nasiona marihuany

Jak zabić zapach zioła...

Wyszukiwarka Forumowa:

PaleHajss

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 3, 2009
Postów
1,617
Buchów
0
ogólnie jak mocno intensywny zapach zioła to kawa nie pomaga... cieżko to zamaskować ;]
 
G

Gaynet

Guest
tak mozna latami...

Wracając do tematu gdybym chcial przewiesc powiedzmy 50 gram zioła to włożyłbym je do worka próżniowego, nastepnie owinął bym całość folia sporzywczą - pare warstew. Kupił bym duży słoik z kawą mieloną , do ktorej włożyłbym pakunek. Gwarantuje ze nie bedzie żadnego zapachu, tylko świeżo zmielona kawa...

Nienawidzę was ćpuny.

no prosze, mamy na forum opozycje.
 

Bartosz96325

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2011
Postów
75
Buchów
0
Moim zdanie najlepiej kupić jakiś duży słoik czekolady np nutelli wyjaci z niego czekolade włożyć zioło w kilku torebkach potem rozgrzać czekolade i wlać do słoika spowrotem tak aby zioło było w środku :)
 
Rejestracja
Lut 21, 2011
Postów
14
Buchów
0
Witam. Temat wygasl,ale mam problem i musze sie kogos poradzic. Z gory sory ze nie pisze poprawnie,ale mam ang lapa i nie mam PL znakow.

Ale dobra do tematu :

Jade z UK do PL autobusem,chce zabrac ze soba troche jarania. Moze z 3 G nie wiecej . Nie chce tu komentarzy typu "po co ryzykowac dla paru G". Chce dac najlepszemu ziomkowi popalic bo on tez dla Mnie tak zrobil i mec troche dla siebie bo tutaj mam lepsza niz w PL.

Rozchodzi sie o to Panowie ze chce to poobklejac tasma, calosc do prezerwatywy i wsypac tam kawe nastepnie zawiazac i kolejny raz obwinac tasma.

Najbardziej chodzi Mi tu o psy . Zdazaja sie kontrole autobusow na granicy Ang/Fran i sprawdzaja z psami srodek i bagaze znajdujace sie w autobusie.

Przeswietluja czasami bo tez juz maja taki sprzet na granicach.

Dlatego chce gdzies to schowac wrazie czego obok siebie gdzies wcisnac. W najgorszym wypadku nie bede mial przy sobie tak wiec bede mogl sie tym bronic ze to nie moje, oczywiscie nie bedzie na tym zadnych odciskow palcow... <jak mam uwazac to po calosci>.

Czy kiedykolwiek ktos tak jechal i probowal ?
 

REPTbUCH

New member
Rejestracja
Sty 26, 2011
Postów
4
Buchów
0
Witam. Temat wygasl,ale mam problem i musze sie kogos poradzic. Z gory sory ze nie pisze poprawnie,ale mam ang lapa i nie mam PL znakow.

Ale dobra do tematu :

Jade z UK do PL autobusem,chce zabrac ze soba troche jarania. Moze z 3 G nie wiecej . Nie chce tu komentarzy typu "po co ryzykowac dla paru G". Chce dac najlepszemu ziomkowi popalic bo on tez dla Mnie tak zrobil i mec troche dla siebie bo tutaj mam lepsza niz w PL.

Rozchodzi sie o to Panowie ze chce to poobklejac tasma, calosc do prezerwatywy i wsypac tam kawe nastepnie zawiazac i kolejny raz obwinac tasma.

Najbardziej chodzi Mi tu o psy . Zdazaja sie kontrole autobusow na granicy Ang/Fran i sprawdzaja z psami srodek i bagaze znajdujace sie w autobusie.

Przeswietluja czasami bo tez juz maja taki sprzet na granicach.

Dlatego chce gdzies to schowac wrazie czego obok siebie gdzies wcisnac. W najgorszym wypadku nie bede mial przy sobie tak wiec bede mogl sie tym bronic ze to nie moje, oczywiscie nie bedzie na tym zadnych odciskow palcow... <jak mam uwazac to po calosci>.

Czy kiedykolwiek ktos tak jechal i probowal ?
3g to przywieź normalnie w kieszeni. Jak będziesz widział policję z psem to połkniesz. to najlepszy sposób.
 

Terrorystaa23

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2011
Postów
297
Buchów
0
jaranie do woreczka czy gumy i opie**** to wszystko woskiem tzn. weź świeczkę podpal i zalep wszystko woskiem w zupełności wystarczy a nie jakieś kawy i taśmy. Z fartem
 

Fluttershy

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2011
Postów
209
Buchów
0
do odbytu...
A tak na serio to widzialem taki program ze mozna wlozyc do miesa i jak pies poczuje to zacząć zartowac ze glodny ;)
 
Rejestracja
Lut 21, 2011
Postów
14
Buchów
0
Polykac to tego nie bede, hah ;). Dzieki za porady i oby z fartem . Ziomek tak robil to mowil ze 20 godzin w strachu hah no,ale zobaczymy jak to bedzie. Pozdro !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół