nasiona marihuany

Jak zaczynaliście swoją przygodę z uprawą.

Wyszukiwarka Forumowa:

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Siemanox Panie i Panowie. Opowiadajcie jak zaczynaliście swoją przygodę z uprawą.
U mnie wyglądało to tak że miałem tam jakieś pestki palenia i stwierdziłem że sprawdzę co z tego wyjdzie. Na 5 pestek trafił się 1 jajcarz to go zlikwidowałem. Wyszło z 4 sztuk 30 gram...za***isty wynik hehehe. I myślę sobie...no ku**a za darmo...swoje...wiem co mam a nie jakaś maczana albo inne kombinowane gówno. I tak na następny rok wlecialy już kupne pestki i poszło to do przodu. Pzdro!
 
Ostatnia edycja:

Jankonopny

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2022
Postów
301
Buchów
1,170
Ja to zacząłem na oucie za***ałem 4 automaty parę dobrych lat temu na spocie rosły pięknie jeździłem podlewałem porosły grube pały rok był idealny słoneczko i nawet opieka moja bo targać w plecaku po 15 litrów wody z odżywkami to nie było łatwo. Pewnego dnia wpadając na spota 4 wiadra z panienkami znikły jakiś gałgan mnie ubiegł i wszystko wyniósł. Teraz lecę inndorowo w ciszy nikt nic nie wie i wiem że chociaż jakiś gałgan za darmo sobie nie popali;)
 

rasta92x

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2021
Postów
42
Buchów
48
Mi pomagała babcia. 3nasiona odmiany tundra od deutch Passion w butelkach 1.5 litra w starej zarośniętej szklarni na działce. Nie wiem ile wyszło ale pamiętam że na trochę starczyło. Babcia pomagała mi później co roku. Robiliśmy u niej sadzonki a później na out wywoziłem. Raz trochę mnie nie było i urosły takie prawie metrowe na parapecie. A babcia na parterze mieszkała :D naszczescie obyło się bez przypalu. Teraz babci już nie ma ale zostały za***iste wspomnienia i parę zdjęć babci z sadzonkami. Koledzy na nią mówili babcia ganja ale nie paliła nigdy.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Jak wyżej. W irlandii byłem i z ziomem wpadliśmy na genialny pomysł. Wykiełkujemy ziarno wydłubane z bakersa. Niestety finalnie garda mi zabrała i nic z tego nie wyszło, ale smaczek na zrobienie swojego dopiero wykiełkował. Po powrocie kupiłem pestki i studiowałem #.com I tak już lecę z tematem 10 rok...
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,722
Odznaki
10
Niemal cztery lata temu moja jechała do swojej matki. Załatwiłem sobie wcześniej przy pomocy kumpla kilka gramów, żeby sobie pojarać, gdy jej nie będzie. Po odprowadzeniu jej na busa, usiadłem na ławce w parku, odpaliłem blancika i pomyślałem, że męczy mnie to załatwianie przez kogoś, a chciałbym palić częściej. Zacząłem sprawdzać informacje na necie, bo przecież ktoś to jakoś uprawia... Okazało się, że dość prosto można to robić samemu. Na początek kupiłem trzy pestki automatów i stwierdziłem, że wysieję je w doniczkach ok. 3l i postoją sobie na oknie czy coś. Gdyby był problem z zapachem czy za bardzo rzucałyby się w oczy, to na szybko kupię jakiś zestaw do uprawy. Na szczęście z nasion nic nie wyszło - jedno się przesuszyło, a dwa pozostałe zjadły jakieś larwy, bo ziemia tania była... Nie zniechęciło mnie; stwierdziłem, że trzeba się za to zabrać porządnie. Jakoś po około dwóch miesiącach uzbierałem 1200 na pierwszy namiot i doprowadziłem do końca cztery automaty - trzy White Whidow i jakiś Ser od RQS. Od tego czasu leci uprawa za uprawą, ich skala powoli się powiększała, a ja jestem zjarany właściwie codziennie i cholernie mi z tym dobrze xD
 

Naspire

Active member
Rejestracja
Kwi 28, 2022
Postów
44
Buchów
111
Osobiście szukałem jakiegoś ciekawego hobby ? każde zajęcie na dłużej mnie nudziło.. miałem trochę dość tej "szarej" codzienności (praca, dom, obowiązki itp, itd i tak w kółko..)
Aż tu nagle mnie oświeciło i znalazłem na necie # i tak zacząłem czytać i chłonąć wiedzę jak gąbka ?
Zrozumiałem że to jest to czego szukałem i jak na razie stwierdzam że to był strzał w dziesiątkę.! ??✌?
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Pierwsze pomysły na swój temat były w holadnii w latach 2007-2009r.
Po jeżdzeniu po coffe shopach , kupowaniu po sztuce super silver haze'a , albo jakiegoś haszyku z kieszeni z okienka .
Sklepałem szafe ze stelaża metalowego , owinołem folią aluminiowa calość , zamontowałem 3 cfl jakos po 10w jedna. Brakowało mi jeszcze nasion , ale u mnie na dzielni ciezko było było dostać ,koleś miał kolony ale ja sie nie znałem na tym kompletnie wiec odmówiełm , mój bład jak patrze przez pryzmat czasu. Finalnie zakupiłem jakies 3 pestki autosów amnezja lemon , pamiętam jak dziś , finalnie urosło 4g , zawód jak h*j ale smakowało :)

Po powrocie na ziemie miodem i mlekiem płynacej , miałem dwa outy , jeden poszedł z dymem z lasem drugi był w maire ok , sezony.

Teraz 4 rok za rokiem :)
 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
U mnie było to 3 lata temu ziarno oczywiście z palenia w doniczce ale urosło duże i wyniosłem na działkę w pomidory totalnie się na tym nie znałem wyrosło po za pomidory ale okazało się męskie nie kumałem wtedy ale zaczęłem czytać i rok puzniej dwa nasiona też na działce i bez żadnych odżywek porosły po 2 metry i musiałem je wykopywać bo sąsiad dopytywał co to he znalazłem spota i w nocy z ziomkiem wykopałem i co odziwo przeżył coś tam zebrałem rok puzniej już się wkręciłem zrobiłem spota jak należy ale przeboje miałem ślimaki i dziki a na koniec złodzieje po ucinali tylko szczyty to coś zebrałem w tym roku podeszłem na poważnie miejsce daleko od ludzi i zobaczymy nawet 2 spoty i tam gdzie zostałem okradziony 2 drzewa i fotopulapka muszę wiedzieć kto to wziął a przyjdzie fotorelację prowadzę zapraszam chętnych
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Jeszcze od siebie dodam jak sobie policzyłem 30g przy cenie 30 -35zł za gram i kombinowanie lub nie to rachunek był prosty. Poprawny maroc 10 zeta za pestkę a plon dużo większy niż 10 zeta. Ale to próba na pestkach z palenia mnie wciągnęła. I z każdym rokiem chcę coraz więcej krzaków...pozytywnie uzależnia hehehe
 

stepson12

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
239
Buchów
133
Odznaki
1
Zaczynałem od outa z przyjaciem u niego na działce wyszło nam+/- 300g z 12 sezonówek. Pamiętam jak jego matka nas opie****iła co my tu odpie****amy, pierwszy raz od 2 lat pojechała na działkę. 2 sezonie robiliśmy u mnie na działce i nakarmiliśmy sarny wyszło całe 0. 3 sezon to było całe 20g z 1 automat critical od dinafem.
4 i 5 sezon wyszła straszna pi*** i stwierdziłem, że pora na indyka.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
U mnie się zaczęło tak, że miałem jakieś ziarenka z palenia to sobie je posadziłem. Jednego krzaka mi na wegu w połowie zjadła sarna. Finalnie ten krzak dał najwięcej (utworzył taką ładną koronę chyba z 6 lub 8 topami). Za pierwszym razem zebrałem coś koło 0.5kg palenia. Frajdy co nie miara!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół