nasiona marihuany

Jak w burdelu

Wyszukiwarka Forumowa:

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Siema, sprawa ma się tak, że lecę obecnie na Mars Hydro SP3000, wiadomka - białe światło. Ale w jednym miejscu dorzuciłem zalegającego Lucky Grow Modular550 z uniwersalnymi soczewkami 120*.

Rośnie sobie jedna odmiana i w miejscu gdzie jest to kolorowe światło topy są przepotężne, wyglądają jakby zaraz flo miały kończyć, a to nawet nie połowa. Oświetla je Mars i Lucky, kawałek dalej świecą dwa Marsy na taką samą powierzchnie i jeszcze trochę sięga tam ten Lucky. Skutkuje to tym, że 1/3 tej przestrzeni uprawowej jeszcze się łapie na reszki kolorków i jest zbliżona do tych przeogromnych topów, a czym dalej tym słabiej (bardziej zwyczajniej).

W innym miejscu gdzie świeci tylko Mars topy są dokładnie takie jak na końcówce tej przestrzeni która swoim początkiem łapie się jeszcze trochę na kolor.

Jutro wrzuce fote jak to wygląda i zobrazuje. Natomiast stawiam tezę, że kolorowe światło (nawet słabe) robi robotę jako dodatek do silnego źródła białego światła.

Stąd mam też pytanie, czy te chińskie kolorowe panele LED na allegro za 150 zł, mające 50w mogą się nadać jako dodatek do głównych źródeł światła? Jak bardzo są oddalone swoim spektrum od np. tej uniwersalnej soczewki Lucky Grow?

Chyba pora zamienić sale operacyjną w burdel :tiphat:
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,324
Buchów
4,333
Odznaki
13
Lepiej poka zdj
 

Udyr

Oi, ya dafty !
Rejestracja
Lis 28, 2021
Postów
488
Buchów
1,735
45w pokrycie 2 m2, ktoś dobrze popłynął z opisem.
Mam taką 45w tylko wąska i wygląda to bardzo słabo jeśli chodzi o budowę itp.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
45w pokrycie 2 m2, ktoś dobrze popłynął z opisem.
Mam taką 45w tylko wąska i wygląda to bardzo słabo jeśli chodzi o budowę itp.
Wiadomo, grubo kogoś że tak to delikatnie ujmę popie****iło, ale debilem trzeba być by wierzyć w sensowność tych kolorowych ledów bez konkretnego źródła światła. Moim zdaniem może się opłacać je wrzucać jako dodatek. Temu też temat założyłem.


Wygląda to tak, że czym bliżej do kolorowego Lucky Grow tym większa gęstość, wysokość i lepsze topy, na prawdę grube jak na 28 dzień flo. Tam wgłąb (nazwijmy to strefa 1) świeci 1.5 MarsHydro i 1 Lucky Grow, tu bliżej miejsca gdzie robione jest zdjęcie (strefa 2) świeci 2.5 MarsHydro. Gołym okiem widać, że czym bliżej do końca strefy 2 tym gorzej:
20221108_164101-1.jpg



I tutaj porównanie strefy 1 z inną strefą na którą już kolorowe światło nie ma całkowicie wpływu:
20221108_164331-1.jpg

20221108_164003-1.jpg


Różnica jest kolosalna, nie da się jej nie zauważyć i zaprzeczyć. Tamta strefa gorsza z porównania ma nad sobą 3 MarsHydro.
 

Udyr

Oi, ya dafty !
Rejestracja
Lis 28, 2021
Postów
488
Buchów
1,735
Jedna odmiana może wyglądać całkiem inaczej nawet bez względu na różnice w oświetleniu. Wnioski mógłbyś wyciągnąć jakbyś na klonach z jednej matki poleciał.

Bo w tej sytuacji to rozrzut genetyczny może mieć największy wpływ.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Jedna odmiana może wyglądać całkiem inaczej nawet bez względu na różnice w oświetleniu. Wnioski mógłbyś wyciągnąć jakbyś na klonach z jednej matki poleciał.

Bo w tej sytuacji to rozrzut genetyczny może mieć największy wpływ.
Zgadzam się połowicznie, bo mała szansa jest na to, że akurat tam się trafiły takie geny, a w całej pozostałej części inne. Kupy się to nie trzyma w tym wypadku. Gołym okiem widać, że czym dalej od światła kolorowego tym gorzej wyglądają i są słabsze, a te które wcale go nie mają to już całkowite niebo, a ziemia.

i fakt przy innym oświetleniu, tylko białym też się trafiają tłuste grubasy, ale większość jest gorsza. Tymczasem pod kolorowym jako dodatkowe 100% jest za***ista.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół