nasiona marihuany

Jak zmylić gastro-faze

Wyszukiwarka Forumowa:

bobsk8

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2006
Postów
91
Buchów
0
Witam, mam prblem gdyz jak sie spale to mam taka gastro-faze że wpierdzielam wszystko co wpadnie mi w ręce. Chciałbym jakos uniknać tego zjawiska, bo strarsi sie pokapują, że cos jest nie tak jak ich dziecko wtrynia takie ilości paszy co w zyciu nie zjadł.
Z góry THX
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Spróbuj więcej pić niż jeść, trochę zmylisz głód
 

bobsk8

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2006
Postów
91
Buchów
0
Jak pije to mnie zgaga pali w gardełq także lipa z tym to musi odpaść. Może iśc gdzies sie przejśc jak najdalej od żarcia i mozliwe że sie ustabillizuje, choc po paleniu nie chce sie nigdzie chodzić ani cudować
 
H

haszyszekk

Guest
Weź gume do żucia... tylko staraj sie nie łykać. Ewentualnie możesz sobie kupić karmelki/tictaci/paluszki słone (może z makiem ;))/coś innego...
Możesz też oglądnąć jakiś ciekawy film żeby zapomnieć o głodzie... jak sie wczujesz w klimat filmu to moze zapomnisz że chce ci sie jeść.
Jeść sie chce bo wiesz że pod wplywem konopii jedzenie będzie smakowac bosko i nie chcesz tego przegapić - nieświadomie. Jak będziesz palił to miej koleżanke pod ręka... jakiś masażyk :joker: i zapomnisz że chce ci sie jeść :)
Polecam przed paleniem kupić litr lodów i na gastro je sobie wyjąć do dobrego filmu... pzdr
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Powiedz , że dorastasz i potrzebujesz pożywienia żeby rosnąć i po kłopocie bo po twoim poście można wywnioskować, że masz raczej mało latek.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
ja od zawsze wpie****am chore ilosci zarcia... wiec u mnie nie ma z tym problemu... :D

a moze po prostu po paleniu nie siedz w domu ze starymi tylko wybij np do qmpla, albo na dwor.
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
hmmm, ale problem. Gastrofazka jest za***ista, :queen: Wbijanie na chate ekipką i kombinowanie jakie danie można sporządzić z kilku dostępnych składników nie mając zielonego pojęcia o gotowaniu. :thumleft:
 
J

Jose

Guest
jedzonko to bardzo fajna sprawa. Dobrze że poruszasz ten temat bo miałem niedawno podobny problem. Chciałem się ograniczyć po paleniu. Na początku jadłem albo batonika albo dużo owoców ale zawsze mnie tak kusiło że nie mogłem się powstrzymać. Nie mówię o ogromnych ilościach wody którą ppiję zawsze. Ostatnio z kumplem postanowiliśmy nie jeść tak dużo i.............. .........i się udało. Kupiliśmy tylko 2 pepsi w puszce i był git. Teraz wiem że po jaraniu w cale nie trzeba jeść tak dużo (a najlepiej wcale nie zaczynać to Cię nie będzie tak ciągnęło).
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
kanapki z dżemem i pasztetem są dobre na gastro. Spróbuj ;] Nigdy nie odważyłbym się zjeść czegoś takiego normalnie, ale na pacmanie to jeszcze kładłem na to cheetosy i ślicznie wchodziło ;]
 

KrentGramBlant

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2006
Postów
61
Buchów
0
na gastro naleprze sa owoce bo rozpychaja rzałądek i go szybko wypełniaja, tylko jeden minus owoców szybciej po nich schodzi :D
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
to poco ujarany siedzisz w domu?? wiekszy przypal jest z tym raczej jak wygladasz i jak sie zachowujesz a nie ze jesz...Ja na gastro jak siedze w chacie to kupuje sobie mnustwo zarcia i wrecz czuje sie jak w niebie konsumujac co sie da. jesli niemasz nadwagi anie nieprowadzisz jakiejs diety to niepie**** tylko wpie****aj bo gastrofaza to cos cudownego :geek:
 
D

Destroyer

Guest
No właśnie po co wogóle w domu siedzisz? Ja zawsze jak mnie gastro dopada to wystarczy że zjem coś smażonego albo coś z grilla (musi być tłuste i pieczone albo smażone). Wystarczy jedna mała kiełbaska i szybko głód mija. Nie wiem jak ty ale u mnie to sie sprawdza :thumright: Sprubuj, może i tobie pomoże.
 

rupert_the_peanut

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
109
Buchów
5
Gwałtowny spadek poziomu glukozy we krwi owocuje malutkimi oczyma oraz pacmanem.
Wiem, że niektóre coffeeshopy serwują kostki cukru i wodę jak palisz na miejscu.
Osobiście tuż po paleniu zjadam dwa snickersy i nie mam problemu z gastro.
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
ee nie weim co wy macie przeciw gastro-fazie :D wd mnie to jedna z lepszych rzeczy podczas fazy ;] idziesz do kuchni i robisz mega wyzerke :sunny: poprostu raj hehe :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół