nasiona marihuany

Jak zdjąć z Latarni HPS-a

Wyszukiwarka Forumowa:

Kummeraz

Active member
Rejestracja
Lis 5, 2005
Postów
39
Buchów
0
Rowniez jestem zainteresowany tym tematem :D potrzebuje porad do wykonania tego zlego :D czynu i jak brac to te co swieca na niebiesko czy pomaranczowo ?
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
Zdjęcie szybki nic nieda. Najwyzej poparzysz się żarówką. Hps do działania potrzebuje jeszcze układu stabilizujacego(czyt. bebechy), które znjduja sie w obudowie, w tylnej części lamy, przeważnie otwieranej od góry w niskich lampach.
 
M

MILKA

Guest
A ja wam coś powiem moj sąsiad też potrzeboweał takiej całej i jak u nas koło bloku wymieniali zarówki to dał im w łąpe 20zł na piko 1l spirytu i dostał taką lampe!!! ja włąśnie czekam na taki samochodzik i tych miłych ludzi i bede musiał się dogadać!!!
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
hehe dobre ale raczej niepredko beda wymieniac zalerzy kiedy było to z sąsiadem i wątpie zebys siedział cały czas na dzielni i patrzał czy niejadą mogą byc wtedy kiedy ciebuie nie bedzie bardzo duze prawdopodobienstwo no chybaze dowiesz sie kiedy dokładnie będą ale bedzie ciezko sie dowiedziec czegos takiego raczej pozdro
 
M

MILKA

Guest
to zrób tak spróbuj rozbić w piątek taką lampe oni odrazu dostają zgłoszenie że sie jedna nie pali i przez okno patrz czy nie jadą bo zazwyczaj na 2 dzień przyjeżdzają :!: ale lampa jest pod moim garażem i nei mam zamiaru jej rozbijać :!: zawsze po jakimś czasie się ich spotyka niespodziewanie i można zagadac!!!
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
ja juzz robilem takie rzeczy :) powiem tak najlepiej wziasc otworzyc skrzynke z balastem :p i tam beda 2-4 srubu na ktoryxch bedzie sie trzymala lampa :p i powiem tak jak to odkrecisz w nogi z cala lampa :) i w domu se poodkrecasz :] moze nawet cos ci sie przyda :) czesto pleksi przy lampach ulicznych sie przydaje :D bo ma uszczelki i jest bardzo szczelne :) i wtedy mozna trzymac lampe maxymalnie blisko roxlinek :) wiem bo spr na 400W :) POZDRAWIAM :geek:
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
najlepiej to w dzien obadac jakas lampe nisko :) i sprobowac pod osłoną nocy ja odkręcic :tongue: i wtedy zaoszczedzasz kase np na pestki :D
 
H

haszyszekk

Guest
Jakbyś mieszkał tu gdzie ja to by ci to nawet do głowy nie przyszło ;/ moi sąsiedzi jak psy... od razu na policje dzwonią o byle co. jak se kupiłem wiatrówke to somsiad poszedł do glin że go niby prawie postrzeliłem , a tylko słyszał że ktoś (nie wiedział że ja) strzela z oddali.... popapraniec ostry ;/ pzdr
 
H

haszyszekk

Guest
Pech bo nie mieszkam na osiedlu ;-) z resztą nie popieram kradzieży... wole kupić i cieszyć sie uprawą MJ z oryginalnym sprzętem i zgodnie z prawem :jocolor: pzdr
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
Teraz tak,macie moze jakiś link,instrukcje jak wyciągnąć układ zapłonowy z latarni :jocolor: Trzeba sobie jakos radzic a bez instrukcji jszcze mnie prąd poczesze.Czy ktos z was praktykował już tak?
 
R

rasta

Guest
Kubczak, potrzebujesz instrukcji. potrzebna bedzie wysoka drabina klucze srubokręt do roboty musisz isc w dzien kiedy latarnie są powylaczane. hehheh...
to żart osobiście nie wyobrażam sobie jak mozna bez sprzetu dostać sie do latarni chyba że jest nisko zawieszona a wtedy to nie ma problemu należy tylko uważać aby nie dotykać przewodów rękoma. pierwsze co należy zrobic to odlączyc uklad od prądu i wtedy dopiero go demontować. można też po otwarciu oprawy zrobic zwarcie wtedy bezpiecznik odlączy napiecie, ale nie polecam tej metody jesli ktos jest zielony z elektyki. jesli bylaby to latarnia uliczna to na dole w slupie jest klapka pod którą jest bezpiecznik jesli uda sie ją otworzyć to mozna se prąd wylączyć.ale żeby dostać sie do ukladu potrzebujesz sprzętu alpinistycznego chyba.
moim zdanie nie oplaca sie kombinować najlepiej kupic gdzies za niewielkie pieniądze.
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
lampa znaleziona,w miare nisko,klosz rozbity,akcja ma się odbyc rano kiedy ludzie jeszcze spia,(bo to jest na srodku osiedla hehehe)ide z kolegą który mnie podsadzi,ale się obawiam ze jak cos pojdzie nie tak to oboje będziemy lezec pod latarnią :cat:
niewiem co mam tam zrobić dlatego napisałem posta :silent:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół