nasiona marihuany

Jak zdjąć z Latarni HPS-a

Wyszukiwarka Forumowa:
H

haszyszekk

Guest
Kolo zainwestuj 200zł (z dostawą) i masz 400W pięknego HPS-a ;)
Polecam gościa od tej lampy... poczta polska je3784ała sie z tą przesyłka nie wiem ile czasu a on chciał mi jeszcze jedną wysłać! ogólnie pozytyw... dobry kontakt ze sprzedawcą to podstawa ;) pzdr
Aha i tu masz link:
http://www.mimozaflowers.bazarek.pl
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
dzięki stary,ale ja wole tradycyjne sposoby!.Niemam pieniędzy na lampe,więc mogę ją miec za darmo,trzeba kombinować,To jest polska TU sie żyje:).Miec 200zł a nie miec to jest coś,więc skoro jeszcze mam w miare mocne kosci to trzeba praktykować :cheers:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Kubczak napisał:
lampa znaleziona,w miare nisko,klosz rozbity,akcja ma się odbyc rano kiedy ludzie jeszcze spia,(bo to jest na srodku osiedla hehehe)ide z kolegą który mnie podsadzi,ale się obawiam ze jak cos pojdzie nie tak to oboje będziemy lezec pod latarnią :cat:
niewiem co mam tam zrobić dlatego napisałem posta :silent:

Na pewno kopnie was prąd i o rano znajdą was ludzie, leżących pod lampą, jeden u drugiego na barach.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
moze tak ale ja np troche sie tam znam na elektryce i kiedys pomogłem kumplowi zaj***ć taki hps tylko ze one mają mało lum i w tym jest lipa
[you:cd539a3d27]
 

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
Ale bajki opowiadasz! Niby dlaczego mają mieć mniej lumenów? Chyba tylko dlatego że takie lampy sa za***iśćie wyeksploatowane (wyświecone) ze wzgledu na to jaką role spełniaja,z tym się zgodzę ale nawet jak by to róznica może być do 30% nie wiecej! Z braku laku i kit dobry! Pozatym jemu biega o układ zapłonowy i o główna konstrukcje lampy a żarówe na jego miejscu i tak bym zakupił nową koszt około 60-70pln

Osobiście ściagałem takie lampy z bardzo wysokich latarni ale miałem taka możliwość tylko dlatego że rosły blisko drzewa.Wystarczyły cążki elektryczne klucz 13" troche sprytu i chwila strachu...To były lampy starego typu i cholernie były ciężkie!! ale jakoś mi sie udało ściagłem ich 5 sztuk i opchnołem po 60 pln za sztuke jeszcze wtedy nie wiedziałem ze mi by się przydały... :pale:
 
R

rasta

Guest
-=*BerniO*=-, może i na elektryce się znasz ale nie na lampach i nie na uprawie skoro hps to dla ciebie hu..wa lampa.
 
H

haszyszekk

Guest
Czy ja wiem... dla mnie równie dobrze można ukraść 2 stówy staruszce ;/
Ogólnie jak nie masz kasy to poczekaj aż miec będziesz... zrobisz jak chcesz pzdr
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
zly przykład,ukradne 2 stówy staruszce i bedzie miała przesrane a jak ukradne lampe to niektórzy nawet nie zauważą i nikt nad tym nie będzie płakał...
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
bogusik2 napisał:
Czy ja wiem... dla mnie równie dobrze można ukraść 2 stówy staruszce ;/

Porównaj sobie, opie****isz staruszkę z 200zł z emerytury, która i tak jej ledwo wystarcza na życie, a zapie****isz jedną z 20 lamp na ulicy. Nikt się tym tak nie przejmie. Polska nie zbiednieje jak się zapie****i z ulic kilka hpsów, pasibrzuchy z rządu i tak zarobią, a taka babcia umrze na serce jak jej za***iesz kasę na leki :/

Pozdro
 
H

haszyszekk

Guest
W sumie i racja... jakbym obaczył że ktoś zwija lampe to bym im szczęścia rzyczył ;) ale jak ktoś by staruszke okradł to chyba każdy z nas by mu dał wpierd^^l...
Każdy orze jak moze... ja prędzej bym ta latarnie całą przewrócił niż na nią wlazł ;P wiec... hehehe
Dodam że jakbym zobaczył że posłowi spod domu zapier^^ą HPSa to bym im chyba pomógł ;) pzdr

[ Dodano: 2006-03-13, 21:47 ]
W sumie tak sobie myśle ze można zwinąć taką lampe i w zamian dac troche free stuffu jako lek polakom po 70siątce ;P każdemu to pomoże ;D
 
G

gio

Guest
lol ja właśnie ukradłem lampy z ulicy i jakoś mi nie jest z tym niedobrze okradam państwo które okrada nas więc czuje sie z tym dobrze ;p
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
gjenio napisał:
lol ja właśnie ukradłem lampy z ulicy i jakoś mi nie jest z tym niedobrze okradam państwo które okrada nas więc czuje sie z tym dobrze ;p

Wniosek : Jesteś idiotą, kleptomanem i złodziejem. Złodzieje lamp, ku**a jak się już zabieracie za te hobby, to przynajmniej zbierajcie kasę, zamiast kraść. Poniżacie się.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół