nasiona marihuany

Jak zrobić suszarnie? Z czego gdzie suszyć

Wyszukiwarka Forumowa:

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Siema panowie, w tamtym roku miałem sporo tematu i jak suszyłem na stodole to koło domu nieźle ***ało.

Chciał bym coś zrobić z tym faktem żeby tak nie k***iło wszędzie niemiłosiernie bo jak wiadomo nie trudno o przypał w naszym kurewskim państwie :D

Myślałem nad szafą turystyczną do środka ze 2 filtry węglowe na wlot i wylot powietrza a do środka jeszcze pare wiatraków żeby był lepszy przepływ powietrza. Do tego może do***ać jakieś osuszacze powietrza jak do aut są czy coś takiego. zdało by coś takiego egzamin czy dalej by jechało zapaszkiem?

A może po prostu szczelny namiot, do środka wentylatory i osuszaczy powietrza więcej? Bez wymiany powietrza z zewnątrz?

Nie wiem za bardzo co zrobić a czas już się przygotować na to więc liczę na waszą pomoc mordy :D:zjarany:
 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Ludziowie nikt na ten temat nic nie wie? Nikt nie robił sobie suszarni jakiejś lepszej?
 

natan

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2017
Postów
53
Buchów
0
najlepiej w tym samym namiocie gdzie rosły z filtrem węglowym na wyciągu i mały wiatrak mieszający. Obieg swieżego powietrza musi być a osusacz powietrza może spowodować za szybkie wysuszenie (pozostaje zapach chlorofilu i gryzie w gardło).
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
mysle, ze kolega ma temat z outa :p
moze dobrze kminisz, ogarnij jakas szafe z filtrem, wentylacja i bedzie ok
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Jak masz więcej suszu to chyba dobrym rozwiązaniem byłoby po prostu zainwestować w namiot nie wiem dajmy na to 60x60, jakiś mieszak komputerowy lub dwa + filtr węglowy i went. kanałowy jakiś tani.
Lub samemu tak jak piszą u góry jakaś szafę ogarnąć. Tak czy siak obieg powietrza musi być.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół