nasiona marihuany

Jak znaleźć dobrą miejscówkę na outa :D

Wyszukiwarka Forumowa:

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Taak krowie kupy najlepiej sie nadaja do nawozenia ziemi a pużniej dolomit do wyrównania ph.

Może przyklejmy ten temat pewnie każdemu sie przyda info o miejscówce na outa
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
tylko ze ten temat to bedzie duzy offtop...przed sezonem najlpiej strescic i przykleic...

a co do gowna...obornika :lol: to sam sie włąsnie zastanwaim czy wysuszone krowie placki by sie nei nadały ...albo moja kac kupa :lol: ....bez przesady :lol:

mysle ze mozna jechac gdzies na wies i sie popytac ludzi czy maja jakies oborniki, gnoj...czasem taki obornik nawet tak przesadnie nei smierdzi, jesli sie juz dobrze rozłozył...do tego troche biohumusa i mysle ze taka zaprawa byłaby 100% dla krzaczorow...
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
ja mysle ze wogole powinno sie posadzic marie w pokrzywach bo ma to 2 bardzo duze zalety:
1). Jest dobra gleba.
2). Nasza gandzia nie bedzie sie zbytnio wyrozniac w pokrzywach

....tylko czy te pokrzywy czegos jej nie zrobia :eye:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Pokrzywy to rosna wszedzie... przy mojej klatce gdzie psy codziennie sikaja rosna ladne. Najlepiej zmieszac ziemie ktora jest na miejscu z ta ze sklepu dac dolomitu. Albo tego obornika ktorego sie tak uczepiliscie... jednak ja bym zrobil inaczej i tak zrobilbym gdyby jeszcze nie bylo zimy. Zakopalbym w miejscu sadzenia rybe. Ryba by ladnie sie rozlozyla...
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Wybrac miesjce okolo 3x3m obrosniete pokrzywami w tym wyrwac 1m2 pokrzyw i obkopac to miejsce z ziemia ze sklepu :D z ilością to nie wiem tej ziemi... ale mozna dac 2l obornika np na 1m3 ziemi lub zaluzmy 0,5l dolomitu :p plewić do 1 miecha a jak na flow to pozwolic zeby pokrzywki zarosly to miejsce i gandzia bedzie PRO :D
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
tak lechowiec bedziemy razem szukac miejscowki tylko do kwietnia trzeba troche hajsu zebrac zeby miec juz na wszystko, ja nasionka kupuje najdalej za miesiac z www.cannabis.fr.pl i bedzie nia EM :)
 
B

bobo

Guest
Co do waszym obornikow i innych metodach nawozenia naturalnego. To jest jedno oczywista sprawa. W odpowiednim czasie zastosowane nawozenie i w odpowiedniej ilosci nie bedzie mialo znaczenia na stan rosliny roslin(chodzi o negatywy).
Prosta sprawa,przytoczyc produkty rolne. Czy kiedykolwiek wam ziemniak, marchew czy cos innego walilo gownem :?:
Co do pokrzyw to jak nasz rekordzista(pod wzgledem postow :wink: )pisal powyzej, . To nie ma reguly i 100% pewnosci ze tu akurat bedzie dobre miejsce. Trzeba troszke czytac pismo nosem. I miec dobra reke 8)
 
M

MILKA

Guest
bobo napisał:
Trzeba troszke czytac pismo nosem.

Zapachniało mi tu troszke białym szaleństwem wiecie!!! a co do miejsca to u mojej babci bedzie najlepiej dookoła same pokrzywy obornika po kolana i często bede tam przebywał nie ma to jak na wsi!!!
 
B

bobo

Guest
Biale szalenstwo jak dla :shock: mnie to tylko zima :mrgreen: Jestem bardzo negatywnie nastawiony to tego chemicznego gowna :evil: :!: Co do wsi Milka,to mam podobne zdanie jak Ty.
 
M

MILKA

Guest
To fajnie bo ja też jestem anty do tego nastawiony :!: tak jak większość na tym forum!!!
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
bobo napisał:
nasz rekordzista(pod wzgledem postow )

Oj przestan... rumienie sie :oops: Tak naprawde to nic wielkiego napisac te 800 postow. Ja kocham te forum :D Zreszta polwoa tych moich postow to offtopic ktory powinien trafic do kosza :p


Ja sie zastanawiam co te oborniki daja. Maja w sobie jakies substancie? Jakies makro i mikro elementy ktre wchlania roslina?
Bo tak na chlopaski rozum... kał to efekt pracy naszego ukladu trawiennego. Po przezuciu jest w zoladku... trwaione to wszystko jest i wszystkie substancje pochlania zwierze (takze my) ktore tego klocka puscilo. W dwunastnicy czy gdzies tam w jelitach jest miejsce gdzie to wszystko jest wchlaniane. Wiec jezeli to wszystko zostanie wchlonione to co zostanie dla roslin? My wydalamy tylko resztki wiec jak one moga pomoc roslinom?
Zna ktos odpowiedz na to pytanie? Bo ja sie za bardzo na gownie nei znam.

Co innego swiezo zlowiona ryba. Taka oto ryba jest swiezutka wiec ma jakies witaminy w sobie.
 
B

bobo

Guest
Oj Misiu Bialy. Widac ze z ciebie typowy mieszczuch :lol: Zapytaj sie kogos kto ma dzialke czy wieksze polacie zeleni. Powinien kazdy odpowiedziec ze nasz obornik to najlepszy nawoz.Bo naturalny. Dzialkowcy uzywaja kompostu(zawsze pod reka). A czy dziala ten caly obornik lub krowia kupa to sie przekonamy(oby). Pochwale sie we wrzesniu swoimi 3 metrowcami :wink:
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
bobo pochwalisz sie we wrzesniu swoimi 3 metrowcami (z topkami na 4 rury):lol: nie no zartuje oczywiscie... a wogole jaka odmiane sadzisz, pochwal sie cos :D a wogle na outa dobra miejscowke jest ciezko znalezc, chociarz mysle ze ja z tym problemow nie bede mial bo mieszkam w takim jakby lasku :wink: a jak nie tam to gdzie indziej bo na okolo mnie jest tez pare laskow i krzaczorow.
 
B

bobo

Guest
Jeszcze nie wiem jaka odmiane zamowie.Caly czas sie wacham. Najblizej jest chyba Passion 1, ale co z tego wyjdzie to czas pokaze. Jak macie trudnosci z dobra miejscowka, to ja mam najlepsza pod sloncem :mrgreen: Przysylajcie nasionka i wam posadze :lol:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Najlepsze miejscówki są na wsiach, na obrzeżach lasów i przy małych żeczkach,
a tak na marginesie ja na sezon out 06 zamawiam nasionka purple power fermized
z female seeds, holands hope z nirvany i 3 nasionka santa maria z no mercy suply :wink:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół