) to ci gowno da bo to odrasta wiec nawet nieproboj. Zrob makumbe i bedzie gitara;)
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
o ku**a ale glab tworca tego tematu :D
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
maciekmarley napisał:
Nie o to mi chodzilo. Nie hce owalać calego krzaka tylko to kulki ktore wyrastają przy lodydze, ktore oznaczaja ze jest to krzak męski, i zeby byla to roslina zenska z meskiej

No nie No Coment tutaj ziomeczku moze ci pomoc tylko Harry Potter i jego MAGIA :tongue:
 
B

Bozuch

Guest
nie da sie z meskiej zrobic zenskiej zamiast kastrowac zrob se zupe czy sos do nalesnikow :rendeer: czytalem przepisy :p
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
Bozuch napisał:
nie da sie z meskiej zrobic zenskiej :p
ale da się zrobić obojnaka przy pomocy jakiegoś płynu ale praktycznie nikt tego nie stosuje bo się nie opłaca.pzdr
 

demon111

Member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
7
Buchów
0
ja bym im najpierw z półobrotu pociągnął potem rzucił się i zaczął je dusić , człowieku czy ty nie masz mózgu???
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół