nasiona marihuany

Jak zwiększyć mase?

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Raz

Guest
jeśli chcecie polepszyć jakość swojej masy przy nawet niewielkich ilościach palonego zioła,
za***cie sobie gałe muszkatołową(czy jakoś tak) przed codziennym obowiązkiem:D
piszcie swoje sposoby
POZDRO
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
po***any jesteś. gała to zupełnie co innego.
 
H

haszyszekk

Guest
Gała nie wzmocni fazy, ale w większości przypadków zepsuje... pzdr
 
R

Raz

Guest
nie wiecie co piszecie
testowaliśmy z ziomkiem za***aliśmy sobie po 2 torebki i roz***aliśmy 4 przody
masa jest bardziej intensywna i dłużej trzyma
dobrze jest też coś wypić przed paleniem(alkohol)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
zupełnie zmieniasz w ten sposób fazę. To tak jak byś za***ał fete i kwas i byś powiedział że feta wzmacnia moc tego kwasa. zupełie bez sensu...
 
H

haszyszekk

Guest
lubo napisał:
feta wzmacnia moc tego kwasa
hehe.. dokładnie o to chodzi. Ciesz sie ze dobrze to zniosłeś, bo większość ludzi źle reaguje ga gałke muszkatałową.... jak chcesz wzmocnić faze to wymieszaj zioło z mietą... nie mam pojęcia po co ale gdzies na forum czytałem że wzmacnia...
Jeżeli faza po MJ juz ci nie wystarcza to pewcze trafisz do statystyk moherowych naukowców pod tytułem "maruhuana jaki przedsionek twardych narkotyków"...
Jak widzisz u siebie chęć do ekstremalnej jazdy to przestań nawet palić... bo możesz sobie życie przeje**ć :pale: pzdr
 
P

papież

Guest
dosyp sobie jakieiś tabaki do zielska :) nadaje fajny smak, polecam lowen prise :p albo coś miętowego
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Albo popsikaj swój materiał gazem pieprzowym ;) tylko uważaj na garło :) podczas palenia (bez mleka troche słabo) :)
 
R

Raz

Guest
zmieszać skuna z miętą? skruszyć liście mięty i wbić razem z ziołem do tuby, tak?
tylko bakam nic więcej, nie sięgne po nic innego
 
H

haszyszekk

Guest
Raz napisał:
tylko bakam nic więcej, nie sięgne po nic innego
No i dobrze :)
Raz napisał:
zmieszać skuna z miętą
Nie wiem dokładnie o co chodziło... ja tego nie próbowałem, ale podejrzewam że wystarczy rozerwać miętową herbatke i wymieszać np. 1:2/1:3 z towarem... pzdr
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
JA niestety tego nigdy nie próbowałem a smak się jakoś zmienia przy wymieszaniu z miętą ?/
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
eee... nie ten dzial troche ale spoko...
 
R

Raz

Guest
Shadow napisał:
eee... nie ten dzial troche ale spoko...
za późno zobaczyłem

miałem okazje ale nie testowałem tej mięty, susze jeszcze, wolałem wziąć do tego swój własny towar:D

Ostatnio w moim mieście gonią skuna sypanego jakimś gównem
smak takiego zioła jest delikatnie kwaśny, co to może być?

a i jeszcze jedno, ostatnio ktoś mi wkręcał że w liściach bananowca jest THC, pewnie jakieś wały nie?
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Ta napewno tak samo jak ususzone nitki zbanana mają coś kąsać a jedyne co to mnie głowa bolała jak sam skur***** i musiałem się załatwić czymś innym. Wódeczka nigdy dośc nie mów :D:D Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół