nasiona marihuany

Jaka donica????

Wyszukiwarka Forumowa:

ZielonyKris:]

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
129
Buchów
0
Elo!Mam taką sprawe!Mam kłopot z 3 miejscówką,znaczy tam niema podłoza:]znaczy jest glina:(((( ale miejsce jest za***iste!bo nikt tam niewejdzie:]i mam takie pytanie!dorosły kaszak jką duża donice poczebuje:D???bo nawozenie załej powieszchni było by qrwa kosztowne:(i wpadłem na pomysł zeby donice wkopac:}po odpowiedzi mozna usunąc temat:]tylko nieodrazu:D
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
a nie lepiej zaniesc na spota z 25 l ziemi ogrodowej?? chyba, ze jak przypalowe miejsce to w ostatecznosci donica jak najwieksza. (chodzi mi o to, ze jak nie masz jak doniesc tam ziemii) ale w wiadrze cos slyszalem, ze upaly moga pognic korzenie czy cos
 

ZielonyKris:]

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
129
Buchów
0
25l ziemi,ale chyba na jednego planta!tam jest glina!!!! i tam bym wzucił z 10 plantów!więc niebardzo mi się paczy kupowac 125 l ziemi:D
 

ZielonyKris:]

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
129
Buchów
0
dlatego pyttam się qrwa o donice!!!!!!!qrwa.ale mam teraz ochote poklnąc!!!!!!!!jaka donica!!!!io nic mi innego niepisac!!!!!!bo zbanuje:Dz inną miejscówką myslałem!ale ta jets najblizej!i jest niedopzejscia:Dno niedlamnie:]
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
sluchaj, przeciez i tak 10 plantow nie wpiepszysz, bo i tak wytniesz chlopow. takze znajdz kilka miejscowek, bo ja ci powiem tak: z tego co ziomki mowia pier***ic wiadra. system korzeni potrzebuje wypie****ic dalej za to wiadro. a niewiem jakie wiadro by bylo odpowiednie... 30- 40 l? jesli takie jest (?)
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
kup 50L ziemi , i 50 L torfu , zmieszaj z ziemią na miejścówce :)
 

ZielonyKris:]

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
129
Buchów
0
Qrwa niekłucic mi się tu:Dyoyy z gliną niebęde mieszał:Dniedoczytałes do konca leniu:p:pz tym torfem to moze to będzie tańsze wyjscie:D
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
oj wybacz nie do Ciebie! do tego agresiva!!! co tak tu sie pruje i bluzga jak mu sie radzi! jeszcze raz sorki Peace!

[ Dodano: 2006-04-13, 17:52 ]
ZielonyKris a Torf + ziemia + glina w proporcjii 1 torf 1 ziemii 0,5 gliny pomysl ile tego da rade rozrobic i wykopac duzy dol zasypac tym rozrobionym i skonczona sprawa. no ewentualnie troszeczke dolomitu. i po ch*j jakies wiadra tachac na miejscowke zwlaszcza, ze jest trudno dostepna :scratch:
 
P

pxr

Guest
maria chodupska napisał:
to znajdź inną miejscówkę... bo na glinie to nie urośnie :(
Jak to nie urosnie? :ncool: w poprzednim sezonie sadzilem m.in. na glinie (przekopanej lekko) i pieknie krzaczki urosly :sunny: najwieksza samica miala 1,7m ;)

Przekop spota, dodaj do kazdego dolka 3-5L ziemi z ogrodniczego i siej!

pozdro :bigsmurf:
 

hlor

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
127
Buchów
2
Ty jak chcesz przekopywac gline to musisz byc niezle napakowany bo ja musialem ostatnim latem wykopac dol w glinie i myslelem ze sie za***ie bo jak glina wyschnie to ja kilofem trzeba rozpie****ac. Pamietaj ze zamiast wiadra mozesz uzyc folii ktora latwiej dostac i trzeba zrobic troche dzior. A jak juz folia wylozysz to syp ziemia ogrodowa i gitara.
 
P

pxr

Guest
na czystej glinie? nie dodawałeś ziemi?
Tak, czysta glina, tyle ze lekko przekopana... Zalowalem ze nie pofatygowalem sie do ogrodniczego po dobra ziemie ;] moglem otrzymac lepsze rezultaty, ale te ktore otrzymalem i tak mnie satysfakcjonowaly ;)
hlor napisał:
Ty jak chcesz przekopywac gline to musisz byc niezle napakowany
Fakt jest z tym troche pier*dolenia, w wiekszych miastach trudno o dobre spoty, wczoraj znalazlem niezla miejscowke:
Plusy:
-za***iscie naswietlony
-trudno dostepny dla ludzi
Minusy:
-ziemia glina

Wczoraj przekopałem tam 30 sporych dołkow. Dziś wróciłem żeby sypnać troche ziemią, zastałem wszystkie dołki zryte i podeptane :scratch: okazało się że 50m dalej jest karmnik dla saren :pl: mógłbym troche z nimi powojować ale jakoś po głębszym zastanowieniu odechciało mi się... Wk***iłem się bo troche się namęczyłem z tym kopaniem :farao: :rendeer:
pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół