nasiona marihuany

Jak wygląda koniec życia krzewu?

Wyszukiwarka Forumowa:

dangu

Member
Rejestracja
Lip 22, 2017
Postów
5
Buchów
0
Mam pod folia ES. To mój pierwszy krzew. Tydzień temu poobcinalem kwiatki, żeby się rozkrzewila. Wyrosły nowe. Tylko czy drzewko nie umrze zanim nabiorą rozmiarów i mocy? Nie chodzi o warunki pogodowe tylko zwyczajnie ze starości? Nasiona dostałem na początku czerwca i od razu przeszedłem do kielkowania.

Wiek rośliny określacie od wsadzenia do ziemi czy od wyrośnięcia na powierzchnię? Bo przecież to 2 tygodnie różnicy.

Obecnie krzew nie produkuje nowych liści, stare nie mają już tak żywego koloru i niektóre już się wykrecaja. Czyli faza Flo na poziomie 100 procent. Tylko ile zostało jej czasu?

Stanie się coś jak zetne topy z martwego krzewu? Pomijając wilgotność i gnicie oczywiście.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1

dangu

Member
Rejestracja
Lip 22, 2017
Postów
5
Buchów
0
No to na święta i nowy rok będzie w sam raz :)
Rozumiem. Nowe kwiatki i tak zetne, jak najpóźniej. Pytanie czy zabije go temperatura? Nie umrze śmiercią naturalną do przymrozkow?

Możliwe też że te kwiatki były tam wcześniej bo przycinalem same czubeczki. Na razie są malutkie. Mam nadzieję że jeszcze podrosna.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
ku**a umrze, to roślina tropikalna, weźże choć podstawowe informacje o uprawie konopi poczytaj.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
zależnie od mocy i masy, zazwyczaj eksplozji towarzyszy rozbłysk od promieni gamma przez podczerwień do ultrafioletu. w miejscu krzaka po wszystkim może wystąpić mgławica, a również jeśli się zapadnie czarna dziura. w skrajnych wypadkach odwrotna czarna dziura - wypluwająca materię z końca tunelu zapoczątkowanego inną, pulsar się to nazywa i powstaje w miejscu uprawy tzw. białych odmian.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Co go nie zabije, to go wzmocni!
Zreweguj go ma wiosnę. :D
 

dangu

Member
Rejestracja
Lip 22, 2017
Postów
5
Buchów
0
Ale kiedy umrze? Ile mam czasu? Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Tropikalnosc nie ma nic do rzeczy. To "roślina jednoroczna".
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Ale kiedy umrze? Ile mam czasu?

Synu :

Wtedy podobne będzie królestwo niebieskie do dziesięciu panien, które wzięły swoje lampy i wyszły na spotkanie pana młodego. Pięć z nich było nierozsądnych, a pięć roztropnych. Nierozsądne wzięły lampy, ale nie wzięły z sobą oliwy. Roztropne zaś razem z lampami zabrały również oliwę w naczyniach. Gdy się pan młody opóźniał, zmorzone snem wszystkie zasnęły. Lecz o północy rozległo się wołanie: "Pan młody idzie, wyjdźcie mu na spotkanie!" Wtedy powstały wszystkie owe panny i opatrzyły swe lampy. A nierozsądne rzekły do roztropnych: "Użyczcie nam swej oliwy, bo nasze lampy gasną". Odpowiedziały roztropne: "Mogłoby i nam, i wam nie wystarczyć. Idźcie raczej do sprzedających i kupcie sobie!" Gdy one szły kupić, nadszedł pan młody. Te, które były gotowe, weszły z nim na ucztę weselną, i drzwi zamknięto. W końcu nadchodzą i pozostałe panny, prosząc: "Panie, panie, otwórz nam!" Lecz on odpowiedział: "Zaprawdę, powiadam wam, nie znam was". Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny.
 

Krakens07

Active member
Rejestracja
Paź 24, 2017
Postów
27
Buchów
0
Skoro roślina nie produkuje liści a stare już odchodzą na tamten świat to oznacza że nie będzie w stanie wyprodukować sobię pożywienia i tym samym uschnie.
A nawet gdyby jakimś cudem Jezus w własnej osobię stąpił z nieba i napawał ją życiem to czas kwitnienia ES to między 50-80 dniami więc tak czy siak by umarzła i nie zdążyła dojść
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół