nasiona marihuany

Jak zmylić psi węch, czyli instrukcja BHP

Wyszukiwarka Forumowa:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Widzę ładna zawiść u niektórych się przejawia. Z mojej strony respekt dla VOLVA, większość z nas ma cykora przy 1kW a co dopiero wynająć halę, wpadka taka że ziołem ***ało na kilometr ale wyszedł praktycznie najlepiej jak się dało. Akurat VOLVO w sprawie tego jak wyjść z mega wpadki ma najlepsze doświadczenie z nas wszystkich co udowodnił wrzucając papiery, skopiował artykuł? I co z tego, pewnie sposób jest dobry, nie rozumiem jaki sens ma prucie się o to publicznie na forum.
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
MetalFan nie jestem adwokatem chcę Ci tylko uświadomić, że każdy popełnia błędy,pamiętaj, że i Ty możesz kiedyś coś przeoczyć czego nie życzę. Uprawa na 1500 krzaków to nie box na 30... Przy tym jest naprawdę roboty,zauważ że Volvo starał się robić wszystko własnoręcznie i podejrzewam,iż filtr też chciał zrobić samemu tylko zabrakło mu czasu. Pokazał, że udało mu się wyjść najlepiej jak tylko mógł,i szacun dla niego bo ma chłop JAJA! A temat wrzucił i myślę, że niejeden nowy,początkujący użytkownik skorzysta z tego sposobu.
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Mecenasie rolnikTHC skończ te wywody, bo nie mam nawet w avatarze Anny Marii Wesołowskiej :D A czy jaja ma to nie zaglądałem mu do rozporka, na pewno ma wyrok. Zrozum tylko razem z Eustachy i resztą waszej kancelarii prawniczej do spraw Volvo na #, że jak kopiuje się jakiś tekst i wprowadza się drobne modyfikacje (pominięcie paru zdań), to z przyzwoitości podaje się źródło, a nie pierniczy o tym, że znajomy celnik taką metodę opowiedział.
Sam opis to nic nowego, raz na ruski rok przewija się link do artykułu o tym, chyba sam parę miesięcy temu wrzuciłem nawet link do tego w jakimś temacie.

I żeby było jasne- za sam profesjonalny projekt uprawy na tak dużą skalę podziwiam Volvo, ale nie mam zamiaru mu lizać jajek na każdym kroku.

A co do nowych - już widzę, jak gimbusy, którzy najchętniej uprawialiby pod lampką biurkową ze zwykłą żarówką 40W, bawią się w takie pakowanie :D
 

Ginekolog

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2013
Postów
653
Buchów
113
Odznaki
1
Czytałem też to gdzieś już dawno temu :)
Coś zła bajka z tym znajomym.

canabis info tam art z 2012 roku jest już identyczny prawie.
 

VOLVO

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2013
Postów
378
Buchów
7
Czytałem też to gdzieś już dawno temu :)
Coś zła bajka z tym znajomym.

canabis info tam art z 2012 roku jest już identyczny prawie.

Ja pier***ę ile tutaj naszego polskiego "jadu", nasza polska wszechobecna krytyka, wpisy nie na temat ect. ku**a mam pisać że to przerabiałem? i może podać ceny materiału,biletów ,lotniska itp.
To jest forum do dzielenia się spostrzeżeniami i przemyśleniami a nie do strzelania sobie w stopę i nie mam zamiaru się nikomu tłumaczyć. Nie ma przymusy czytania jak się nie podoba to wypie****aj na inna stronę a nie krytykuj sam nie dają w zamian NIC!!!!
 
G

Guest

Guest
Ja pier***ę ile tutaj naszego polskiego "jadu", nasza polska wszechobecna krytyka, wpisy nie na temat ect. ku**a mam pisać że to przerabiałem? i może podać ceny materiału,biletów ,lotniska itp.
To jest forum do dzielenia się spostrzeżeniami i przemyśleniami a nie do strzelania sobie w stopę i nie mam zamiaru się nikomu tłumaczyć. Nie ma przymusy czytania jak się nie podoba to wypie****aj na inna stronę a nie krytykuj sam nie dają w zamian NIC!!!!

Prawda ,. Polska to piękny kraj lecz naród to sami ignoranci .
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Ja pier***ę ile tutaj naszego polskiego "jadu", nasza polska wszechobecna krytyka, wpisy nie na temat ect. ku**a mam pisać że to przerabiałem? i może podać ceny materiału,biletów ,lotniska itp.

Raczej wspomnieć że tekst jest nie Twojego autorstwa.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
A moze to Volvo ten art do SoftSecrets napisal? :)
 

RuchaczMatek

Active member
Rejestracja
Kwi 10, 2016
Postów
32
Buchów
1
Nie widze potrzeby trzymania dalej otwartego tematu. Facio napisal co mial i teraz tylko hejt leci. Moim zdaniem nie ma sensu zeby byl otwarty, jak ktos bedzie chcial skorzystac to skorzysta.
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Pewnie celnik też SoftSecreta czyta i dlatego z tąd to niedopowiedzenie:pr:
A wystarczy sie ku**a przebrać za jakiegoś hydrauika czy też budowlanca niosącego kilka narzędzi i która grupa Cie zatrzyma... znam takich którzy nosili po dwa kilo w plecaku różnego szmelcu przez środek miasta, a w reku mieli wiertarke wiaderko z młotkiem i przecinakiem,mieli u***ane ciuchy gipsem, a w plecaku 2kilo szmaty.

Jaja będą jak służby wezmą sobie ten fragment pod uwagę i zaczną się wyrywkowe kontrole hydraulików lub budowlańców o przypałowym wyglądzie:)
Te prawdziwe, sprawdzone sposoby powinny być przekazywane zaufanym osobom w tajemnicy. Z przemytem jak z dopingiem, jest kilka kroków przed kontrolą. Ale wyścig trwa. Metoda przekazywana szerszym grupom szybko staje się nieskuteczna.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Jaja będą jak służby wezmą sobie ten fragment pod uwagę..[..]
No to w takim razie zdradzę Wam gdzie ja chowam temat podczas przemytu - pod sutanną ;)

i będę miał wzmożoną aktywność w drugiej połowie lipca tego roku
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Pomysł z księdzem jest świetny i można go dowolnie modyfikować. Np dodając grupę pielgrzymów z plecakami. Pozostaje kwestia logistyki:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół