nasiona marihuany

Jak znaleźć dobrą miejscówkę na outa :D

Wyszukiwarka Forumowa:
K

Kot z Cheshire

Guest
mu chyba chodzi o to że lecąca sobie gdzies tam psiarnia na festyn zobaczy jak siedzisz w kszokach na jakimś bagnie i pomyślą że marichuanine sadzisz

<wodna>

...i natychmiast wyladuja zeby go zlapac.
 
M

maril

Guest
a czy ktokolwiek slyszal o przypadku zeby zatrzymano osobe uprawiajaca 3-5 roslinek? Policja jest wstanie chwalic sie nawet czyms takim (czytalem o przypadku zlikwidowaniu wielkiej plantacji 12 roslinek posadzonej u kogos w sadzie :) )
Tak wiec nie straszcie innych growerow wymyslami o milionach helikopetorow z systemem rozpoznawania lisci z odleglosci 20 km xD
 

Ludek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2009
Postów
469
Buchów
1
Tak wiec nie straszcie innych growerow wymyslami o milionach helikopetorow z systemem rozpoznawania lisci z odleglosci 20 km xD
O helikopterach gadaja a ze 100 metrow trudno im wypatrzyc wlasne planty...(mi tez czasem )
 
M

maril

Guest
A w jakiej odleglosci od jakiej kolwiek scieszki (malej drozki lub czegokolwiek) sadzicie swoje planty, ile metrow musicie sie przebijac przez geste zarosla?
 
M

maril

Guest
maril im dalej tym lepiej. Tak mi się zdaje

No idealnie byloby isc kilometr w geste haszcze, ale takiego miejsca nie ma.
Pytam mniej wiecej ile m przechodzicie przez zarosla , bo ludzie na tym forum pisali jak to im pokradli roslini i ciekawi mnie to jak to mozliwe, przeciez dzikie tereny sa takie rozlegle, wiec jak mogli tam trafic?
 

dave23

New member
Rejestracja
Wrz 3, 2009
Postów
4
Buchów
0
EJ a jak szukacie spota i musicie sie prze***ać przez haszcze na półtora metra to jakim sposobem to robicie? Bo to przeciez ch*j wie co w nich jest
 

Neki

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2007
Postów
395
Buchów
8
EJ a jak szukacie spota i musicie sie prze***ać przez haszcze na półtora metra to jakim sposobem to robicie? Bo to przeciez ch*j wie co w nich jest


tak, mozna w krzakach spotkać straszne rzeczy - Sraskłacze, swiadkowi jechowych, UFO i ruchaczów <sex>
 
T

Tusonik

Guest
Ja sie kiedyś na żmije wje*ałem, więcej mnie w tej okolicy nie było :D
 

Etandilas

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2009
Postów
277
Buchów
75
Odznaki
2
Powiem moją rade. Jak ciężko tobie samemu bedzie tam dojść to raczej miejscówka dobra (oczywiście nie w środku 2 metrowych pokrzyw bo słoneczko nie dojdzie) i bez przypału! <joint>
 

orbitek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2009
Postów
126
Buchów
0
proste: im trudniej dojść, tym lepsza miejscówka.
Ja mam problem z innej beczki, rok temu znalazłem za***istego spota, blisko rzeki, zarośnięty z jednej strony drzewami z drugiej też i na środku taka polana, ale teraz idąc obadać miejscowe natknąłem się przy niej na pocięte drzewa i nie wiem co zrobić. Fakt faktem iż teraz w ogóle to miejsce nie jest zarośnięte i jest bardzo widoczne, ale za miesiąc juz to powinno się zmienić. No, i nie wiem co zrobić. Czy sadzić? Czy szukać nowej?
 

Watchmaker

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
247
Buchów
0
Czy sadzić? Czy szukać nowej?
Tylko ty to możesz wiedzieć najlepiej. Jak nie jesteś pewny to zmieniaj, ale jak nie masz zbyt dziwacznego krzaka to tego za chu*a nie widać, ja ciężko miałem znaleźć swoje czasami bo wszystko zielone :sunny: Oczywiście ryzyko, że ktoś to znajdzie jest zawsze i wszędzie.
 
P

Plantator Biggy

Guest
Neki ryje ale jakby wracając z torbą pełną zioła przez chaszcze, wypie****iłby ci mego dupny dzik ciekawe co byś zrobił, no chyba że wypiął byś się myśląc że to ruchacz :D
 

xxgrzesiuuxx

New member
Rejestracja
Wrz 25, 2009
Postów
3
Buchów
0
Powiem wam coś zabawnego. W tamtym roku mój kolega gdy wracał ze spodka napodkał coś bardzo dziwnego... Była to plantacja na której znajdowało sie 7 Roślinek... ;P nie było to jego.

wyrwał je gdy nie dojżały do konca... ;| w sumie niemam pojecia jaka by była moja reakcja, ale niechciałbym komuś kraść krzaków... ;/
 
D

delete

Guest
Ja rok temu na jednym ze moich spotów przyczaiłem sk***iela który kroi mi krzaki dziabnełem go kosą w noge i przekopałem ....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół