nasiona marihuany

Jak zabić zapach zioła...

Wyszukiwarka Forumowa:

Farmer1989

Member
Rejestracja
Lut 15, 2006
Postów
7
Buchów
0
Jade na obóz na 2 tygodnie biore ze soba 30 g palenia jak to owinać albo czym zeby nie ***ała mi cała torba:D??:D
 
R

Rider

Guest
Do woreczka strunowego , albo dwóch .Moze jakas skórka pomaranczy-cytryny do sroda.
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
Jak dobrze pamięta jak miałam taki problem to zawijałam w folie aluminiową i to chyba pomagało.
 
M

Melckor

Guest
Hmm ja jade do włoche i też musze zabrać przynajmniej z 10-taka -_- nie wiem czy folia pomaga ale jak narazie jest to najlepszy pomysł :) :queen:
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Przy malej ilosci to chyba najlepsze rozwiazanie przy wiekszej tak jak ja jadac ma miecha na wioche zapakowalem 100 G w pojemnik prozniowy i bylo zupelnie po klopocie :thumright:
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
a jak nie to wloz ziolo w pare rzeczy np. fotke z ziolem wlozyc do jakiegos pudelka np po szlugach potem to jeszcze wcosc i na koncu owin jakims ciuchem i tez bylby luz heh ;)
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
pieprz podobno zabija zapach zioła całkowicie...
 
B

bari.b

Guest
najlpeszym sposobem jest zawinicecie w skorki cytyyny czy pomarancza czy cos w tym stylu i wlozenie do folii aluminiowej to na pewno w 100% powinno pomoc :geek: :thumleft: :rendeer: :pr: :pl:
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
vokus napisał:
pieprz podobno zabija zapach zioła całkowicie...
tylko ze potem bedziesz mial skuna o zapachu pizzy i bedzie je**c jak jakas przyprawa
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
to jest dobry temat jak przemycac skuna czy cos przez granice moze jakies przypadki znacie? i czy normalnie ludzie wioza skuna z holandii?
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Wspaniałe podpowiedzi dla policji, która przecież całymi wydziałami tutaj siedzi. Już macie prze***ane z chowaniem trawy w kawy.
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
był zresztą już taki temat...psy i tak wszystko napewno wiedzą bo jak chodzi o załapanie ***anych narkomanów to nie ma chu*a - trzeba pracować
 

rycerz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
71
Buchów
0
zioło w 2 woreczkach włuz do wiekszego worka i zasyp kawą i dla lepszego efektu obklej tasmą
 

BIGBUD

Member
Rejestracja
Gru 24, 2006
Postów
19
Buchów
0
A orientujecie się jak to jest w przypadku prześwietleń bagażu np. na lotnisku
Często podrózuje w ten sposób i nigdy nie ryzykowałem taszczenia ze sobą a czasmi by sie wzięło
Jak są jakieś pomysły to PROSZE O PISANIE NA PW[/b]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół